Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Szusza pályázati videók - 7. poofee

    poofee: 2,5 éve ismerkedtem meg pókerrel. Baráti társaságban ismerkedtem meg a pókerrel. Azóta játszok szinte folyamatosan 1-2 kisebb megszakítással és változó intenzitással. Fő játékomnak az MTT-ket tekintem. De mivel sajnos a kis tétes MTT-kből nehéz bankrollt építeni ezért meg-meg próbálkoztam CG-vel és SNG-vel is BR-építés céljából. De ezek mindig
    kudarcba fulladnak, mert egyszerűen nekem kell a játékhoz az MTT-nek az izgalma és a folyamatos játékstílus váltogatása és mindig ráunok a CG illetve az SNG monoton, gépies játékára. Ha leülök játszani, akkor max 6 asztalon játszok egyszerre, egyenlőre ennyi a max amin még megfelelően tudok koncentrálni mindegyikre, a session hossza nagyban
    függ attól, hogy meddig jutok 1-1 versenyen. Egyetemre járok, szóval időt tudok szakítani a játékra. Játékomat kezdetben könyvekből fejlesztettem, mostanában pedig MTT játékosok blogjait, elemzéseit olvasom és szerencsére ismerőseim között is sok pókeres van, így mindig fejlesztjük egymás játékát.

    Admin: a nem publikus infókat továbítottuk Szuszának.

  2. #2
    Fanatikus tag poofee avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 16.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Kicsit kevés akció van a videóban, sok a holtidő, de azért élő játékot tettem fel és nem replayeres tourt, mert szerintem utólag sok mindent bele lehet magyarázni a gondolkodásba az eredmény ismeretében. Így jobban kijön a gondolkodásmód szerintem. Igazából nem válogattam sokat a videó készítéséhez, amikor eldöntöttem, hogy csinálok, leültem és az első fél órát felvettem, nem egy teljes sessionből ollóztam össze.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •