Oldal: 121 / 509 ElsőElső ... 2171111119120121122123131171221 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.201 - 1.210 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #1201
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 15.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet tomecs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudjátok más ongame teremben is lehet játszani ha bwin felhasználó vagyok?
    Lehet

  2. #1202
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hely
    hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Nah letöltöttem egy másik ongame hálózat kliensét, hogy mondtad, hogy lehet de mégse enged belépni. Akkor csak nem lehet vagy nem tudom.

  3. #1203
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    ez fizikailag fájt ha bwinen jelentkezel be akkor látod az ongames asztalokat is és játszhatsz is rajtuk.
    A játék az nem játék...

  4. #1204
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez fizikailag fájt ha bwinen jelentkezel be akkor látod az ongames asztalokat is és játszhatsz is rajtuk.
    Rosszul lett válaszoltva rá.



    Csak akkor tudsz a másik ongames terembe belépni ha ode is beregisztálsz!!

    Nem úgy működik, hogy egy bwines regisztációval akármelyik ongames terembe be tudsz lépni. Mindegyikre külön-külün regisztálni kell.
    és ha már regisztálsz akkor tedd innen http://www.pokerakademia.com/termek/betsson_poker/
    vagy innen: http://www.pokerakademia.com/termek/redkings_poker/

  5. #1205
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    269

    Alapbeállítás

    Nem tudjátok most nem sokára elérem a Yellow státuszt pontba, státuszellenőrzés egy hónap múlva van,akkor átrak hamarabb vagy csak ellenőrzés után?

    Ty

  6. #1206
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hely
    hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Igazán nem akartam fizikailag fájdalmat okozni
    Amúgy igen, erre voltam kíváncsi, hogy másik kliensen keresztül betudok e lépni... áhh nem akarok másik ongamesre , elég bwin, de most másfelé kacsingatok. Pokerstarsra regeltem még régebben, pár dollárom van ott, nagy ritkán mikor bwinhez nincs kedvem, ott viccelődtem kicsit, de nem tetszik a szoftvere, meg a lobby se. Nah a full tilt az jobban izgat, pár kérdés aki játszik ott ahhoz,
    1.
    játékosállomány mikro limiten? mondjuk erre gyanítom a választ, bwin viszonylatban , nah akkor másik ,
    2.
    hogy olyat lehet e, hogy sógoromnak is az én bankkártyámról töltenék fel pénzt meg magamnak is , mert ő kártyájával valamiért nem sikerült neki, és akkor ugyanúgy megkapnánk-e a bónuszt + 27%rakebacket, és hogy kifizetésnél nem gond e hogy egy bankkártyáról két felhasználó van?
    3.
    És még az, hogy be lehet e állítani, hogy mutassa a kéz erősséget, több asztalon játszva szerintem elég hasznos, meg bwinen már megszoktam...

    Köszönöm a válaszokat előre is.

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rosszul lett válaszoltva rá.



    Csak akkor tudsz a másik ongames terembe belépni ha ode is beregisztálsz!!

    Nem úgy működik, hogy egy bwines regisztációval akármelyik ongames terembe be tudsz lépni. Mindegyikre külön-külün regisztálni kell.
    és ha már regisztálsz akkor tedd innen http://www.pokerakademia.com/termek/betsson_poker/
    vagy innen: http://www.pokerakademia.com/termek/redkings_poker/

  7. #1207
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    269

    Alapbeállítás

    Idézet tomecs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazán nem akartam fizikailag fájdalmat okozni
    Amúgy igen, erre voltam kíváncsi, hogy másik kliensen keresztül betudok e lépni... áhh nem akarok másik ongamesre , elég bwin, de most másfelé kacsingatok. Pokerstarsra regeltem még régebben, pár dollárom van ott, nagy ritkán mikor bwinhez nincs kedvem, ott viccelődtem kicsit, de nem tetszik a szoftvere, meg a lobby se. Nah a full tilt az jobban izgat, pár kérdés aki játszik ott ahhoz,
    1.
    játékosállomány mikro limiten? mondjuk erre gyanítom a választ, bwin viszonylatban , nah akkor másik ,
    2.
    hogy olyat lehet e, hogy sógoromnak is az én bankkártyámról töltenék fel pénzt meg magamnak is , mert ő kártyájával valamiért nem sikerült neki, és akkor ugyanúgy megkapnánk-e a bónuszt + 27%rakebacket, és hogy kifizetésnél nem gond e hogy egy bankkártyáról két felhasználó van?
    3.
    És még az, hogy be lehet e állítani, hogy mutassa a kéz erősséget, több asztalon játszva szerintem elég hasznos, meg bwinen már megszoktam...

    Köszönöm a válaszokat előre is.
    Én mint földid válaszolgatok
    1,Ég és föld bwin 50 mondjuk Fulltilt 10
    2. Ne csináljátok könnyen mindkettőtöket zárolhatnak,ottvan a moneybookers,neteller oda átutalással be lehet fizetni és onnan betudod tolni
    3 Nemárt megtanulni ha komolyabban akarsz játszani

  8. #1208
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hely
    hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mint földid válaszolgatok
    1,Ég és föld bwin 50 mondjuk Fulltilt 10
    2. Ne csináljátok könnyen mindkettőtöket zárolhatnak,ottvan a moneybookers,neteller oda átutalással be lehet fizetni és onnan betudod tolni
    3 Nemárt megtanulni ha komolyabban akarsz játszani
    Köszi a választ, igazából még az zavar most, hogy bonust is csak marketen lehet venni... pedig másra gyűjtök ott...

  9. #1209
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudjátok most nem sokára elérem a Yellow státuszt pontba, státuszellenőrzés egy hónap múlva van,akkor átrak hamarabb vagy csak ellenőrzés után?

    Ty
    Amint eléred átrak, majd amikor jön a státuszelenőrzés, újra kezdődik a 3 hónapos időszak, ahol is újra el kell érned ugyanazt az x pontot, mert különben visszatesz egy ranggal.

  10. #1210
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Bwinre nm lehet be- és kifizetni Netellerről?? vagy hogy van ez hümmm... pedig itt akadémián a terem leírásánál fel van tüntetve a Netelleres utalás lehetősége. De most nézem bwin oldalán és nm jelzi a Netellert, csak Moneybookers-t + Visa, Mastercard, banki átutalást és vmilyen FreeBet-et.

    Kössz a válaszokat!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •