Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
  1. #11
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Aktuális állás az első hozzászólásban frissítve.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Kistarcsa
    Hozzászólások
    344

    Alapbeállítás

    Van valami minimális rake mennyiség amit termelni kell? csak mert tuti termeltem ide illő cg-n is raket!

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Mivel az adminok rutinosak e tekintetben, válaszolok én: ja, ki van írva, 30 dodó a minimum.

    De egyébként, ha én admin volnék, azért válaszolnék a feltett kérdésekre, hiszen többek között azért is vagyok admin, hogy válaszoljak, ha kérdeznek.

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet RikkAce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van valami minimális rake mennyiség amit termelni kell? csak mert tuti termeltem ide illő cg-n is raket!
    Most vettük csak észre a kérdést. Pénznyeremény eléréséhez a mikros racen legalább $30 raket kell termelni a mikros racehez tartozó asztalokon.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Kistarcsa
    Hozzászólások
    344

    Alapbeállítás

    Köszönöm a választ.Még egykérdésem volt korábban,hogy miért pont 2+0.2-es versenyeknél van a határvonal hiszen 2 dolláros versenyek között nincs olyan ahol 20 cent a rake,csak 10 centes ami a heads up és az összes többi 40 cent mivel az ipoker ezen az alapon 20%-raket számít.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Én meg azt kérdeztem korábban, hogy lesz-e a következő hónapban is ez a mikrótétes race.

  7. #17
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A micro race-be bele tartozik minden $2-os verseny, függetlenül, hogy mennyi a rake. (A jackpot sit&go-k esetén a jackpot alapba kerülő rake nem számít bele a raketermelésbe.)


    Idézet RikkAce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a választ.Még egykérdésem volt korábban,hogy miért pont 2+0.2-es versenyeknél van a határvonal hiszen 2 dolláros versenyek között nincs olyan ahol 20 cent a rake,csak 10 centes ami a heads up és az összes többi 40 cent mivel az ipoker ezen az alapon 20%-raket számít.

  8. #18
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Még egyenlőre bizonytalan, de amint kiderül, hogy lesz-e, kirakjuk majd róla a hírt.


    Idézet CirkoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg azt kérdeztem korábban, hogy lesz-e a következő hónapban is ez a mikrótétes race.

  9. #19
    Fanatikus tag kempf avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    364

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok, ennek mi lesz a vége, mert egyik kollégám pont ugyanígy járt.
    Ráadásul ő csak 3 db sng-t játszott, utána inkább áttért nl10 cg-re. És nem látszik a micro race-en.

  10. #20
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A Chocolate Poker-től folyamatos ígéreteik ellenére még nem kaptunk részletes frissítést a micro race-hez. Pillanatnyilag csak azok szerepelnek a frissítésben akikről biztosan megtudták mondani, hogy csak mikro téten játszanak. Ezt később visszamenőleg is módosítani fogjuk, amint megkapjuk hozzá a megfelelő adatokat a Chocolate Poker-től.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •