Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (82) összesen
Like Tree1Likes

Téma: danfiu pókeres élete 24/7

  1. #31
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hello Gab0r! Soha nem hallottam meg a setmining 1:20 szabalyrol..Ego, nem ego, tenyleg. 1. handnel igen pf lehet jobb lett volna a fold.

    2. handnel amikor megnyomtam a bet gombot a visszaemelesnel, akkor tudatosult bennem, hogy kommittalva leszek ellenfel ellen(statjai alapjan nagyon laza jatekos), gondoltam meg igy is verem a range-t vagy max flipet jatszunk..

  2. #32
    Fanatikus tag gab0r avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    359

    Alapbeállítás

    A lényeg, hogy a megadandó tét 20x-osát kell tudni elnyerni ahhoz, hogy kb nyereséges legyen a szetvadászat.
    "A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes: a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."

  3. #33
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet gab0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lényeg, hogy a megadandó tét 20x-osát kell tudni elnyerni ahhoz, hogy kb nyereséges legyen a szetvadászat.
    és ezt úgy baromság szabályok közé szorítani, ahogy itt leírtad. Egyébként nem tudom ki kezdte el ezt terjeszteni az utóbbi időben, de ne oltogassátok egymást hülyeségekkel. TT-vel egyébként pedig nehogy már setminingoljunk nl10-en.
    less qq more pewpew!

  4. #34
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Pola: Idaig sem hasznaltam ezt a szabalyt, akkor ezentul sem fogom.. Hm... Miert nem lehetne setminingolni TT-zel NL10-en?Nem akartam az egesz beulot kockara tenni...De te ezt megerted egy TT-zel?

  5. #35
    Fanatikus tag gab0r avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    359

    Alapbeállítás

    Segítsetek akkor, hogy mi a célunk nl10-en TT-vel postflop.
    "A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes: a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."

  6. #36
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nekem az volt a tervem, hogy olcson megnezni a flopot, ha jon tizes rarantom a boardot, ha alacsony lapok jonnek akkor is, max cooler.. De megegyszer hagsulyozom, nem akartam az egesz stackemet betenni egy TT-re pf..

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    SAJÁT vélemények:
    1) eldobtam volna a TT-t, ip játszunk setminingot nem oop. Így játszva flopon emelés és betenni minél előbb
    2) én kisebb izolálást és dobást választottam volna
    3) megmagyaráztad, így ok
    4) szerintem nem weak, dobható
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és ezt úgy baromság szabályok közé szorítani, ahogy itt leírtad. Egyébként nem tudom ki kezdte el ezt terjeszteni az utóbbi időben, de ne oltogassátok egymást hülyeségekkel. TT-vel egyébként pedig nehogy már setminingoljunk nl10-en.
    Ezt a "hülyeséget" Harrington papa kezdte el terjeszteni. A gondolat mögötte az, hogy kb 1/8 a setted, de ennél több kell, hogy legyen az ellenfélnél mert
    a) Ha nem lesz nála semmi akkor nem stackelsz
    b) Esetleg ő nyeri el a te beülődet.
    eztekből jött ki neki a tapasztalati 20.
    Amit figyelembe kell venni hogy ő ezt fullringre és értelmes játékosokra mondta. NL10-en nyilván lehet egy kicsit lazítani mert ott beteszik az emberek TP közepes kickerrel is. De ökölszabálynak nem rosz ez a 20.

  9. #39
    Fanatikus tag Valetudox avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pola: Idaig sem hasznaltam ezt a szabalyt, akkor ezentul sem fogom..
    Ha vki nem indokolja meg, hogy miert hulyeseg vmi akkor abban nem kell feltetlenul hinni. Inkabb nezzel / gondoljal utana es akkor te magad eldontod.

    Amugy meg: Illese +1
    Utoljára módosítva: Valetudox által: 2010. 05. 20. 07:55

  10. #40
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a "hülyeséget" Harrington papa kezdte el terjeszteni. A gondolat mögötte az, hogy kb 1/8 a setted, de ennél több kell, hogy legyen az ellenfélnél mert
    a) Ha nem lesz nála semmi akkor nem stackelsz
    b) Esetleg ő nyeri el a te beülődet.
    eztekből jött ki neki a tapasztalati 20.
    Amit figyelembe kell venni hogy ő ezt fullringre és értelmes játékosokra mondta. NL10-en nyilván lehet egy kicsit lazítani mert ott beteszik az emberek TP közepes kickerrel is. De ökölszabálynak nem rosz ez a 20.
    A probléma ezzel ott van, hogy egy szabályt próbál bevezetni valami olyan dologra, amit a saját/ellenfél range-éhez és imagéhez kellene igazítani. Nincs gond azzal, hogy valaki ökölszabályokban gondolkodik (egyébként tudtommal Harrington az offline sh-s könyvében írta, az online nem jelent még meg), ha azt rugalmasan kezeli, de itt újabban néhányan úgy használják ezt, mintha szentírás lenne, hogy 20x-os stack kell.

    Egyébként pedig NL10-en ahol az emberek végiggcallolnak 3. párral, A magassal, lyuksorral stb. nehogymár csak setre vadásszunk TT-vel és eldobjuk mert nincs meg a 20x-os stack. Próbáljunk meg játszani postflop egy kicsit.
    CsabiST likes this.
    less qq more pewpew!

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •