Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Én egyik barátommal voltam kint a wsop-n, megnyertem egy versenyt Ő meg megsértődött és sírva elszaladt
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Jó sztori

  3. #13
    Idegen Lili6 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 14.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Vicces álmod volt, jót röhögtem rajta.
    Kedvet kaptam az alváshoz is

  4. #14
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Csomószor azt álmodom, hogy 25/50-en és az fölött játszok ipokeren és party-n. Sok asztalon.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 09.
    Hozzászólások
    297

    Alapbeállítás

    Ez az álom... ezek a részletek.. ez a felmosófa vagy mi jót mulattam, thx

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    általában nem REM fázisban ébredsz, ezért nem marad meg.
    ez igaz.

    egyébként nekem is van néha egy visszatérő álmom. általában hosszú élőzés után álmodom, a lényege az, hogy egy partin belül gyak. minden utcán változik a lapom. pl. preflop AK-val emelek, jön egy A25 flop, de amikor megnézem a lapom már 89s van nálam. aztán turn mondjuk J, de akkor már JJ van nálam, és így tovább, és soha nem tudom mi van.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 09.
    Hozzászólások
    297

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez igaz.

    egyébként nekem is van néha egy visszatérő álmom. általában hosszú élőzés után álmodom, a lényege az, hogy egy partin belül gyak. minden utcán változik a lapom. pl. preflop AK-val emelek, jön egy A25 flop, de amikor megnézem a lapom már 89s van nálam. aztán turn mondjuk J, de akkor már JJ van nálam, és így tovább, és soha nem tudom mi van.
    velem ilyen ébren fordult elő, csak sokat ittam és összemosódtak némiképp a körök, meg néha a szomszéd lapjára raboltam rá... mondjuk kb egy tál csipszért ment a küzdelem, szal nem volt gáz.

    De volt hogy preflop addig emelgettünk hogy allin voltam, mire kicsaptam a lapom és én csodálkoztam a legjobban hogy valami szemét van nálam, pedig meg voltam győződve hogy valami monster az, aztán kiderült hogy az előző körben nyertem azzal, ebben a körben még meg se néztem mi van előttem. Nem volt gáz, maradt még zseton

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    jó, hát az is más, ha részegen játszol. rendkívül szórakoztató, de nem éppen pénztárcakímélő, 10-ből 9-szer csúnya bukó a vége.

  9. #19
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Kacsint

    Idézet viktro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az álom... ezek a részletek.. ez a felmosófa vagy mi jót mulattam, thx
    +1

  10. #20
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás mai álmom

    Az én mai álmom is igen beteg volt, pedig más elfoglaltságaim miatt már 3 hete nincs idő a pókerre, hát álmomban pótoltam. A komoaba blogjában szereplő hipersuttyó agresszív Karcsival (http://www.pokerakademia.com/poker_b.../vasarnapi_cg/ ) és Nanonokoval ültünk egy asztalnál élő játszmán egy sima dohányzóasztal körül. Valamiért nem pokert, hanem az ulti és a póker keverékét játszottuk.
    Az egyik partiban blöffből emeltem, mindketten adták, majd A magas flopon a cbetemre dobott mindkettő. Nagyon büszke voltam magamra hogy eldobattam nanonokoval az A5-ét (mert valamiért tudtam hogy az van nála ).
    A következő parti volt igazán érdekes, nanonoko bemondja a tök partit gombról (aki tud ultizni az tudja miről beszélek, ilyenkor a másik két ember van együtt a bemondóval szemben). Karcsi mondja részéről mehet, én meg hangosan mondom, hogy lehet hogy kontrázok? Erre Karcsi rámförmed agresszívan: koooontra? Látszott hogy neki semmije nincs, be ne mondjam már a kontrát. El is bizonytalanodtam, úgy láttam hogy van egy huszam zöldből, de rosszak voltak a fényviszonyok, mondom kapcsoljátok már fel a villanyt, nem látom a lapom. Ezután felkapcsolták és megláttam, hogy nem is zöld huszam van, hanem csak két zöld szinü csokivarangy van a kezemben, ami ráadásul pikk 4-es és pikk 3-as. Úgyhogy én sem kontráztam, erre fel is ébredtem
    Utoljára módosítva: hokuszpoker által: 2010. 06. 01. 20:25

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •