Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
  1. #11
    Lelkes újonc busyP avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Trading places
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    gondolom nem olyan lesz a kód hogy két kacsa meg egy nyúl a pikk ász, hanem vonalkód, amihez grat ha megjegyzed

  2. #12
    Újonc lopicigaspar avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hely
    Maglod
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    engem mar az utolso BPO-n is halalra idegesitett tvnezokent is, hogy 2-3perccel az esemenyek utan horogtek es ordibaltak a szurkolok.

  3. #13
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom, ott ahol egy főnyeremény dollármillió(k)ban mérhető, ott könnyen megéri játék alatt ráállítani 1-2 ügyesebb hekket a dologra. Nincs feltörhetetlen kódolás...

  4. #14
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Gondolom azért egy két partyt csúsztatnak, mert ha tényleg valós idejű akkor lol.

  5. #15
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet komoaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 15 perces csúszás sem elég, sőt, szerintem még az 1 órás se. gondoljatok bele, ha épp egy leveling háború zajlik 3 meg 4 betekkel, te meg kapod az sms-t negyed óra múlva otthonról, hogy "az előbb másodszor blöffölt ki". igazságtalan szvsz..
    +1 én is pont erre gondoltam.

  6. #16
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Egyetértek lopicigasparral.
    Nekem is zavaró volt.
    El nem tudom képzelni,mi ebben a jó?
    Nem hiszem hogy az élőben leadott adás hozna nekik pénzt(mármint a szervezőknek),mint inkább a verseny tv-s jog eladása.

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 21.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Akárhonnan is nézzük, egy újabb lehetőség a vitára és a csaláelméltekre/csalásra. A játékosoknak nem lesz tőle jobb.

  8. #18
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Kíváncsi leszek rá, hogy fog működni. Mint minden újítás először visszatetszést kelt, aztán megszokják az emberek. A negyed órás csúsztatás az jó, de a valós idejű visszaélésre ad lehetőséget.
    Még azt is el tudom képzelni, hogy valaki csinél egy dekódolót és egy füldugón keresztül ismerheti az ellenfelek lapjait.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  9. #19
    Axe
    Axe nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 01.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    A "saját" proknak meg egy vevőt a zsebébe,és már rezeghet is,hogy dobni kell vagy emelni...
    Érthetetlen módon majd egyre több hazai versenyző nyer...

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Két részből áll ez a fejlesztés, amit szvsz érdemes is külön kezelni.

    Az egyik, amin többen meghőköltetek, az az on time infó a nézőknek. Ez alapvetően csak egy lehetőség, amit a rendszer lehetővé tesz, de ha jobban végiggondoljuk, ugyanez megvalósítható a jelenlegi kamerás rendszerrel is. Én egyszer láttam erre példát, a Eurosporton volt egy francia torna döntőjének élő közvetítése, amit ha jól emlékszem RickoT szakértett a pesti stúdióból. Ott az volt a lényeg, hogy a játékosok szigorú biztonsági ellenőrzések után mehettek be a hermetikusan lezárt hangszigetelt stúdióba, se telefon, se semmi.
    Tehát ehhez nem is igazán lenne szükség a vonalkódos, rádiófrekis cuccra, meg lehet oldani ezt kamerákkal.

    Azt meg, hogy miként viszik fel a jeleket a lapokra, gondolom kitalálták az okosok, gyanítom, hogy még nem is vonalkód lesz, hanem akár egy szemmel nem vagy alig látható kis mütyür (de semmikép sem megkülönböztethető).

    Az mindenesetre elgondolkodtatható lehet, hogy valaki megpróbálhatja dekódolni a jeleket, de ez szerintem kb akkora feladat, mintha jelenleg a kamerák élőben felvett képeit próbálnák meg lenyúlni...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •