Oldal: 123 / 157 ElsőElső ... 2373113121122123124125133 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.221 - 1.230 (1561) összesen

Téma: Poker Heaven

  1. #1221
    Fáradhatatlan grinder uzee101 avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Hely
    Komárom(SK)
    Hozzászólások
    553

    Alapbeállítás

    Idézet cimbi79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is évek óta játszom a bosson és 1-2 hónap kivételével minden hónapom plusszos volt úgy,hogy belefért havi egy két tiltelős session is ,nem jelentett problémát. Ami ezt az évet illeti már nem annyira rózsás a helyzetem Január Február nyerő Március Április kicsi nyerő illetve nullás Május bukó Június eddig bukó. Nem panaszkodni akarok meg telesirni a topicot hogy csalnak a termek ,mert be kell látnom hogy attól még nem leszek nyerő játékos . Csak kikészitett a terem idegileg . Egy kis időre rehabilitálom magamat aztán újult erővel és kipihent idegrendszerrel folytatom a harcomat a boss rng-vel meg a Román Lengyel Bolgár regulárok hadával
    Pihenj egy hetet és majd meglátod hogyan tovább

  2. #1222
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    na újult erővel nekiálltam megint játszani közel 2órát játszottam és elbuktam 5 beülőt a szokásos set overset TPTK ellen a fish behúzza a 2outját nekem riverre esik a flush de ugyanazzal a lappal a fishnek fullja lesz amit kifizetek
    kapok egy rakás Ak AQ Aj 95%ban nem talál el a flop ha cbetelek visszaemelnek ha nem cbetelek akkor is emelnek tök mindegy mit csinálok esélyem sincsen nyerni pedig direkt 4asztalon játszok hogy oda tudjak figyelni normálisan a játékomra . azt hiszem keresek inkább egy másik termet mert amit velem művel a terem lapjárás tekintetében már közel 3hónapja az már a vicc kategóriába sorolható. igy még a 55%os rakeback-el sem éri meg játszani ebben a hálózatban nekem.
    Utoljára módosítva: cimbi79 által: 2010. 06. 11. 02:51

  3. #1223
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Jah cbet igencsak felejtős ebben a terembenIlyen drasztikusan még sehol nem vettem vissza a cbetem, mint itt.

  4. #1224
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Itt játszóktól kérnék egy kis tapasztalatot játékostéren. NL50-NL100-on vannak-e jól játszható asztalok 12-17h, 20-24h között? SH CG-t játszom és kb 4-6 asztalon. Fish állomány milyen? Nincs regtúltelítettség? Everstről tervezek váltani, és ez az egyik terem amit kinéztem, de ott már hányingerem van NL50-en hogy 6max asztalokon a 6 asztalomból örülök ha 2-3-on van egyáltalán fish.

    Kössze

  5. #1225
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 08.
    Hely
    over the rainbow
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    Tapasztaltabb játékosoktól szeretném megkérdezni, hogy szerintetek nagy a játék és tudásbeli különbség nl25 és nl50 között? jelenleg nl50-en próbálgatnám a szárnyaim, de nem működnek a 25-ön bevált moveok és ütnek-vágnak inkább. Dobatni nem birok erősebb lapot mert kapom a reraiset, kifizettetni meg nem tudom a lapomat mert dobnak. Valaki tudna építő jellegűt írni erről? Köszönöm

  6. #1226
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet marthyr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapasztaltabb játékosoktól szeretném megkérdezni, hogy szerintetek nagy a játék és tudásbeli különbség nl25 és nl50 között? jelenleg nl50-en próbálgatnám a szárnyaim, de nem működnek a 25-ön bevált moveok és ütnek-vágnak inkább. Dobatni nem birok erősebb lapot mert kapom a reraiset, kifizettetni meg nem tudom a lapomat mert dobnak. Valaki tudna építő jellegűt írni erről? Köszönöm
    Ez így kicsit túl általános, mármint ami a stratégiai tippeket illeti. Olvasgass stratégiai cikkeket, postolj konkrét partikat, nézz oktató videókat, és akkor a kérdéseidre talán választ kaphatsz.

    Ami az NL25 és NL50 szinteket illeti. Én NL50-en kezdtem, kisebb téten nem játszottam, de amit mostanában hallok, aszerint komoly minőségi ugrás van a két szint között. De talán még mindig kisebb, mint NL10 és NL25 között.

  7. #1227
    Idegen DavidDorky avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 31.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Hello!

    Segítségeteket szeretném kérni a PT3 beállításában. Nem tudom összehangolni a PokerHeaven-nel. Kéz importálás sem sikerült, nem találom kliensben sem a mentési opciót, meg dolgok.
    Egy rövidebb leírásnak is örülnék, ha szánna rá valaki némi időt.

    Előre is kösz.

  8. #1228
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Érdeklődnék azoktól akik itt játszanak hogy milyen a mezőny NL25 és NL50 en? Everesten játszottam és a franciák távozása eléggé tönkre tette a játékos állományt! Most új termet keresek! Köszi előre is!

  9. #1229
    Tag Charlie avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Van egy "kis" problémám, talán tudtok segíteni. Most kezdtem játszani a bosson, de sehogy sem akar megfelelően működni a hud. Hm-et használok, 5-6 asztalon próbálok sh-zni, de csak 2 max 3 asztalon jelenik meg a hud. Próbáltam frissíteni a Hm-et, de az nem segített. Amelyik aszal statjait nem jeleníti meg a saját helyén azokat felváltva mutatja a jól működő asztalok statjaival . Ez itt alap, v, van valami megoldás a problémára? Előre is köszönöm a válaszokat!

  10. #1230
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet Charlie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Van egy "kis" problémám, talán tudtok segíteni. Most kezdtem játszani a bosson, de sehogy sem akar megfelelően működni a hud. Hm-et használok, 5-6 asztalon próbálok sh-zni, de csak 2 max 3 asztalon jelenik meg a hud. Próbáltam frissíteni a Hm-et, de az nem segített. Amelyik aszal statjait nem jeleníti meg a saját helyén azokat felváltva mutatja a jól működő asztalok statjaival . Ez itt alap, v, van valami megoldás a problémára? Előre is köszönöm a válaszokat!
    Szia

    A drága bossos kollégák már megint elbasztak valamit, sikerült megcsinálniuk hogy minden második asztal 2-es asztal legyen, így a hm egy asztalnak ismeri fel őket.
    Én mától tapasztalom ezt a problémát, szerintem pár nap és kijavítják.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •