Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
  1. #11
    Tag Cseguevara avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Még azt lenne jó tudni, azonkívül, hogy + vagy -, hogy milyen értékszámít normálisnak, átlagfelettinek, alattinak, stb...

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Ez nagyon király várom a folytatást!! (adnak egy kis önbizalmat a mutatóim Remélem így is marad!

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Egy kis technikai segítség kellene: ahányszor betöltök egy szűrőt, azt írja, hogy n.a., és nem mutat semmit...

  4. #14
    Újonc darkchucky avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás Defend the Blinds

    "Ismét használd az „Overall” Report opciót, majd kattins a szűrőkre, és válaszd közülök a „Defend the Blinds”-ot. Most láthatod, hogy szerepelsz, mikor valamelyik vakodat védeni kell egy lopási kisérlet ellen. Ha az itt szereplő érték kevesebb mint -75.0, akkor inkább érdemesebb dobni az ilyen szituációkban."

    A HEM itt nekem +16.1 bb/100 -as értéket mutat. Jól értem, hogy ez azt mutatja nem vesztő a blind védésem, mivel -75.0 feletti az érték ?

    Kicsit össze vagyok zavarodva, mert HEM official fórumot ezt írják ezzel kapcsolatban:
    Question:"The report says that if you have a value of less than -75.0 for this stat you are better folding. Does this figure refer to the bb/100?
    I've got a bb/100 of 94.74 here do I've got a feeling something isn't right."

    Answer:"f you folded every time some attempted to steal your blinds assuming it was an even amount in the BB and SB you would lose 0.75bb on average each time (1bb + 0.5bb / 2) and since 100bb/100 is an average of 1bb on average per hand then losing 0.75bb on average would equate to 75bb/100."

    Ez alapján meg azt mondanám, hogy az én +16.1 bb/100 -am szar, mert nem éri el a +75.0 bb/100 -at.

    Mi a helyes válasz ?

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az eredeti cikk mikor íródott?

  6. #16
    Újonc darkchucky avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet 4Balage4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az eredeti cikk mikor íródott?
    03/04/2006 -kor.

    How to use Poker Tracker by Pokey
    The 2+2 Forum Archives: How to use Poker Tracker.

    Ez lett átigazítva Holdem Managerhez.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •