Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (94) összesen
  1. #61
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 01.
    Hely
    Tokaj
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Nézegettem a rakeback statisztikáimat, és szemet szúrt a következő: táblázatba foglalva jelenik meg a bruttó és nettó termelt rake-em, a nettó rake-et megkapom, ha a bruttót elosztom 1,65-tel!!!!, és ennek a nettó rake-nek a 27%-át jeleníti meg, mint rakeback-et. RB kifizetésem még nem volt, nem tudom mennyit kapok. Úgy számoltam, h a bruttó rake-nek megfelelő rake-t termeltem. RB-t melyik alapján fogom kapni?

  2. #62
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet NiceTryKid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nézegettem a rakeback statisztikáimat, és szemet szúrt a következő: táblázatba foglalva jelenik meg a bruttó és nettó termelt rake-em, a nettó rake-et megkapom, ha a bruttót elosztom 1,65-tel!!!!, és ennek a nettó rake-nek a 27%-át jeleníti meg, mint rakeback-et. RB kifizetésem még nem volt, nem tudom mennyit kapok. Úgy számoltam, h a bruttó rake-nek megfelelő rake-t termeltem. RB-t melyik alapján fogom kapni?
    Az FTP a bruttó rake-ből elég sok mindent levon még.
    - felhasznált pontok
    - befizetési ktg
    - bónuszok
    - egyéb ktg-ek

    Ezek levonása után állapítják meg a netto raket, ami után a 27%-ot kapod.

    Szóval, mindenkinek más, olyan mint egy szorzó nincsen. A netto raket kell nézni és abból fogsz kapni mindig 27%-ot. Ennyi :-)

  3. #63
    Fáradhatatlan grinder caoladder avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    623

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az FTP a bruttó rake-ből elég sok mindent levon még.
    - felhasznált pontok
    - befizetési ktg
    - bónuszok
    - egyéb ktg-ek

    Ezek levonása után állapítják meg a netto raket, ami után a 27%-ot kapod.

    Szóval, mindenkinek más, olyan mint egy szorzó nincsen. A netto raket kell nézni és abból fogsz kapni mindig 27%-ot. Ennyi :-)

    Ha nem rendelnék semmit a shopból és FD bónuszom sem lenne, akkor majdnem megegyezne a nettó és a bruttó rake?

  4. #64
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet caoladder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem rendelnék semmit a shopból és FD bónuszom sem lenne, akkor majdnem megegyezne a nettó és a bruttó rake?

    Player Rake + Player Juice - Player Bonus - Player Added - Used Points - Player Fees = netto rake

    player rake = cash gamen termelt rake
    player juice = tournament fee

    player rake + player juice = brutto rake

    brutto rake - (player bonus+player added+used points+player fees)= netto rake

    player bonus, used points : egyértelmű mit jelent

    player fees : ki és beutalásnál felmerülő tranzakciós költségek
    player added: na ezt pontosan én sem tudom mit tartalmaz

    A játékos minden költségek levonása után azaz a netto rake után kapja a 27%-ot.


    Remélem most már egyértelmű.

  5. #65
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 14.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    én ugy tudom, hogy ha egy versenyre az indulok nem dobják össze a garantált dijalapot akkor a fennmarado részt elosszák a játékosok között és azt is vonják a brutto rakeböl, lehet az a player added, de nem vagyok benne biztos teljesen.

  6. #66
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Zoleee ezt te biztosan tudod régebben volt róla szó hogy a rakeraceről majd több oldalra is lehet beutalni eddig csak az ultimate bet van lehetőségként....
    Várható ilyen téren továbblépés más termek irányába?

  7. #67
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zoleee ezt te biztosan tudod régebben volt róla szó hogy a rakeraceről majd több oldalra is lehet beutalni eddig csak az ultimate bet van lehetőségként....
    Várható ilyen téren továbblépés más termek irányába?
    Tervbe van véve de egyelőre még semmi előrelépés nincs. Nehéz megmondani mikor lesz, mert nagyrészt nem rajtunk hanem a termeken múlik. Valószínű hamarabb lesz moneybookers vagy netellere való kiutalási lehetőség, mint újabb termekbe való kiutalási lehetőség. De még ez is bizonytalan egyelőre.

  8. #68
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tervbe van véve de egyelőre még semmi előrelépés nincs. Nehéz megmondani mikor lesz, mert nagyrészt nem rajtunk hanem a termeken múlik. Valószínű hamarabb lesz moneybookers vagy netellere való kiutalási lehetőség, mint újabb termekbe való kiutalási lehetőség. De még ez is bizonytalan egyelőre.
    értem! azért köszi az infot

  9. #69
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás rakerace

    Üdv

    Olyan kérdésem van, hogy az előző havi elszámolás az összesítőnél már látszik (paid: yes), de az összegnél nem. Tehát mintha már ki lenne fizetve a rakerace accountra, de ott viszont még nem látszik.

    Mi lehet ennek az oka?

    Üdv
    Denver

  10. #70
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Mosoly

    Nálam is ez a helyzet. Átmeneti csuszás lehet csak, ilyesmik előfordulnak... Volt, h hó 01-én yes volt a stat és a balance is megvolt, holott a paid date 03-ra szólt. 01-én elküldtem a zsét és cs 10.-e körül írták jóvá...
    Lehet, h csak a magyart sz.patják?

Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •