Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag csel-s avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 18.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    229

    Alapbeállítás

    szia

    ha már betenném, akkor bizots nem 6bet push-sal, akkor csak minden blöfföt eldobatsz, calloznék, és any nem A magas flopon c/push, ha checkel akkor turnön c/push és így tovább, ha lapütközés akkor lapütközés, ha blöffölni akar, akkor had tegye
    ha félted a pénzed akkor ha így adódott akkor fold
    Tanulok, mert a tanulásba fektetett energia meghozza a gyümölcsét... és mint tudjuk: a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Nem az a kérdés, hogy be merem e tenni, hanem az, hogy be kell e tenni. Ha nem merném, nem 200bb-vel ülnék be.

    Éreztem, hogy többen egyből rávágják, hogy easy shove, standard meg ilyesmi, játék közben én is így gondoltam, de utólag számolgatva egyáltalán nem vagyok biztos benne.
    Ha az ellenfél szemszögéből nézzük, a 6bet all in range-em reálisan AA, KK, ami ellen AK, QQ-val hatalmas -EV 5betelnie, semmi értelme, pozícióban is van, meg miért dobatná el a light 4bet handjeimet. Ezek alapján szerintem legalább 80%-ban AA (+ pár % KK) + light 5bet handek képezik a range-dzsét, de szerintem soha nem lesz ebben olyan arányban a light 5bet, hogy +EV-s legyen a shove. Legjobb esetben kisebb -EV, mint a 4bet/fold, talán ezért megérheti pusholni, de lehet, hogy a csel-s által írt line jobb lenne. Amúgy lehet, hogy tényleg jobb lett volna csak callozni a 3betet.

  3. #13
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    "Az ellenfél kb a legagresszívabb reg, akivel valaha találkoztam full ringen:
    20/17, 10% 3bet !!!!"

    én emiatt símán lógatnám deepen is

  4. #14
    Fanatikus tag csel-s avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 18.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    229

    Alapbeállítás

    attól még h aggró nem teljesen hülye, nem fog callozni AA nélkül, szal a push semmire sem jó
    Tanulok, mert a tanulásba fektetett energia meghozza a gyümölcsét... és mint tudjuk: a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Akkor 4betelj, ha majd előre tudod, mit fogsz itt csinálni.
    Top pair: there's no bigger card on the board that can make a pair!

  6. #16
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Chris81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én biztos ráborítanám...asztallal együtt!

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 76.438% 75.97% 00.47% 297893936 1833715.00 { KcKd }
    Hand 1: 23.562% 23.09% 00.47% 90556250 1833715.00 { 66+, A4s+, K8s+, Q9s+, J9s+, T9s, A9o+, KTo+, QTo+, JTo }

    De a regek véleményére én is kíváncsi lennék!
    ez a range belövés hogy sikerült?? azért szerintem az ilyenek mint A4s, J9s, K8s, 66 eléggé lazák, nem hinném hogy ezekkel 5 betelne, ez az 5bet vagy KK, AA, AK vagy totál air. csel-s megjátszása tetszik, bár tuti én is 4beteltem volna, viszont az 5betet valszeg csak callolom és floppon teszem be!

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    5betet lecallolni nagyon béna lenne, inkább call 3bet és play some cards, így meg shove.

  8. #18
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a range belövés hogy sikerült?? azért szerintem az ilyenek mint A4s, J9s, K8s, 66 eléggé lazák, nem hinném hogy ezekkel 5 betelne, ez az 5bet vagy KK, AA, AK vagy totál air. csel-s megjátszása tetszik, bár tuti én is 4beteltem volna, viszont az 5betet valszeg csak callolom és floppon teszem be!
    tényleg ez milyen range? esetleg egy donkfishé, de regulárról van szó és FR. vagy pusholsz vagy callolod a 3betet, de ha nem jön ászos flop legtöbbször bekerül úgyis a stacked szerintem

  9. #19
    Újonc Chris81 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Kérdés

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tényleg ez milyen range? esetleg egy donkfishé, de regulárról van szó és FR. vagy pusholsz vagy callolod a 3betet, de ha nem jön ászos flop legtöbbször bekerül úgyis a stacked szerintem
    Pokerstove-val néztem meg a Preflop fül alatt állítottam be a lapok 20%-át...rosszul csináltam?
    Olyan vagyok,mint nagyapám biciklije...hajthatatlan!

  10. #20
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Chris81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pokerstove-val néztem meg a Preflop fül alatt állítottam be a lapok 20%-át...rosszul csináltam?
    rosszul! a VPIP-je 20%, a 3betje amiről tudunk az 10%, ráadásul itt 5bet ranget kéne nézni, arról meg még adatunk sincs

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •