Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Bemutatkozik a Perlego


  2. #2
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Jól értem, hogy a nézők valós időben kapják meg az információt a lapokról? Mert akkor ez elég nagy lol.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  3. #3
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Na akkor majd jönnek a napszemüvegnek álcázott infraszemcsik és Negreanu írhat újabb blogbejegyzést a csalásról

    Kíváncsi leszek mi lesz ebből...
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Megszerzed a leolvasót beépíted a szemügődbe és látod az ellenfél lapjait így lesz csak igazán izgalmas a játék nyitott lapokkal

  5. #5
    Tag japmark avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Ez is arról szól, hogy minél eladhatóbbá kell tenni a közvetítést.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Petikepoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megszerzed a leolvasót beépíted a szemügődbe és látod az ellenfél lapjait így lesz csak igazán izgalmas a játék nyitott lapokkal
    Nem látod a lapokat, csak max egy kódot, amivel meg van jelölve. Gondolom ezt a kódrendszert meg minden versenyen cserélik,szóval szerintem biztonságos.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    464

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól értem, hogy a nézők valós időben kapják meg az információt a lapokról? Mert akkor ez elég nagy lol.
    Nem valós időben, hanem pár percet (gondolom 1-2 partit) csúsztatva, így amikor ők látják, akkor már nem befolyásolhatják a leosztást.

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem látod a lapokat, csak max egy kódot, amivel meg van jelölve. Gondolom ezt a kódrendszert meg minden versenyen cserélik,szóval szerintem biztonságos.
    Ami persze 10-20 kör múlva már megint semmit nem ér..mert annyi idő alatt látod a saját lapjaid és kódjukat...

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    a 15 perces csúszás sem elég, sőt, szerintem még az 1 órás se. gondoljatok bele, ha épp egy leveling háború zajlik 3 meg 4 betekkel, te meg kapod az sms-t negyed óra múlva otthonról, hogy "az előbb másodszor blöffölt ki". igazságtalan szvsz..

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem látod a lapokat, csak max egy kódot, amivel meg van jelölve. Gondolom ezt a kódrendszert meg minden versenyen cserélik,szóval szerintem biztonságos.
    De ha megvan a speckó szerkezeted, akkor ha már egyszer látod a kódot azt egy másik leosztásaban már be tudod azonosítani. Mondjuk ez elég hosszadalmas, mert csak a saját lapjaidat tudod először "kódfejteni", de mégis plusz infó.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •