Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    nekem van olyan visa kártyám amiről nem lehet befizetni.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Minden dombornyomott VISA kártya CFT engedélyes, és így minden ilyen kártyáról lehet beutalni, és rá kiutaltatni.

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    No és mi van olyankor, ha én elindítottam egy kifizetést? Mivel nem tudták a bankban, gondoltam próba cseresznye. Akkor dj.reLax86 válasza szerint nem működik a kifizetés (a befizetés jó volt, OTP engedi).

    Ilyenkor a pénz már nincs a PS számlán, de még nincs a VISA számlán. Ha kiderül, hogy "nem tud jóváíródni" rajta, akkor szép lassan visszakerül a PS számlámra? Paranoiás kérdés, de ugye nem kell búcsút intenem a pénznek? :P nem szeretem az ilyet, persze gondolom ilyenkor visszakerül, de jólesne egy megerősítés, hogy ne aggódjam addig betegre magam :P

    Amúgy köszi a sok és gyors választ, meglepett, hogy mennyien írtatok máris

    StackHunter: Sajnos nem dombornyomott, csak szimplán VISA sztem :/

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No és mi van olyankor, ha én elindítottam egy kifizetést? Mivel nem tudták a bankban, gondoltam próba cseresznye. Akkor dj.reLax86 válasza szerint nem működik a kifizetés (a befizetés jó volt, OTP engedi).

    Ilyenkor a pénz már nincs a PS számlán, de még nincs a VISA számlán. Ha kiderül, hogy "nem tud jóváíródni" rajta, akkor szép lassan visszakerül a PS számlámra? Paranoiás kérdés, de ugye nem kell búcsút intenem a pénznek? :P nem szeretem az ilyet, persze gondolom ilyenkor visszakerül, de jólesne egy megerősítés, hogy ne aggódjam addig betegre magam :P

    Amúgy köszi a sok és gyors választ, meglepett, hogy mennyien írtatok máris
    Amennyiben nem tudják kiutalni, ahova kérted, akkor nyilván visszakerül a PS számládra, nem fog elveszni.
    Amennyiben dombornyomott VISA kártyád van, és arra kérted a kifizetést, akkor sikerülnie kell.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Ha nem dombornyomott, akkor elvileg arra kiutalás nem müködik.

  6. #16
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Dehogy veszik el a pénzed! Ha nem sikerülne, nyitsz egy Neteller-t és kész. Azon keresztül meg lehúzod ATM-en.

  7. #17
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem van olyan visa kártyám amiről nem lehet befizetni.
    de gondolom nem azért, mert tiltja a bank a szerencsejátékot, hanem mert nem lehet vele neten fizetni, sehol máshol sem. nem?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #18
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ok, csak azért problémázok ám ezen, mert ugye jött mail, hogy ők elvégezték az ő részüket, elment a pénz, várjak 3-10 napot a jóváírásra, és ilyenkor már nem látszik a függőben lévő kifizetéseknél, mintha nem is volna. Aztán így furcsállom, hogy akkor ki és honnan fogja tudni, hogy később meg elakadt a dolog. De ha aszondjátok majd szépen visszakúszik a számlára, akkor okés. Köszi mindenkinek

    Idézet Nokiadoboz:O eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogy veszik el a pénzed! Ha nem sikerülne, nyitsz egy Neteller-t és kész. Azon keresztül meg lehúzod ATM-en.

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 19.
    Hely
    anyád
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No és mi van olyankor, ha én elindítottam egy kifizetést? Mivel nem tudták a bankban, gondoltam próba cseresznye. Akkor dj.reLax86 válasza szerint nem működik a kifizetés (a befizetés jó volt, OTP engedi).

    Ilyenkor a pénz már nincs a PS számlán, de még nincs a VISA számlán. Ha kiderül, hogy "nem tud jóváíródni" rajta, akkor szép lassan visszakerül a PS számlámra? Paranoiás kérdés, de ugye nem kell búcsút intenem a pénznek? :P nem szeretem az ilyet, persze gondolom ilyenkor visszakerül, de jólesne egy megerősítés, hogy ne aggódjam addig betegre magam :P

    Amúgy köszi a sok és gyors választ, meglepett, hogy mennyien írtatok máris

    StackHunter: Sajnos nem dombornyomott, csak szimplán VISA sztem :/
    Sajnos az el fog veszni.. egy *****manó le fogja nyúlni útközben.. de ha szólsz viktorkának,meg olvasol egy kis zsindexet, akkor lehet megkerül.. ja meg persze ha nyomsz egy kis répatornát, meg veszel nojbi ápdét kenyeret

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de gondolom nem azért, mert tiltja a bank a szerencsejátékot, hanem mert nem lehet vele neten fizetni, sehol máshol sem. nem?
    A bank tiltja az on line szerencsejátékot.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •