Oldal: 7 / 12 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (118) összesen
  1. #61
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk első szűrőnek talán nem is rossz ez a videó dolog, ugyanis azok kiesnek, akik a fórumban a megfelelő topikot nem képesek megtalálni
    LOL
    Ütött a pojén...
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #62
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk első szűrőnek talán nem is rossz ez a videó dolog, ugyanis azok kiesnek, akik a fórumban a megfelelő topikot nem képesek megtalálni
    Pláne úgy, hogy már ebben a topikban is belinkelték egyszer a videókészítős topikot.

  3. #63
    Fanatikus tag dzsokesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hely
    8
    Hozzászólások
    206

    Alapbeállítás

    azért van ez, mert a cikk úgy szól hogy: "akár kezdők is jelentkezhetnek" így mindenki felbuzdulva igyekszik... szvsz olyas vki fog nyerni aki alapból is rengeteg versenyt játszik, de természetes ő érdemli! az ilyen gyorsan összehajítok egy videot,hogy kell ?! formák feleslegesen is erőlködnek...

  4. #64
    Tag Zooltán avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Nincs olyan, hogy felesleges erőlködés. Addig is foglalkozik vele, tanul, fejlődik, a kikerült videóról meg megkapja a véleményeket. Szóval hajrá mindenkinek!

  5. #65
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    kőszeg
    Hozzászólások
    133

    Király

    szusza én jobbat ajánlok........megelégedek én az 5 %-os profittal is és csak 20 dolláros beülőig finanszírozz az elején.....én nagyon örülnék, ha "csak" ráadásul tanítanál ingyen......
    ajánlani senki nem tud, de komolyan mondom, hogy nekem annyira a haszon nem szükséges, mint a tudás megszerzése....
    napi 10 óra játékot vállalok, egyszerre csak 3 asztallal bírok.......

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Neki a haszon nem utolsó szempont gondolom...

  7. #67
    Fanatikus tag raining avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    349

    Alapbeállítás

    úgyis valami bennfentes fogja megkapni a lehetőséget

  8. #68
    Újonc Darkablo avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet Zooltán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs olyan, hogy felesleges erőlködés. Addig is foglalkozik vele, tanul, fejlődik, a kikerült videóról meg megkapja a véleményeket. Szóval hajrá mindenkinek!
    Zooltán +1

    GL mindenkinek
    "....Tök jó lapjaim jönnek, csak a hülye Peti nem hagy játszani....."

  9. #69
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Sokan írtak nekem az elmúlt órákban PM-et itt, p5sen, iwiwen,stb...
    Nem nagyon van időm megvizsgálni különböző problémákat, az eddigiekre válaszoltam, de ezekután CSAK az érvényes pályázatokkal tudok foglalkozni (e fórum mellett), így itt leírok néhány általános dolgot.

    Jelenleg kizárólag ez a pályázat él, se cash, se kisebb touroka, se nagyobbakra nem backelek. Ez egy folyamat, ha a nyertes kiérdemli, akkor nagyobbakra is backelem, de előbb az eredmények kellenek. Most nem lehet se kevesebbet, se többet kapni, mint 50%, csak a jövőben.
    Rengetegen jelentkeztek különféle problémákkal. 18év alatt ne nevezzen senki, nem lehet accountot nyitni és egyéb dolgok is felmerülnek. Vállalni kell a publicitást, máskülönben nem érvényes a pályázat, bármennyire ígéretes is. Videót én is csak nem rég tanultam meg csinálni, annyira nem bonyolult dolog, főleg ha nem kell konvertálgatni.
    Nem számít, hogy az illető korábban cashezett vagy sngzett vagy 1centes tourokat tolt. Bárki nevezhet, aki érvényesen pályázik és elfogadja a feltételeket. OPR linket kérek a touros eredményeire.

    Nem kell szégyelni a játékod, bátran ki kell tenni, csak így lehet nyerni.

    Sokan szeretnék ezt a lehetőséget kihasználni, hogy "ingyen" tanuljanak. Ez ennél több, lehetőséget biztosít valakinek, hogy rollt építsen, és kiszakadjon abból, hogy 1$os tourokat tol és a nyereményt mindig kiveszi, mert kell a megélhetéshez. Akit CSAK a coacholás érdekel, már sokszor meghirdettem a blogomban - több tanítványom is van - ott olvassátok el a részleteket és csak azután írjatok PM-et.

  10. #70
    Fanatikus tag poofee avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 16.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Nagyon jó kezdeményezés. Valószínűleg a napokban nekiállok videót készíteni.

Oldal: 7 / 12 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •