Oldal: 119 / 157 ElsőElső ... 1969109117118119120121129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.181 - 1.190 (1561) összesen

Téma: Poker Heaven

  1. #1181
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    bazze, pont 3-as drillem volt nagyvakról 4way potban és kifagyott az egész. Hogy a trójai faló rakná seggbe a rendszergazdát a szálkás ****ával...

  2. #1182
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Hehe.

    Lelottek az osszes futo versenyt. Hogy orulhetnek mar azok akik itmbe voltak

  3. #1183
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Fúúúúúúúúúúúú dejóóóóóóóóóóó törölték a 100K gtd-et....... Egyszer építek stackket ezen a &#@[[Ä tornán, és terrorizálom szabadon az asztalomat, erre lelövik! Hát ty, kérdezem hogy lesz a kifizetés, chipcount alapján, vagy hozzámvágják a BI-t, erre kapom a választ, hogy olvassam el a házirendet, ahol ez áll:

    Szerver összeomlás vagy a tournament törlése esetén a játékosokat a Poker Heaven a megszakadt tournament irányelvei alapján kárpótolja.


    Tytytytyty

  4. #1184
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Zsipali: Te melyik versenyrol beszelsz?

  5. #1185
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fúúúúúúúúúúúú dejóóóóóóóóóóó törölték a 100K gtd-et.......
    Erről

  6. #1186
    Idegen DavidDorky avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 31.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás Néhány kérdés

    Hello!

    Most regisztráltam a Heaven-re, és lenne pár kérdésem. Nem olvastam vissza mind a 100 valahány oldalt, ezért lehet olyan kérdést is felteszek, ami már meglett válaszolva. Ezért előre is elnézést kérek. Szóval:

    1.
    hogyan lehet összehangolni a Heavent a PT3-al? nem jöttem még rá melyik opcióra kéne klikkelnem a bal oldali sávban importálásért, hogy melyik hálózat tagja? úgy tudtam, hogy Boss, (ilyen nincs a listában) de valamelyik nap olvastam valamit róla, és azt írták, hogy már más neve van, de most nem rémlik hirtelen. szóval egy kis leírást kérnék hogyan tudnám HUDot ráhangolni a Heaven asztalaira.

    2.
    a pénznemet hogyan fogom kiválasztani befizetéskor, erre van lehetőség? mivel láttam több fajta pénznemü asztal is található a teremben.

    3.
    mit jelentenek a zászlók a különböző asztalok mellett? mert ugye látom, hogy amerikai zászló mellett USD-t ír, de mi célt szolgál ez a sok eurós asztal (spanyol, francia, német...)

    Gyors válaszaitokat előre is köszönöm.

  7. #1187
    Tag rozmi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 17.
    Hely
    Aprajafalva
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    1., Passz, azt hiszem PT3 is alapból támogatja, HEM-et használok. A network hivatalos neve International Poker Network (IPN).
    2., Pénznemet nem fogsz választani, PH eurós alapból, ezen tudtommal nem is tudsz változtatni. A hálózat más termeiben lehet találni USD és GBP alapúakat.
    3., Megint nem 100%, de mintha endedélyezve lenne az olyan nyelvűú chat azon az asztalon. Tehát a spanyol zászlós asztalokokn beszélhetsz spanyolul, az olaszon olaszul, stb.

  8. #1188
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    próbálok befizetni Netellerrel, erre: "WebDollar is currently unable to process your transaction."

    googlen látom hogy nem én vagyok az első akinek ez a problémája, de megoldást sehol sem találtam rá, valakinek ötlet?

  9. #1189
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 08.
    Hely
    over the rainbow
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    Kitudna valaki segíteni nl20, nl25ös HHval? Meghálálnám!

  10. #1190
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    A napi raceken mennyit termel mostanában az első 3?
    kösz
    Top pair: there's no bigger card on the board that can make a pair!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •