Oldal: 13 / 15 ElsőElső ... 31112131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (142) összesen
  1. #121
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem a franciát, de ha te mondod, akkor elhiszem De persze azért francia lakcím kell hozzá, vagy az sem?
    Ezek ( Service clientèle - Assistance gratuite - Contactez-nous ) szerint nem szükséges a francia lakcím! Csak egy EU-s bankszámla szerződést és ID-t kell küldeni majd a bankszerződésen szereplő címre küldenek egy ellenőrző kódot.

    Azért az EU jogilag több mint érdekes hogy a franciák nem játszhatnak más EU-s tagállamba bejegyzett szerencsejáték oldalon de a többi EU-s tagországban élők náluk igen! A félreértések elkerülése véget azért én örülök ha játszhatok az .fr oldalakon

  2. #122
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet analyser eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pokerstars.fr-en minden EU állampolgár játszhat. Forrás: Service clientèle - Assistance gratuite - Contactez-nous
    Alakul ez.

  3. #123
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Üzenet

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alakul ez.
    Francia állampolgár pénze maradjon a francia site-on belül - de az sem baj, ha egyéb EU-s állampolgár pénze is idekerül. Ha ez valóban így van, akkor javul a helyzet

  4. #124
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Tyllus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Francia állampolgár pénze maradjon a francia site-on belül - de az sem baj, ha egyéb EU-s állampolgár pénze is idekerül. Ha ez valóban így van, akkor javul a helyzet
    Most már csak az kell, hogy minket ne korlátozzanak le egy csak hazai terembe...

  5. #125
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Lol, ha ez valóban így van, akkor a franciák megcsinálták az évszázad üzletét ;P
    Beterelik ellenőrzött, adózó vállalat alá a profitot? Ha a hegy nem megy Mohamedhez...

  6. #126
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Na akkor most kezdődik majd a póker aranykora,mikor majd anyu,apu,nagymami,nagypapi vagy egyéb tetszőleges rokon rohamozza meg .fr site-okat hogy regelhessen oda
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  7. #127
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Hát én nem értem ezt, a mi termünkben vannak franciák. Rákérdeztem mi a helyzet, valamit félreérthettek, mer elküldtek a vérbe.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #128
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én nem értem ezt, a mi termünkben vannak franciák. Rákérdeztem mi a helyzet, valamit félreérthettek, mer elküldtek a vérbe.
    A FullTilt-en is vannak rendesen, pedig valaki azt írta, hogy július elsejétől elvileg onnan is ki vannak tiltva. Hál' Istennek úgy tűnik, hogy mégsem.

  9. #129
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A FullTilt-en is vannak rendesen, pedig valaki azt írta, hogy július elsejétől elvileg onnan is ki vannak tiltva. Hál' Istennek úgy tűnik, hogy mégsem.
    nincsenek kitiltva, de már nem depozhatnak többet.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  10. #130
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    A Hill&Knowlton régiós szinten pókerezik

    A hír alapján úgy tűnik, az FTP nem igazán tart tőle, hogy a kelet-európai piacon valami, a franciákhoz hasonló, gond lesz a közeljövőben, különben nem invesztálnának a piacbővítésbe.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •