Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
  1. #11
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet pulsepumpa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Válasszam azt hogy francia vagyok ??? ... Megpróbáltam úgy is, de egyből figyelmeztet,hogy csak franciák játszhatnak és majd igazolnom kell a lakcímem meg a személyazonosságom
    Idézet attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérnek igazolványokat is, amiből kapásból kiderül, hogy nem francia vagyok.
    Első kézből származó információink szerint:

    Nem kell franciának lenni, és elvileg nem is kell ott élni. Regisztrációnál a "francia vagyok" opciót választva később bármilyen címet be lehet írni, ahová meg is érkezik majd a hitelesítő levél. IP tiltás nincs.

    Jelenleg a fő problémát a RIB-es bankszámla igazolás jelenti. Elvileg RIB számod csak akkor lehet, ha van számlád egy Franciaországi banknál. A nagy kérdés, hogy elfogadják -e majd az IBAN igazolást is. Mivel a regisztrációk hitelesítésére 30 nap áll rendelkezésre, ezért az első IBAN-os próbálkozóknál ez kb. 10 nap múlva derül ki.

    Ha elfogadják az IBAN számla igazolást, akkor minden ok és tulajdonképpen szabad a vásár. Ha nem, akkor ... A PokerStars ugye eleve csak EU-s bankszámla meglétét kéri, tehát ebből arra lehet következtetni, hogy a törvény nem követeli meg a RIB-et. Persze lehet, hogy az Everest saját maga úgy dönt, hogy egy szigorúbb szabályozást követ.

    Nagyon képlékeny a jelenlegi helyzet.

  2. #12
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet Ekstone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A francia online póker játékosok adózási kötelezettségéről van valami információ?
    A terem által fizetett 2% adóval ez is le van tudva, vagy nekik külön kell a nyereményük után még adózni?
    Erről nincs info, magyar játékosoknál ez ugye kb mindegy is. Eddig is voltak EU-ban szabályozott termek és hálózatok, mégse tekinthetőek az onnan származó nyeremények adómentesnek Magyarországon.

  3. #13
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet tudni hogy a hamarosan az kb mit jelent?
    Elvileg sietnek vele, de lehet átcsúszik 2011-re.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg sietnek vele, de lehet átcsúszik 2011-re.
    Akkor az annyira nem hamarosan Köszi a tájékoztatást!

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Rákérdeztem everest supportnál erre a bankszámlás témára, hogy kötelező-e a francia vagy jó-e az EU-s is. Ezt írták:

    "For validation purposes, we would need French bank information in order
    to process it."


    Eszerint a magyarok nem tudnak a .fr-es oldalon játszani.
    Utoljára módosítva: spirited által: 2010. 07. 22. 08:26


  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Selindek tud, ő magyar
    Legalábbis a ps.fr-en
    Utoljára módosítva: Charliegore8 által: 2010. 07. 21. 23:43

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet Charliegore8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Selindek tud, ő magyar
    Legalábbis a ps.fr-en
    Stars lazábban kezeli a külföldiek számlanyitását mint az everest.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  8. #18
    Újonc Ekstone avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről nincs info, magyar játékosoknál ez ugye kb mindegy is. Eddig is voltak EU-ban szabályozott termek és hálózatok, mégse tekinthetőek az onnan származó nyeremények adómentesnek Magyarországon.
    Köszi az infot! Azért lehet érdekes, hogy ha esetleg át akarna venni a magyar kormány külföldről valami rendszert, akkor mire lehet számítani.

    Bár ahogy ismerem honatyáinkat lehet egyszerre több helyről merítenek majd, és adóztatják majd a termeket, játékosokat egyaránt, illetve bónuszként még az egészet tiltani is fogják (IP és pénzügyi blokkolás)

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Én regeltem a ps.fr-re. A bankszámlaszámot se a GIRO-t sem pedig az IBAN-t nem engedi bevinni a rendszerbe. Viszont van egy bankközi számlaazonosító amit elfogadott a rendszer.El kellett küldenem az ig. és a bankszámlakivonat másolatát.Először nem fogadták el, mert az IBAN számot nézték rajta és az nem stimmelt azzal amit a rendszerbe beregeltem.Írtam nekik,hogy ez az Önök hibája oldják meg,mert nem engedi a hivatalos b.sz. sz.-at bevinni és megint elküldtem a kivonatot bekarikázva rajta a bankközi azonosítóval.Így elfogadták.Szinte mindennel be lehet fizetni ( MB,Net. stb.) Viszont kifelé csak számlára jöhet a pénz.Viszont mivel még mindig nem engedi a rendszer a GIRO vagy az IBAN számot beregelni így addig nem is lehet kivenni a pénzt( LOL),mert nem tudjuk elindítani az utalást a rendszerben. Írtam ezügyben megint nekik 2napja ( !!!) és még nem jött válasz rá.Amúgy játszottam pár száz hendet ( alacsony téten) és a meglátásom az,hogy sztem még csak a fr. regek vannak nagy számban jelen( legalábbis alacsony téteken ) a halacskák vagy szabin vannak még vagy pedig még nem regeltek.

  10. #20
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Bankszámlakivonat másolata helyett kitalálhatnának valamit, mert én konkrétan lemondtam a havi papíros értesítést. Teljesen feleslegesnek tartom. Miattam ne vágjanak ki több fát .

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •