Oldal: 16 / 41 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (408) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Költözzünk Thaiföldre

  1. #151
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy egyedül vagyok-e a problémával, de asztali gépet használok, ezért szeretnék egy laptopot venni a kiköltözéshez. Hosszas böngészés után találtam párat, ami tetszik. KB 300K HUF-ot szánok rá. Az a baj, hogy amiket kinéztem azok kicsit drágábbak. PL:

    DELL STUDIO XPS 16 itthon 400K, USA-ban 1350$, ha a dell.com-ról valahogy meg tudnám rendelni. Nem értek hozzá, de azt hallottam, hogy erre vmi honosítási költség meg vám is rájön és így ugyan ott lennék.

    Rajtam kívül a csapat minimum egy tagja szeretne laptopot venni, szóval ha bárki tud olcsó megoldást az dobjon egy mailt plz vagy írjon ide. Ne PM mert azt ritkán nézem.
    Kiállítási darabokra gondolok, nagyker árra vagy vmi ÁFA nélküli megoldásra.

    mail: dzso001@freemail.hu

    Thx Csáó

  2. #152
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Kint megvenni nem olcsóbb?

  3. #153
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet Fuvesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kint megvenni nem olcsóbb?
    Több forrásból is azt hallottam hogy nem olcsóbb. Egy fórumot is nézegettem a Bangkoki Pantip pláza árairól. Kb európa. Ráadásul billentyűzet sem angol sok helyen. Az plusz költség kicserélni. Ennél nagyobb gond hogy vmi 7% VAT rájön ha haza akrom hozni. Még nagyobb gond a garancia. Még ha kérek is hozzá nemzetközi garanciás papírt, akkor sem biztos hogy megcsinálják, ha nálunk nem árulják azt a típust. Márpedig sok laptopot külön az ázsiai piacra gyártanak.
    Biztos lehet kint jó boltot kötni, ráadásul a 2. határátlépésünk Malaysia mellett jó eséllyel Hong-Kong lesz ami műszaki cuccok szempontjából biztos nagyon jó. Addig viszont nem várhatok és nem szeretnék kockáztatni. Ha kint az első 1-2 hetem elmegy laptop vétellel akkor addig nem tudok játszani. Így már az alternatív költség is több lenne...

    Mindenképp itthon szeretném venni, esetleg USA-ból hozatni.

  4. #154
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy egyedül vagyok-e a problémával, de asztali gépet használok, ezért szeretnék egy laptopot venni a kiköltözéshez. Hosszas böngészés után találtam párat, ami tetszik. KB 300K HUF-ot szánok rá. Az a baj, hogy amiket kinéztem azok kicsit drágábbak. PL:

    DELL STUDIO XPS 16 itthon 400K, USA-ban 1350$, ha a dell.com-ról valahogy meg tudnám rendelni. Nem értek hozzá, de azt hallottam, hogy erre vmi honosítási költség meg vám is rájön és így ugyan ott lennék.
    Dell Studio XPS 1645 114827 Notebook Árak - Dell Studio XPS 1645 114827 Laptop Akció
    Itt látszólag 300K a laptopod.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  5. #155
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    nézz be prohardver-re az aprók közé, ott mindig van valaki, aki foglalkozik hardverekkel piaci ár alatt (csak referenciás emberrel üzletelj)

  6. #156
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy egyedül vagyok-e a Rajtam kívül a csapat minimum egy tagja szeretne laptopot venni, szóval ha bárki tud olcsó megoldást az dobjon egy mailt plz vagy írjon ide.
    http://t500.at.hu/ Lenovo ThinkPad -okat árul, eddig mindenki boldog volt a sráccal.

  7. #157
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Kössz a sok segítséget. A dell ami 300K alatt van az sajnos a leggagyibb verzió, de az sem rossz. Még átgondolom, egyenlőre a pénz sincs meg...

  8. #158
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    ACER Gemstone Blue-t ajánlom 8920G, 18,4"! Nekem ilyen van, Full HD-s, 12 asztal pont jól elfér, és nincs 300K sem az ára! Szerintem már van újabb kiadás is ebből, az enyém kb. 2 éves, és szuper!

    Acer Gemstone Blue

  9. #159
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Holnap délelőtt megyünk a thai nagykövetségre vízumért. A moszkva téren találkozunk aztán ha mindent elintéztünk vszínűleg beülünk vhova kajálni.
    Aki komolyan gondolja, hogy a következő 7 hónapban valamikor szeretne velünk grindelni a paradicsomban, de előtte találkozna a csapattal személyesen is, annak erre holnap lesz az utolsó lehetősége.
    Bárkit szívesen látunk az akadémiáról. A számom 30/7687758.
    Még nem tudom mikor és hol ebédelünk, hívhattok este későn is. A kocsiban is lesz még hely, akár a követségre is velünk tarthat akinek van hozzá kedve.


    Köszönöm a laptopvétellel kapcsolatos tippeket is. Végül egy Dell Studio 1747-et vettem. Találtam egy prohardweres hirdetést, ahol egy újan 410 ezer ftos gépet 260-ért elpasszoltak 3 hetesen. Karcmentes, garanciás, tökéletes. 17,3"-os full HD monitor, i7-es 4 magos processzor stb...
    Életem vétele volt és akkora ***** voltam, hogy még egy 5ezrest így is lealkudtam.

  10. #160
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Mind a heten megkaptuk a vízumot. Háromszori belépés, 3x60 nap. +30 nap hosszabbítás a végén.
    (A vízumért nem kellett fizetni és ha jól emlékszem jövő márciusig nem is kell.)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •