Oldal: 233 / 709 ElsőElső ... 133183223231232233234235243283333 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.321 - 2.330 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #2321
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Üdv! Itt is érvényes az, mint Netellernél, hogy regisztrációkor, ugyanaz a mail cím kell, mint amit a pókertermekben használok, mert csak akkor enged pénzmozgást, vagy itt lehet a cím más is?

  2. #2322
    Idegen xDetrockx avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 18.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás kiutalás visa-ra

    Üdv.
    Másnak is belassult az MB visa-ra való kiutalása, vagy csak engem ért az a megtiszteltetés, h 9.-ik napja várjak a pénzemre? Jelezzem az MB support felé, vagy az csak még jobban lelassítja a dolgokat (van már tapasztalatom a többhetes egymás mellett elemailezgetésben)? Ennyi idő után egyáltalán van-e még reális esély a pénz megérkezésére, vagy ténylegesen elkeveredett a nagy feketében?

    kieg.: otp-s vagyok

    előre is köszönöm a választ (ha érkezik)

  3. #2323
    Újonc 22hijacker22 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 27.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    22

    Levele! XDetrockX!

    Nyugi (vagy nem nyugi) én is kb. két hete várom a kiutalt összeget.. Mondjuk nekem csak pár ezer mert inkább hagyom a ****-ba a Moneybookers-t, úgy döntöttem lepucolok róla mindent.

  4. #2324
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Miert van mindenkinek ilyen rossz velemenye a MB-rol?Szerintem nagyon sokat fejlodott tavalyhoz kepest, pl a support mostmar par oran belul valaszol emailban, es nem 2-3 nap. Penzmozgasok is gyorsak, szerintem elso osztalyu.

  5. #2325
    Fáradhatatlan grinder uzee101 avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Hely
    Komárom(SK)
    Hozzászólások
    553

    Alapbeállítás

    MB +1...Én is meg vagyok velük elégedve. egyedül a PIN kóddal volt egy kis gondom, miután nem érkezett meg 3hét múlva sem. Nem kellett semmi mást tennem csak igényelni egy újat.
    A kifizetéseket én mindig számlára csinálom. Igaz hogy SK-ban már eurós számlák vannak, de pár éve is így csináltam és 2munkanap alatt ott volt a pénz.

    Lehet hülye kérdés: az adóhatóságok kérhetik a moneybookers-t hogy adja ki XY egyenlegét? Ezt csak azért kérdezném, mert elméletileg így kikerülhető a bankszámlára történő kiutalás amit ugye sem a bank sem az adóintézet nem láthat. Köszönöm

  6. #2326
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás mb

    Tudnátok segíteni? 19-én csináltam meg az MB számlámat, befizettem 200$-at, amit továbbítottam a bwinre - hm + bónusz. Semmiféle további ki-befizetést azóta nem hajtottam végre. Még a bwinről sem szedtem ki a pénzem. Ma regeltem a ps-re, gondoltam befizetek MB-re és onnan a Ps-re, de az MB nem enged sem befizetni, sem kifizetni ha jól értettem. Mondjuk nincs is mit kifizetnem onnan, de ohyg befizetni sem?

    Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

    To unlock your account, please contact our Security Department at:security@moneybookers.com

    Mit értenek az alatt, hogy this transaction? Két héttel ezelőttit?

  7. #2327
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    lépj be a számládra, és biztos zárolták, és kérik, hogy igazold magad

  8. #2328
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Beléptem, de sem ott sem emailen semmilyen kérést nem kaptam. Bár akkor legalább tudnám, hogy mit akarnak. Na mindegy írtam nekik mailt, csak jelentkeznek...
    Nahát, már válaszoltak is. Fotó, ilyesmi. Elküldöm remélem hamar rendezik a számlát.
    Utoljára módosítva: rudinese33.1/3 által: 2010. 07. 29. 18:53

  9. #2329
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 08.
    Hely
    Kunmadaras
    Hozzászólások
    4

    Kérdés

    Udv!

    Olyan kerdesem lenne, hogy en regen csinaltam egy szamlat a moneybookersre de akkor meg a forintot valasztottam valutanak. Olvastam az akademian, hogy meg lehet valtoztatni ha meg nem volt tranzakciom, szoval azt szeretnem tudni, hogy ezt hol melyik menupont alatt talalom meg mert nem talaltam meg sehol?!

    Elore is koszi a segitseget!

  10. #2330
    Fanatikus tag Valetudox avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás Moneybookers Mastercard

    Valakinek van infoja, hogy a moneybookerstol kapott Mastercard ATM bol kiveheto keszpenz limitjet hogyan lehet megemelni? 60k nal tobbet eddig nem sikerult kivennem belole.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •