Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Szusza pályázati videók - 12. Pistiii

    Pistiii:

    Sziasztok,

    Nagyjából 2 és fél éve pókerezem. Komolyabban kb fél éve foglalkozom a versenypókerrel. Az egyetem befejezésétől a diplomamunka elkészítése, és az államvizsga választ el, de ez még várat magára egy félévet. Szóval van lehetőségem akár 10-12 órás mtt sessionöket is tolni. Csúcsidőben 9-10 asztalon játszom.

    Eleinte magyar pókeres oldalakat látogattam, cikkeket olvastam, mtt videókat néztem. Utóbbi időben leginkább haverokkal elemzek, TeamViewerezek.

    Szusza tanítványának lenni meglehetősen +EV, és a deal is igencsak korrekt.

    Én is remélem, hogy engem fog választani.

    A videót illetően: Sajnos az egérmutató rejtélyes okokból kifolyólag eltűnt. Ez egy picit zavaró, de úgy gondolom, hogy aki nem csak nézni fogja, hanem értő szemmel figyeli, annak nem okoz problémát.
    (HUD, felső sor: VPIP, PFR, AF, hand /kék/, M, BB, alsó sor: 3bet, fold to 3bet, steal /lila/, flop CB, fold to flop CB. Kicsit sok, bőven elég lenne kevesebb stat is.)
    Néhol kicsit belekavarodtam a magyarázásba, félremondtam szavakat (pl. floptextúra helyett, boardtextúra lenne, stb).
    Első saját készítésű videóm, remélem elnézitek ezeket nekem


    Admin: a nem publikus infókat továbbítottuk Szuszának.

  2. #2
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    én téged választanálak az tuti
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Szerintem is eszméletlen jól tolod! Végignéztem eddig minden pályázati videót, s eddig nálam Te vagy kiemelkedően a legjobb. Bár az én véleményem nem kompetens, mert csak egy fish vagyok - de biztos, hogy a MESTER-nek is tetszik, amit csinálsz... Mindenesetre nekem nagyon tetszett, s alkalmazni fogom a látottakat! Sok sikert!

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    Lehet nem is csinálok videót. Ellened felesleges versenybe szállni. és eddig csak 5 percet néztem meg.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Pisti, Te az a Pisti vagy akire gondolok?

  6. #6
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Idézet arcsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pisti, Te az a Pisti vagy akire gondolok?
    Ritka név, szóval biztos
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Idézet Agitator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ritka név, szóval biztos
    Még Ophu-ról ismerek egy Pistit (csak rég beszéltünk), ő is valahogy így írta a nevét, és versenyjátékos, ezért mertem rá tippelni

  8. #8
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Ok-ok, gondoltam hogy tényleg ismered, csak úgy éreztem hogy ez kihagyhatatlan ziccer .
    A videót letöltöm és megnézem amúgy, épp ráérek a gyárban
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 19.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Igen Áron, én vagyok. Néha felnézhetnél msn-re, rég dumáltunk.

    Köszönöm a pozitív hozzászólásokat. Azért azt láthatjátok, hogy igazán nagy ellenállásba nem ütköztem. (Legyen az jó játékos, aki felveszi a versenyt, vagy egy kellemetlen maniac CS.)

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Végig néztem ezt a videót is, és meg kell mondjam pozitívan csalodtam benne, tényleg sok (szerintem) jól megjátszott hand volt, és a video is jól volt megszerkesztve.
    De azért én pár partyval kapcsolatban problémába ütköztem, legalábbis nekem volt kifogásolni valóm velük, kiváncsi vagyok mi a véleményetek illetve a videó készitőjének ezekkel kapcsolatban.
    Szoval a számomra furcsán megjátszott partyk:
    TJ s (button): kör fold után emeltél 550 amire 1700 as visszahívást kaptál kisvakról, nagy vak fold. Ebben a partyban a 550 emeléssel természetesen nincs gondom, de a visszaemelésre, én vagy foldolnék vagy easy callolnék, amit csináltál, hogy reraiseled, majd utána eldobod, szerintem nem játszható(legalábbis nem érdemes). Én calloltam volna mivel egész jó lapjaid voltak, és pozicióban vagy, viszont ez a játék ahogy csináltad valamiért nekem nem volt szimpi.
    ATs : rögtön következő handben, egy sima raisre all in toltad a stackedet, amit kicsit tulzásnak tartok( bár azt hiszem ezt említetted te is, hogy nem volt helyes.
    Az elsőhöz kicsit hasonló szituáció volt, bár pozición kivül voltál JQs-el amit szintén szerintem callolhattál volna.
    AT buttonról: kör fold után, all in stackekhez képest, szerintem egy 2,5 szeres elég lett volna.
    A video közepén volt pár szitu mikor lopkodtad a vakokat, J7 különbözővel érdekes pozicióból, de 10 7 egyszint autofoldoltad ugyan abbol a pozicióból kb ugyan azok a játékosok ellen, kicsit furcsáltam
    27 percnél volt egy K5 utg+1 es raised, ez se volt tiszta számomra, de esetleg arra gondoltam hogy ITM elött voltatok.
    Vége felé volt egy AK s, ahol button callolt csak, ott a 25 nagyvaknyi stackel az all in kicsit erősnek tünt, még ha nem is akartál pozicion kivülről játszani, szerintem a 7K s hívás amit említettél is a videoban hogy nem akartad csinálni, lehet hosszutávon erősebb játék.

    Mindenesetre tetszett a játékod, és jó move-ok voltak benne, ezek csak apróságok amiket leírtam, de kiváncsi vagyok rá ki mit gondol
    GL a pályázathoz

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •