Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás Bankszámla kérdés!

    Sziasztok!

    Mi van akkor ha "fiatal" koromban elég sokszor fizettem be a terembe bankszámláról, amelynek ugye nyoma van. Meg azt hiszem, hogy egyszer-kétszer még nyereményt is utaltam haza pár tízezer értékben. Ha megszüntetem a bankszámlámat akkor az ott lévő adatok is tőrlődnek mindenki számára? Ha nem, akkor mennyi az elévülési idő?

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    számlakivonatot asszem 10 évig kell megőriznie a banknak, de pár 10K miatt nem aggódnék
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás CFT engedély

    Ha már ilyen néven nyitottad a topicot, remélem nem haragszol, ha én is felhasználom egy aktuális kérdésemhez

    PokerStars írja a weblapon, hogy VISA kártyára csak akkor tudnak kifizetni, ha az rendelkezik CFT engedéllyel. Erről itt is volt már szó, senki nem tudta mi az. Természetesen megkérdeztem a bankomban (OTP), hogy az én kártyám rendelkezik-e ilyennel, és fogalmuk sem volt róla, állítólag még soha nem hallottak erről.

    Tud valaki bármit róla? Mondjuk hogy egy általános dolog-e, és szinte minden kártya ilyen, vagy necces, vagy csak próbáljam meg a kidizetést, és ha nem sikerül, majd visszajön a PS számlámra...

    Thx..

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már ilyen néven nyitottad a topicot, remélem nem haragszol, ha én is felhasználom egy aktuális kérdésemhez

    PokerStars írja a weblapon, hogy VISA kártyára csak akkor tudnak kifizetni, ha az rendelkezik CFT engedéllyel. Erről itt is volt már szó, senki nem tudta mi az. Természetesen megkérdeztem a bankomban (OTP), hogy az én kártyám rendelkezik-e ilyennel, és fogalmuk sem volt róla, állítólag még soha nem hallottak erről.

    Tud valaki bármit róla? Mondjuk hogy egy általános dolog-e, és szinte minden kártya ilyen, vagy necces, vagy csak próbáljam meg a kidizetést, és ha nem sikerül, majd visszajön a PS számlámra...

    Thx..
    ha a bankba nem tudnak róla, akkor lehet, hoyg vlaami usa specifikus dolog, de a stars support csak tudja mi az
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Nem akarok hülyeséget beszélni,ezzel én is gondban voltam,Allianz visám van az működik.
    Egyszerűbb,ha úgy kérdezed,hogy online szerencsejáték oldalak be és kifizetésére engedélyezi-e a bank saját szabályzata a kártyát.
    Én így kérdeztem rá allianz-nál és mondták,hogy semmi akadálya.
    Amúgy vannak bankok amik nem engedélyezik,otp-nél nem tudom,hogy tiltják-e.
    Utoljára módosítva: Zsoltika01 által: 2010. 05. 22. 21:35

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Én úgy tudom,hogy nem usa specifikus,hanem vannak magyar bankok amik nem rendelkeznek ezzel az engedéllyel,valami pénzmosás elleni dolog ez ha minden igaz.Én írtam anno ps supportnak is,ő csak azt hajtogatta,hogy a bankot kell megkérdezni.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    vannak olyan magyar bankok aki nem támogatják az on line szerencsejátékot ezért nem lehet a kártyáirol befizetni.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    OTP visárol lehet befizetni de nem tudsz rá kifizetni. Ha jól tudom...... Legalábbis egy ismerősöm kifizetni nem tudott rá.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Hűha,eddig én is csak befizettem,a kifizetést még nem próbáltam,bár azt mondta az Allianz bank,hogy működnie kell annak is.

  10. #10
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ez a nem lehet befizetni ez csak mastercard kártyáknál van a kérdés meg visa volt...
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •