Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (39) összesen

Téma: November Nine

  1. #11
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem szívesen éreznéd, amit Affleck? Jó Neked, én szívesen érezném azt a $635,011-t, amit nyert :P ( jó, nyilván őt nem hatja úgy meg , mint engem hatna :P )

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Szegény Matt Affleck, online is megvisel az ilyesmi, milyen lehet élőben a final table előtt, amin leader lehetne, de ha nem vállalja be a kockázatot akkor is sima bejutás. Ehelyett kiesik a riveren. Áááááá.

    Matt, veled vagyok. Fortuna belerondított a levesedbe, de az én júliusom is ilyen, sírjunk együtt.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #13
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nem vállalja be a kockázatot
    ezmi?
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Bana
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet donadriano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL..a síró Afflacknek olyan feje van mint egy ovisnak akinek elvették a játékát ...hehe, így jár aki a 4betre nem tolja vissza flop előtt AA-val
    Hogy lehetsz ilyen kárörvendő?!% Kívánom, hogy ezentúl mindig bukjál ászokkal!

  5. #15
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezmi?
    Kockázat kezelés: Gyűjtőfogalom, magában foglalja a kockázatok azonosítását, számszerűsítését és mérséklését.

    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de az én júliusom is ilyen, sírjunk együtt.
    Te is 15. lettél a Main Eventen? :O

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezmi?
    Maga az élet. Ász pár sem életbiztosítás, 20% esély nem elhanyagolható, amikor dollármilliókról van szó. Persze életszerűtlen, hogy valaki ász párral ne játsszon, csak megjegyzem, hogy ha nem tette volna, most ott lenne a 9 között.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te is 15. lettél a Main Eventen?
    Az én main eventemen, ami a 20 dolláros verseny (egyébként 5 dollárosokon indulok ) iszonyúan szarul érzem magam, mikor már annyi zsetonom van, hogy akár ft is lehet, és akkor jön egy akció, flopon 90% esélyem van, és végül kiesek. Olyankor csak ülök, káromkodok, szidom a sorsot, majd zenét hallgatok, és megnyugszom.

    Na most ezt éli át Matt is, csak picit nagyobbak az arányok. :-D

    És őt is Mattnak hívják! :-D

    Persze én szebb vagyok.
    Utoljára módosítva: Matt Coburn által: 2010. 07. 18. 18:59
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Egyébként lehet Matt azért lassított, azért nem tolta rá, hogy még azt a 20%-ot se kelljen bevállalnia. Megnézte a flopot, veszélytelen volt, támadott.

    Mondjuk ebbe az elméletbe az rondít bele, hogy a Q-ra támadott, ami pedig az egyik legveszélyesebb lap lehetett a képzeletében. Nem baj, szép elmélet volt.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Tudom, hogy ezzel nagy lavinát fogok elindítani, de csak nekem tűnt fel, hogy az elmúlt 2-3 évben rengeteg online játékos jutott el a top27-be, de mégis aránytalanul nagy% nem jutott be az FT-re? (2008: Chris Klodnicki, Owen Crowe, talán még Brandon Cantut idevehetjük; 2009: LuckyChewy, Ludovic Lacay, Nick Maimone, Ben Lamb, Billy Kopp; 2010: Roothlus, mcmatto)

    Amit ezzel mondani akarok, hogy értem, hogy online csak és kizárólag a győzelemre játszunk, de ezen a versenyen, ami egyszer van egy évben, és deep run csak max. 2-3-szor esik be valakinek az életében, ráadásul a 10. és a 9. hely közötti szponzorációs és hírnévbeli különbségek miatt talán mégis jobban megérné legalábbis egy picivel feszesebben játszani, mint online...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •