Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
  1. #21
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Majdnem 100%-ig biztos voltam benne, hogy nem fog bejutni Bélabácsi, akár hány szavazatot kap is.
    Ez az egész üzlet és a szavazás csak egy reklámfogás volt.

    1. A legnagyobb neveket nem lehet kihagyni, még akkor sem, ha egyetlen egy voksot sem kaptak volna.
    2. A műsornak a nézettség számít, és ennek a receptje, hogy sztárok szerepeljenek benne.
    3. Ha Béla kap, netán 250. 000 jelölést, akkor sincs semmilyen értéke. Egy tízmilliós ország vagyunk csak. A pókerpiaci értékünk nem sok.
    4. Nehogy már egy kelet-európai kis fiatal gyerek vegyen részt egy ilyen versenyen. A legnagyobb közönség az USA-ból kerül ki, így nekik kell megadni a lehetőséget a szereplésre, és a nyerésre.
    5. Amennyiben előrelátó a szervező akkor lehetőséget ad kínainak (1.3 milliárd lakos) indiainak (1.0 milliárd lakos) japánnak (300 millió lakos) orosz, német, francia spanyol játékosnak. Mert ha ezek jó teljesítménnyel rukkolnak ki az új embereket vonz a piacra, és a helyi médiában is eladható a műsor.

    Jövőre sem fog bejutni, Iteopepe sem, akárhány karkötőt nyernének is. Ez az egész így van kitalálva.
    Utoljára módosítva: ivan41 által: 2010. 06. 17. 11:26 Oka: helyesírás
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  2. #22
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem a versenyt is szavazással kellene eldönteni. Lehet, hogy izgalmasabb lenne, mint egy póker csata.

  3. #23
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Bélabácsit hiányoljuk a 20-ból, de hol van pl. Patrik Antonius, David Benyamine, Durrrr?

  4. #24
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bélabácsit hiányoljuk a 20-ból, de hol van pl. Patrik Antonius, David Benyamine, Durrrr?
    ők nem nyertek tavaly karperecet.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  5. #25
    Tag M3ntalV1olence avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ők nem nyertek tavaly karperecet.
    A résztvevők listájában is vannak így páran

  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bélabácsit hiányoljuk a 20-ból, de hol van pl. Patrik Antonius, David Benyamine, Durrrr?
    Mondjuk előfúrdulhat az hogy ezek nem szereztek karkötőt és nem lehetetett szavazni rájuk.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    így majd TJ Cloutier képviseli Magyarországot

  8. #28
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    de nem az a logikus, hogy akire sok szavazat érkezik azt érdemes játszatni, mert valószínű sokan fogják nézni, ha már beszavazták. nem?

  9. #29
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményem szerint azért nem feltétlen, mert ugye USA-ból rengeteg induló volt (vagy 200), így nagyon eloszlanak a szavazatok. Magyarországról, viszont csak egy játékosra lehetett szavazni.

    Lehet sokan még másokra is szavaztak, mert ugye több emberre is lehetett szavazni. Amivel szerintem pont azt akartak elerni, hogy a nagyok mindenféleképpen bejussanak....
    Igaza van Zoleeenak, ez a több emberre szavazás, csak a nagyoknak kedvezett, viszont ha jövöre is lesz ilyen, akkor egyértelművé kell tenni itthon, h csak egy karkötősre( reméljük azér bécin és pepén kívül is lesznek még addig) szavazzanak a magyarok. Szerintem 5-6k szavazatot simán össze lehet hozni!

    gl all

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen reális, hogy nem kapott 5k szavazatot jónéhány ismert/kevésbé ismert játékos. Mint például Bélabácsi sem.

    A poker alapvetően egy pénzért és dicsőségért játszott játék/sport. És ezt a dicsőséget magának akarják megszerezni az emberek nem pedig másnak.

    Én sem szavaztam rá pedig igen "aktív" vagyok az online poker portálok olvasásában..etc.

    Mielőtt elkezdődne az anyázás, persze én is szurkolok ha magyar van a döntőasztalon és például Pepenek is baromira örültem, hogy nyert. De a saját időmet igenis sajnálom arra, hogy regisztrálgassak minden idióta oldalakra, ráadásul adjam ki egy rakat bizalmas adatomat, csak azért, hogy egy számomra ugyan szimpatikus, de ugyanakkor személyesen nem ismert ember dicsőséghez juthasson.

    Az meg, hogy valaki magyar vagy sem nemhiszem, hogy különösebben számítana egy "példakép"/népszerűségi szavazáson.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •