Oldal: 6 / 14 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (133) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Milyen mobilnetet érdemes választani?

  1. #51
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én is ezen dilemmázok már egy ideje, vodafone, és telenor között vaciláltam, mindegyikből csak a feltöltőkártyás érdekelt.

    ugy néz ki ma elmegyek a telenorba, és megveszem, mivel nekem jobban tetszik az 5ft os percdij, és hogy alapbol van ugye 3000ft rajta, amit egy évig használhatok. az pontosan 10 ora. nekem csak arra kell, hogy ha pokerezés közbe elmegy a netem, legyen mivel potolni, és arra ez tökéletes lesz.
    vodafone is csábito volt a maga ingyen 50mb-al, de ha 1 orát tolom 24 asztalon, ezt biztos tullépem, és akkor már 1000ft.

    tehát amire nekem kell, arra mindenképpen a telenor a jó megoldás.
    en anno 1szer lemertem, s valami 5 megat se fogyasztott a 6-9 asztal orankent, ha jol emlékszem.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #52
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    GreEko, ha megvetted és kipróbáltad, légyszi írd le a tapasztalatod, hogy nem gond-e a 24 asztal! Ha beválik, a vodafone-os hűségnyilatkozatom lejártával én is lecserélem erre a telenorosra.

    Thx

  3. #53
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    Megvettem, és kiprobáltam, de sajnos ugy néz ki 24 asztalon nem tudom ma tesztelni, mert nincs időm, és nem akarok csak emiatt egy sessiont lenyomni, mert csak vesztenék. remélem nem gond, ha mégis sikerülne, majd beirok, de most ugy néz ki csak egy hét mulva tudom majd élesbe tesztelni.

    megkérdeztem mindent ami eszembe jutott, amugy, 6999 ft, ujszerü modemmel, de tök ugyanolyan mint az uj, véletlen elöször ujat hozott ki a srác, és láttam, amellett ez is bontatlan doboz volt, szal kiprobálták és visszavitték. nekem ez megér 3000ft bonuszt
    memoria kártyát is lehet bele tenni, pendrive-nak is jó, amugy a modem elvileg mindegyik szabványt támogatja, a boltban megkérdeztem az összes lehetséges helyet ahol előfordulok, és 4 ből 1 helyen nincs csak 3g lefedettség. ahol nincs ott is 3xxkbit/sec van, ami pokerhez elég kell hogy legyen.
    minden feltöltés 1 évig használható, ami nagyon jó, külföldről is lehet használni, bár ugy asszem 250ft/mb, szal én le is tiltottam a roamingot, ha határközelbe megyek nehogy átváltson.
    mivel ugye perc alapú a számlázás, figyelni kell rá, hogy ha nem internetezel, de fel vagy csatlakozva, akkor is számláznak, és csak fél ora után dob le, szal erre mindenképpen figyelni kell.
    rákérdeztem a korlátozásokra, direkt a pokerre is, semmi korlátozása nincs elvileg a netnek, ami van az talán a p2p 32kb/32kb os sebesség, de ezt a netet én nem azért vettem.


    tehát mindent összevetve, tökéletes a célra.

  4. #54
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Én is pont ma vettem meg, Telenor 1Gb 2500/hó. amint szakad a netem letesztelem pókerhez.

  5. #55
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    ezt miert kell megvarni kiprobalashoz?
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #56
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    na, kiprobáltam.

    http://img716.imageshack.us/img716/5227/netez.jpg

    ennyit tud, ezt pesten mértem, majd megnézem otthon is, ahol elvileg nincs 3g, ott mennyit tud.

    ez mindenesetre bőven sok is pókerre, szal nem lesz gond.

  7. #57
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 19.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Én is most nézek mobilinternet után. Kizárólag akkor használnám, ha szakadozik a vezetékes net póker közben.
    A djuicenál a feltöltőkártyás mobilinternet 5Ft/Mb alapon működik. Ez elvileg jobb lenne a telenoros perc alapú számlázásnál, mivel kicsi a póker adatforgalma.
    Jól látom a dolgot?
    Esetleg válasszam az 50Mbi-ig díjmentes vodát?

    Előre is kösz a segítséget.

  8. #58
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    Barátnőmnek voda van. 4G havonta 4K ért. Ajánlani tudom mindenkinek. Nem nagyon van vele gondja. Ha vonaton utazik akkor is msn ezünk. Elég jó az országos lefedetsége. De azért nézzen mindenki utánna a lakhelye szerint.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  9. #59
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Hali, fél éve kb. vettem én is mobilnetet(telenor) a vezetékes mellé és ma kaptam tőlük egy ilyen sms-t: "Az àSZF-ben foglaltak értelmében egyéb forgalomtìpusànak sebességét lassìtottuk. A feloldàsròl ügyfélszolgàlatunkon vagy az àSZF-böl tàjékozòdhat. Telenor" Eddig semmilyen problémám nem volt, mindig fizettem rendesen a havi csekket. Elég sokat használom a mobilnetet (is) de akkor ez most azt jelenti, hogy túlléptem egy általuk meghatározott adatforgalmi határt? Jah és persze próbáltam hívni őket de vagy 10perc várakozás után letettem (egyenlőre) róla. Kérdésem lenne még hogy ilyenkor mit kell/lehet csinálni hogy az eredeti sebességet visszakapjam? Köszi előre is ha tud erről vki, vmit mondani!

  10. #60
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    És az ASZF-ben mi van?

Oldal: 6 / 14 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •