Szavazás eredménye: Olvasod-e a topikot?

Szavazók
54. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, és tetszik is

    46 85,19%
  • Igen, de nem tetszik

    0 0%
  • Nem, mert * vagy

    3 5,56%
  • Nem, mert nem érdekel mit csinálsz

    5 9,26%
Oldal: 26 / 438 ElsőElső ... 1624252627283676126 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (4380) összesen
Like Tree221Likes

Téma: JociBalboa a Hírnök cselekedetei

  1. #251
    Lelkes újonc AKHook1 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    München
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    en Flopon rr eltem volna. az tre jatek ilyen helyzetben?
    Eddig féltem Hókuszpóktól, de miután rájöttem, hogy kitalált személy,megnyugodtam, hogy a törpék biztonságban vannak!

  2. #252
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    én is emeltem volna flopon, tele van drawal!

  3. #253
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    hali!

    flopon rr call Ai?
    ezt nem nagyon akartam gyakorlatilag csak jobbal fogja rámtolni, legjobb esetben over pár.
    vagy nem?

    GL

  4. #254
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Játszottál már az Everesten mióta nincsenek franciák?? Kíváncsi vagyok hogy mit szólsz? Eddig is mondtad hogy sok a reg, akkor most 21 asztalt néztem végig kb 2 óra alatt hát nagyon nehéz volt olyat találni ahol hal(ak) is vannak! Eddig én elégedett voltam a mezőnnyel, de most szörnyű! Jó lehet hogy ez csak véletlen mert első session volt ahol már nem voltak franciák, de fele BR cashout Az átfutási idő alatt még próbálkozom de amint fent lesz a pénzem bwinen, veszem ki a másik felét is!

  5. #255
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Amúgy bocs hogy itt panaszkodtam ki magam, picit felhúztak!

  6. #256
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Mindenki a Bwinre megy, én meg annyi rosszat olvasok róla. Számomra olyan, hogy eltűnik az egyenlegből, aztán visszajön, elfogadhatatlan! TÉNYLEG annyira rosszabb a mezőny, hogy megéri ott játszani? Mondjuk az everesten már nem csak hogy halak, de lassan már asztalok sem lesznek!
    Egyébként bocs, gyrv84, tegnap mi is egy kicsit összeakadtunk, de úgy voltam vele, hogy te is sok asztalon játszon, nem sértődsz meg, akkor 'jáccon a kártya'! Nem szeretek magyarokkal játszani egy asztalon, mert lehúzni nem akarom, a jobb lapot meg nincs szívem kifizettetni, tehát nem +EV-s.

    Az a baj az everesttel, hogy magasbb tétről is le-le nézegetnek, mert ott sincs elég asztal, látom az ott játszó regek neveit 4-5 beülővel üddögélni 25-ön (dirrekt rereasel rám, mert szte úgyis dobom) így még ez miatt is nemhogy hígul, hanem erősödik a mezőny. Végigszaladnak a saját tétjükön, aztán még lentebb is szétnéznek, mert még játszanának. nl100-as regeket is láttam már 25-ön.

    Még egy kérdés: nemcsak magyarok közül, kiket tartotok a legjobb regeknek nl25-ön?

    Bwinen kívül milyen termet ajánlotok még így a nyári uborkaszezonra?
    És honnan a legjobb azokra beregelni a bónuszok, stb miatt?
    Utoljára módosítva: Meridian6 által: 2010. 06. 29. 06:40

  7. #257
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    sziasztok!

    gyrv84: hát én tegnap 14 körül toltam egy session.t akkor még voltak francián, ezen meglepődtem de este beléptem és láttam hogy sehol senki. - habár 50+ %flop volt legalább 6-7 -
    12 körül most tolok egy sessiont meglátom mi van és ha nem megy akkor megyek victory terembe, persze a bwin marad. Tegnap kicsit számoltam és rájöttem ha nincs rb és bonus akkor is jól meg leszek ott. Igaz hogy elvették a pontjaim felét BIZTOS VAGYOK BENNE HOGY EZ ÍGY KORREKT ->****, de a pénzt talán jól kezelik.

    Meridian6: örülök hogy itt is megtaláltál
    uborka szezonra nem tudom van az a forum hogy hova menjek... ott talán találsz jó dolgokat
    regek: burendi, kalahan, puskas -> ő spanyol de azt is mondták már hogy magyar, de kb 20 jó játékos van még statjai alapján. de azért van olyan noteom hogy Ajo pf bet call 3bet oop 256o flopon call ai :P
    regek is verhetőek everesten szvsz bwinen meg tőlük lehet többet nyertem

    GL

    ha mentek v.merre infok jöhetnek

    partyn mi a helyzet mostanában???

  8. #258
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Hát én az Inter Pokert néztem, ahol van rakeback , bónusz, race. Talán jó lehet, bár szívesebben játszok gyengébb mezőnyben bónusz nélkül! Mondjuk nem tudom milyen a Boss mezőnye, ha gyenge akkor megérné kipróbálni! A bwinen vannak valamilyen csomagok ha jól emlékszem írtad is, azok kb milyen rakebacknek felelnek meg?

    Meridian: Nincs semmi baj, tegnap nagyon felhúztam magam a játékos állományon és ráadásul amikor sikerült elkapni egy két idiótát azok is lemákoltak a 2 outjukkal! Amúgy nem is emlékeztem hogy nagyon összeakadtunk volna!

  9. #259
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én az Inter Pokert néztem, ahol van rakeback , bónusz, race. Talán jó lehet, bár szívesebben játszok gyengébb mezőnyben bónusz nélkül! Mondjuk nem tudom milyen a Boss mezőnye, ha gyenge akkor megérné kipróbálni! A bwinen vannak valamilyen csomagok ha jól emlékszem írtad is, azok kb milyen rakebacknek felelnek meg?

    Meridian: Nincs semmi baj, tegnap nagyon felhúztam magam a játékos állományon és ráadásul amikor sikerült elkapni egy két idiótát azok is lemákoltak a 2 outjukkal! Amúgy nem is emlékeztem hogy nagyon összeakadtunk volna!
    Hali!

    hát most nem tudom megmondani mennyinek felel meg de szerintem kb max 20%, pont törlés stab miatt káosz van.

    Everetéknek meg köszönöm szépne hogy elb xták a kedvenc termemet, több mint 2 éve tolom itt, szerettem is, erre bummm....

    mind1 este még visszanyerem azt a 2 bi.nt amit most szétszórtam aztán csá csummi csá ty köszi a magas vipet meg ilyeneket ha ennyi eszük van ...

  10. #260
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Volt egy allinunk, amit vittem, meg egyszer rereaseltem pre flop, ennyi volt. Van más magyar, aki ezt már személyes sértésnek veszi, de aki sok asztalon tolja, észre sem veszi, hogy 1 helyen tölteni kell. Csak azért írtam, nehogy harag legyen

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •