Oldal: 242 / 370 ElsőElső ... 142192232240241242243244252292342 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.411 - 2.420 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #2411
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    engem SNG, MTT,CASHGAME,jászok mindent.
    sng=5$
    cash=nl10
    mtt= freerol,1$,2$,5$, beülök

  2. #2412
    Fanatikus tag rogyion avatara
    Csatlakozott
    2007. 07. 18.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez jelen esetben az volt speciel, csak érdekes volt, hogy nyugodtan voltam. Mondom elszívok egy cigit, és majd jövök. Csak akkor everesték ezt nem így gondolták.

    Valaki tudja, hogy ennek így verseny közben mi értelme van. Oké az elején takarítsa el azokat akik Sit Outon vannak, de a későbbiekben ennek mi értelme van?!
    Én rosszabbul jártam,el sem kellett menni a géptől Nem voltam sit outon,egyszer csak látom,hogy x. helyen végeztem (freeroll)
    Az lehet rá a magyarázat,hogy x perc tétlenség után amiben benne van a gondolkodási idő is egyszerűen kidobnak.Nem kell feltétlenül egyben letudnod a tétlenséget.Kiülsz háromszor két percre és vége a játékodnak.Arra,hogy mi az értelme nem tudok válaszolni

  3. #2413
    Fanatikus tag mehi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Tegnap este franciákkal játszottam NL10-en??WTF??
    ""Aki legközelebb KK pre fold topikot nyit, az úgy fog járni mint "Zooltán".""

  4. #2414
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Nem csak a nemzetiségét állította be franciára? Mert ha francia nemzetiségű de pl Magyaroroszágról játszik, akkor őt nem francia játékosként kezeli a rendszer.

  5. #2415
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Szerintem július 1-től lép hatályba a franciák törvénye.

  6. #2416
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Kérdés

    Idézet rogyion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én rosszabbul jártam,el sem kellett menni a géptől Nem voltam sit outon,egyszer csak látom,hogy x. helyen végeztem (freeroll)
    Az lehet rá a magyarázat,hogy x perc tétlenség után amiben benne van a gondolkodási idő is egyszerűen kidobnak.Nem kell feltétlenül egyben letudnod a tétlenséget.Kiülsz háromszor két percre és vége a játékodnak.Arra,hogy mi az értelme nem tudok válaszolni


    Ez is "kellemes" lehetett akkor. Ha esetleg valaki tudja, hogy mivel magyarázza a terem ezt a szokását, akkor az megírhatná

  7. #2417
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Egyértelmű, sztem jogos is. Ingyenes nevezésű versenyen és s&g-n x perc tétlenség után repülsz. Vannak azok az asztalok, amiken néhány centet visz az első három, tudjátok (jó nagy hülyeség szvsz...). Na, ott néha kiüléssel is elérhető a fizetős hely, mert gamblerkedik mindenki. Szal lehetnének olyan agyamentek, akik egész nap mindre beülnek, és csak kiültetik magukat. És mivel nagy az Isten állatkertje, biztos hogy lennének is, ha nem hoztak volna egy ilyen kidobós szabályt :P

    Szal ezért van.

  8. #2418
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Szuper

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyértelmű, sztem jogos is. Ingyenes nevezésű versenyen és s&g-n x perc tétlenség után repülsz. Vannak azok az asztalok, amiken néhány centet visz az első három, tudjátok (jó nagy hülyeség szvsz...). Na, ott néha kiüléssel is elérhető a fizetős hely, mert gamblerkedik mindenki. Szal lehetnének olyan agyamentek, akik egész nap mindre beülnek, és csak kiültetik magukat. És mivel nagy az Isten állatkertje, biztos hogy lennének is, ha nem hoztak volna egy ilyen kidobós szabályt :P

    Szal ezért van.

    Értem amit írsz, de azért mikor ITM előtt vagy az átlag 3*-ával, nem valami kellemes érzés. Na mindegy. Tanulság legközelebb nem kell itt hagyni

  9. #2419
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem amit írsz, de azért mikor ITM előtt vagy az átlag 3*-ával, nem valami kellemes érzés. Na mindegy. Tanulság legközelebb nem kell itt hagyni

    vagy le kell szokni a bagóról:P

  10. #2420
    Lelkes újonc atus85 avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hely
    Kiskőrös
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet mehi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este franciákkal játszottam NL10-en??WTF??
    Ha nem Franciaországban tartózkodnak hanem mondjuk Németországban akkor játszhatsz velük. JociBalboa:Egyébként több jó asztal van sokkal a franciák távozása után mint gondoltam. Nl25FR
    Janika90 eredeti hozzászólása
    épp ezért leszek megfontolt.például nem megyek allin csak jobb lappal.akkor nem érhet baj.
    nl10-en amugyse lehet bukni mert mindenki tök hülye majd inkább nl50en kezdődnek a gondok ahol nincs sok hal csak profi. de ők meg kiismerhetőek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •