Oldal: 24 / 240 ElsőElső ... 1422232425263474124 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #231
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Újratelepítettem a gépem, és lenne egy zavaró dolog, ami eddig nem volt.
    Pokerstarson játszom, és az a gond, hogy ha nem az aktív asztalon akarok cselekedni, pl be akarom pipálni a foldot egy másik asztalon, akkor azt nem tudom 1 lépésben megtenni, hanem először az asztalra kell kattintani, és utána pipálja csak ki. Tehát lényegében kétszer kell a foldra kattintanom.
    Ez mitől lehet?

    köszi előre is a segítséget.

  2. #232
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Újratelepítettem a gépem, és lenne egy zavaró dolog, ami eddig nem volt.
    Pokerstarson játszom, és az a gond, hogy ha nem az aktív asztalon akarok cselekedni, pl be akarom pipálni a foldot egy másik asztalon, akkor azt nem tudom 1 lépésben megtenni, hanem először az asztalra kell kattintani, és utána pipálja csak ki. Tehát lényegében kétszer kell a foldra kattintanom.
    Ez mitől lehet?

    köszi előre is a segítséget.
    A beállításoknál van rá opció, amit ha kipipálsz mehet minden egy kattintással. Nincs most fent a Stars, szóval pontosan nem tudom hol, de szerintem fél perc alatt megtalálod.
    “I'd rather be lucky than good.”

  3. #233
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Újratelepítettem a gépem, és lenne egy zavaró dolog, ami eddig nem volt.
    Pokerstarson játszom, és az a gond, hogy ha nem az aktív asztalon akarok cselekedni, pl be akarom pipálni a foldot egy másik asztalon, akkor azt nem tudom 1 lépésben megtenni, hanem először az asztalra kell kattintani, és utána pipálja csak ki. Tehát lényegében kétszer kell a foldra kattintanom.
    Ez mitől lehet?

    köszi előre is a segítséget.
    beállítások/többasztalos beállítások/aktiválódjon az ablak egy kattintásra?

  4. #234
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Király

    köszönöm a gyors megoldást mindkettőtöknek

  5. #235
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás win7 help

    1: tegnap sikerült kékhalált okozni a win7-nek, ügyes vagyok?
    egy 2008as skype-plugint akartam felrakni, aszonta cső.


    2: energiatakarékos üzemmódban kikapcsolnak a monitorjaim, aminek nagyon örülök, de ha kb fél óráig nem nyúlok az egérhez, akkor úgy is maradnak és nem tudom őket visszahozni, akármit csinálok. ez az elmúlt egy héten van így, biztos a bithumen leállással van összafüggésben ( ) vagy esetleg más?
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  6. #236
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Melyik virus-irtó-kereső-ölő, antispyware.... program a legjobb, legbiztonságosabb szerintetek, mit ajánlotok?

  7. #237
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    ilyen nem nagyon van, ráadásul hónapról hónapra változik, hogy melyik mennyire naprakész

    talán Avira IS (én Kaspersky-t használok)

    Szerintem úgyis a felhasználó a leggyengébb láncszem

  8. #238
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    90

    Kacsint

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik virus-irtó-kereső-ölő, antispyware.... program a legjobb, legbiztonságosabb szerintetek, mit ajánlotok?
    A top víruskeresők között nüansznyi különbségek vannak. Mindenki mást mond, melyik a legjobb (persze mindenki arra esküszik amelyiket használja). Rengeteg informatikus ismerősömnek szerintem ha feldobnám a kérdést, melyik a legjobb, kb elharapnák egymás torkát , olyan vita kerekedne. Igazából tök mind1, szinte mind naponta frissíti a vírusadatbázist, maximum a heurisztikában lehetnek különbségek. Nézd meg, melyik milyen szolgáltatásokat tud, és úgy válassz.

    Egyébként, ha nem fontos a csinnadratta, ami igazából csak lassítja a gépet (pl valósidejű fájl védelem), akkor tudom ajánlani a Clamwin nevű ingyenes cuccot: Free Antivirus for Windows - Open source GPL virus scanner
    Csak, hogy én se maradjak pártatlan . (Lehet, hogy ezután az én torkom harapják. )

    Másik lehetőség a vmware+linux vagy fordítva, vagy akármilyen kombinációban, ahogy ízlik. Bár ez kicsit körülményesebb, de ennél tökéletesebb védelmet még nem talált ki senki. Elszaródik, betöltöd újra és kész, a rendes oprendszered meg él mint Marci Hevesen.

    (Mondjuk a tuti, az az UTP kábel kihúzása. :P)

  9. #239
    Lelkes újonc AKHook1 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    München
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Idézet pinyooooo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (Mondjuk a tuti, az az UTP kábel kihúzása. :P)
    +1

    En evek ota Nod32 hasznalom, es meg nem volt ra panaszom
    Eddig féltem Hókuszpóktól, de miután rájöttem, hogy kitalált személy,megnyugodtam, hogy a törpék biztonságban vannak!

  10. #240
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    En Kasperskyt hasznalok mar nagyon huzamosabb ideje, es nagyon bevalt! 10-bol 9 virusirto-felhasznalo ezt ajanlja!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •