Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Folyton vesztek....

    Sziasztok!
    1 éve ismerkedtem meg a játékkal, és nagyon szeretem.
    Fél éve játszom napi 2-3 órát átlagossan. De nem tudok nyerni. Akármit csinálok nem megy. Elolvastam 3 könyvet ( póker elmélet, A póker kis zöld könyve, Bevezetés a Hold em pókerbe) napi rendszerességgel játszom, és itt is olvasgatom a stratégiákat, de nem tudok cash game-be fejlődni. Kis téten Nl 10-en játszom 4 asztalon. Általában 1 beülőt elbukok mindig de van, h kettőt is. Több óra játék után maximum nem minuszos a napom, de néha inkább minuszba zárok. Egy-két versenyen sikerült odaérnem a döntő asztalra, és ennyi. A legjobb eredményem 310 indulóból 6. hely. Azthittem, h ez már azért jelent v.mit, de úgy látszik, h nem. Ha szettem van, leverik egy nagyobb szettel. Ha fullom, akkor pókerrel verik. Ha A K két párom, akkor 2-es drill-el verik. Kicsit kezd már oda lenni az önbizalmam. Légyszíves segítsetek... Mit csinálok rosszul?

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Minek nyitsz 2 ugyanolyan topikot?

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minek nyitsz 2 ugyanolyan topikot?
    Köszi. Sokat segítettél..

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Prinyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi. Sokat segítettél..
    Figyelj, semmi ertelme 2 topicot ugyanazzal a szoveggel nyitni 30 percen belul(gondolom nem most rogton kell megtudnod , hogy miert minuszos a jatekod).

    Hogy picit probaljak segiteni.Statok nelkul eleg nehez valamit is mondani, szurd be azokat, grafikonokat, abbol todd kiderul.Ha nagyon akarsz fejlodni akkor egy video +ev megoldas.

    "Ha szettem van, leverik egy nagyobb szettel. Ha fullom, akkor pókerrel verik. Ha A K két párom, akkor 2-es drill-el verik. Kicsit kezd már oda lenni az önbizalmam. Légyszíves segítsetek... Mit csinálok rosszul?"

    Ez meg benne van a pokerben. It sucks.. De akkor leszel "jo" jatekos, ha ezeken konnyen tulteszed magadat + nem ragodsz rajtuk. De kb ugy irod le, mintha te lennel a legpechesebb jatekos a foldon, de persze azt ilyenkor senki nem mondja h hogyan makoltal be egy 20/80-at?

  5. #5
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    danfiu +1

    sok kezelemzes,videok,másokkal megbeszélni szitukat stb... ez csak rajtad mulik

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Nem bántásból írom, de aki 1 éve játszik, elolvasott 3 könyvet, és így sem tudja megverni az NL10-et az gondolkodjon el arról, hogy tényleg neki való-e a poker. A " ha szetem van, akkor nagyobb szet ver, ha fullom, akkor poker" stb stb. hozzáállás pedig igen csak rossz... ha így állsz hozzá soha az életbe nem fogsz fejlődni.

    Nézegess pár pokerarcok-os videót.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Holdem Manager vagy Poker Tracker statokat szúrj be.
    Ha lelkesebb vagy, akkor videót is csinálhatsz.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  8. #8
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Mind a két szoftvernek van ingyenes próbaverziója, töltsd le őket, olvastasd be a handjeidet és szúrd be ide a statisztikáidat.

    Micro Stakes No-limit Hold’em - Póker Fórum - Online Póker Stratégia - Póker Bónusz és Rakeback
    Ebbe a fórumba illeszd be minden session után a 2-3 legnagyobbat bukott handedet (ha van valami segédszoftvered, könnyen kikereshetőek), formázva. Garantálom, hogy jönni fog hozzá jó pár hozzászólás, amikből sokat tanulhatsz.

    Ha videót készítesz, vedd fel egy sessionödet, majd utólag rögzíts hozzá kommentet, hogy az adott partiban miért azt csináltad, amit csináltál (már itt sok dologra rá fogsz jönni). Ha akarod, megpróbálhatod a 'live' commentet is, bár én azt nem szeretem mert akkor nem tudok káromkodni
    “I'd rather be lucky than good.”

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •