Oldal: 362 / 888 ElsőElső ... 262312352360361362363364372412462862 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.611 - 3.620 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #3611
    Fáradhatatlan grinder panamaa avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Hely
    Oroszlány
    Hozzászólások
    595

    Alapbeállítás

    Idézet gambola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hud options-player preferences-jobb középen az options for Abb. name alatt van egy gomb amin az éppen használt betűtípus van feltüntetve ott lehet változtatni.
    köszi...már idegbajt kaptam a bazi nagy hudoktól
    Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.

  2. #3612
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    úgy bírom, ha nem vágok valamit 10ből 9x noreply
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3613
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olyat lehet, hoyg a hudon csak az utolsó X nap vagy X db handet mutassa? (legalább a replayerben)
    Hud options-additional hud filters-filter by dates-ben tudod állítani hány hónap statjait tegye ki.

  4. #3614
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    ujra raktam az xp-met és a telepitésnél problémáim akadtak,ugye elso lépésben felraktam a holdem manager-t,utana pedig jönne a postgres,de a service configuration-nél jelszot kér,de ugy emlekszem h itt anno én talaltam ki egy jelszot amit konfigurált,de most nem enged továbblépni invalig pass ill user name-re hivatkozva

    elég hülye vagyok ehhez,tud valaki segiteni?

  5. #3615
    Lelkes újonc zozoka1973 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Töltsd le a legújabb verziós csomagot!
    Tegnap nekem annyit nem kérdezett, hogy "búúú", nemhogy postgres és egyéb problémák legyenek!

    Z.

  6. #3616
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet zozoka1973 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Töltsd le a legújabb verziós csomagot!
    Tegnap nekem annyit nem kérdezett, hogy "búúú", nemhogy postgres és egyéb problémák legyenek!

    Z.
    postgresql-8.4.3-1-windows-t is probáltam (ugy h a 8.3-at eltávolitottam a vezérlöpultbol) ami a data mappa bemásolása utan szinten pass-t kér,amit incorrectnek érzékel,viszont ott van hogy ha az acc. nem létezik akkor next utan hozzuk létre,de ugy se enged továbblépni :S

  7. #3617
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás PS HUD nem működik - újratelepítés

    Sajnos továbbra sem működik PS-en a HUD. Szóval marad az uninstall és az újratelepítés. Ezzel kapcsolatban szeretnék kérni egy kis segítséget, az eddig beimportált handekről hogy lehet back upot készíteni? Vagy újra be kell importálni az összes handet? Elég elmenteni a HM Archive mappát és újratelepítés után visszamásolni? Elég uninstallálni a HM-et, vagy a Postgret is kellene?

  8. #3618
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet DaDirk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos továbbra sem működik PS-en a HUD. Szóval marad az uninstall és az újratelepítés. Ezzel kapcsolatban szeretnék kérni egy kis segítséget, az eddig beimportált handekről hogy lehet back upot készíteni? Vagy újra be kell importálni az összes handet? Elég elmenteni a HM Archive mappát és újratelepítés után visszamásolni? Elég uninstallálni a HM-et, vagy a Postgret is kellene?
    Más teremben próbáltad és ment a HUD? Csak azért kérdezem, mert szerintem a legkevesebb esetben fogja megoldani a HM és/vagy a PGSQL újrainstallálása.

    Az import és hand mentés kérdést pedig már sokszor átrágtuk ebben a topikban is.

  9. #3619
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más teremben próbáltad és ment a HUD? Csak azért kérdezem, mert szerintem a legkevesebb esetben fogja megoldani a HM és/vagy a PGSQL újrainstallálása.

    Az import és hand mentés kérdést pedig már sokszor átrágtuk ebben a topikban is.
    Igen, más termekben pl: Party, Csoki gond nélkül működik a HUD.

    Elnézést, de nem olvastam végig mind a 362 lapot a topikban, csak az utolsó 10-12 fület, ott nem találtam erre vonatkozó információt. Ha tudnál segíteni megköszönném.

  10. #3620
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 30.
    Hozzászólások
    279

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Két kérdésem is lenne:

    Az egyik az, hogy hogy lehet a popupban "highlight" olni egy-egy textet?

    A másik az, hogy ha csinálok egy saját popuppot, de csak side popup, hol kell beállítani, hogy azt használja az eredeti helyett?
    "Let the river be with you!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •