Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Felkiáltójel Super Turbo Heads Up stakelés + coaching felhívás

    Sziasztok!

    Az utóbbi időben kicsit elmélyedtem a Full Tilt 25bb-s super turbo heads up (STHU) sitandgo-iban, és 20-35$-os téten is csak 2-3 kompetens emberrel találkoztam, így elég jó lehetőséget látok ezekben a játékokban. Én magam a CG útvonalat szeretném folytatni, de amiket megtanultam, kiszámolgattam dolgok (eléggé sokat matekoztam), azokat nem szeretném, hogy kárba vesszenek. Szeretnék stakelni egy megfelelő embert, akit megtaníthatok stratégiákra, és akinek segíthetek a fejlődésében (meg aztán majd ő is biztos segít az enyémben, ahogy lenni szokott).

    Magamról:

    A blogomban elég sok mindent megtalálsz, NL100 CG-t játszom egy jó ideje.

    A stakelésről:

    Minimális időtartam: 2 hónap
    Minimális havi STHU: 1000 (ez olyan 50 órát jelent)

    Nyereség osztása: 50-50%, későbbiekben megfelelő játék esetén 60-40, 70-30,...
    Veszteség: 100%-ban állom

    Kezdőtőke: 250$
    Kezdő tét: 5$-os super turbo heads up

    A stakelést bármikor megszüntethetem. (Veszteséget kifizetem, nyereséget elosztjuk, mint egyébként is.)

    Kötelességek:

    A stakelés elején 2$-os téten "bemelegítés" (50 meccs)
    Coachingon részvétel
    Hetente nyereség utalása
    Holdem Manager megléte
    Holdem Manager-ből leosztások elküdése

    Előnyök:

    Maximális tiltkontroll
    SnG jártasság
    Gyors alkalmazkodás az ellenfélhez
    Jó postflop játék
    Fórumon ismertség
    Budapesti/Szegedi lakóhely


    A jelentkezéseket a kormi(pont)poker(kukac)gmail(pont)com-ra várom.

    Az e-mail tartalmazza:

    Akadémiás nickneved
    Eddigi pókeres pályafutásod rövid leírását
    Játékod netes statisztikáit, ha vannak. (Sharkscope, PokerTableRatings, OfficalPokerRankings, ...)
    Lakóhelyed

    Az e-mail elküldésén kívül itt is jelezd a jelentkezésed!

    Jelentkezési határidő aug. 15. éjfél. Augusztus végére már szeretném, ha beindulna a dolog. Eredmény reményeim szerint aug. 20-ig lesz.
    Utoljára módosítva: kormi88 által: 2010. 08. 05. 15:33
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  2. #2
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    írtam emailt.
    Utoljára módosítva: GreEko által: 2010. 08. 05. 15:22

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Hát ez elég fura, pár napja még hozzám fordultál stratégiáért és információkért, ma már tanítod?! Most sírjak vagy nevessek...

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Idézet Hideyoshi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez elég fura, pár napja még hozzám fordultál stratégiáért és információkért, ma már tanítod?! Most sírjak vagy nevessek...
    Most is érdekel bárkinek bármilyen stratégiája, lehet belőle tanulni.
    Amit pedig tudok, azt úgy gondolom, másoknak is hasznos lehet, és esetleg nem jönnének rá maguktól.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Ok, a konkurencán indítotottam egy topikot a témában, az ingyenes és építő jellegű.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Idézet Hideyoshi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok, a konkurencán indítotottam egy topikot a témában, az ingyenes és építő jellegű.
    Megint igaz, amit leírsz, de megint ilyen féligazság. Ezért tudnak veled hosszan vitatkozni itt a fórumon.

    Még én is futok egy talán utolsó kört :

    A stakelés egy jó dolog szerintem annak, aki jelentkezik, sokféleképp segíthet az embereknek.
    A fórumba eddig egy hozzászólás volt releváns, persze ha lesz több, tuti én is olvasni fogom, mert érdekel.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet kormi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megint igaz, amit leírsz, de megint ilyen féligazság. Ezért tudnak veled hosszan vitatkozni itt a fórumon.

    Még én is futok egy talán utolsó kört :

    A stakelés egy jó dolog szerintem annak, aki jelentkezik, sokféleképp segíthet az embereknek.
    A fórumba eddig egy hozzászólás volt releváns, persze ha lesz több, tuti én is olvasni fogom, mert érdekel.
    Gondolom megnéztél a neten minden félét a témában, azt kell, hogy mondjam ez a topik nem marad el a világszínvonaltól, sőt.
    Amíg csak olvasol addig hogy várod el, hogy ez változzon?!

    Ui: Máskor ne kezdők álruhájában írj, vállad fel, hogy profi vagy! Tanácsot nem így szoktak kérni...
    Utoljára módosítva: Hideyoshi által: 2010. 08. 05. 17:11

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Idézet Hideyoshi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ui: Máskor ne kezdők álruhájában írj, vállad fel, hogy profi vagy! Tanácsot nem így szoktak kérni...
    Sorry, ha valahogy félreértetted a mailt. Nem volt semmi ilyesmi szándékom.
    Profinak egyébként messze nem tartom magam. Lelkes hobbistának igen.

    Neten valóban minimális stratégia van. Az adott fórumban pedig egy másikból kivágott van összesen.
    Persze nem stratégiai szempontból biztos van 1-2 értelmes gondolat.
    Utoljára módosítva: kormi88 által: 2010. 08. 05. 17:22
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  9. #9
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    hogy a vitát, vagy annak kezdetét is lezárjam, elmondom, én miért jelentkeztem:

    elsősorban a pénz miatt, mert amig én ezt a fajta játékot játszottam, folyton azon ment el a bankrollom, hogy nem voltam képes betartani a BRM-et, és sokszor az egész bankrollom feltettem egy sng-re.
    ezért is hagytam abba anno.
    ha más pénzével játszok, biztos vagyok benne, hogy ez nem fordulhat elő.
    természetesen a nyeremény feléért jól jön majd a segitség, a tanács, meg a stratégia, de ugyis mindenkinek magának kell megtalálnia a neki megfelelő, és nyerő játékot.

    úgy érzem nem veszthetek a dolgon, abban biztos vagyok hogy a pénzt nem fogom elbukni, és ha a 2 hónap alatt csak 100$ nyereséget is termelek, már akkor is megérte.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy a vitát, vagy annak kezdetét is lezárjam, elmondom, én miért jelentkeztem:

    elsősorban a pénz miatt, mert amig én ezt a fajta játékot játszottam, folyton azon ment el a bankrollom, hogy nem voltam képes betartani a BRM-et, és sokszor az egész bankrollom feltettem egy sng-re.
    ezért is hagytam abba anno.
    ha más pénzével játszok, biztos vagyok benne, hogy ez nem fordulhat elő.
    természetesen a nyeremény feléért jól jön majd a segitség, a tanács, meg a stratégia, de ugyis mindenkinek magának kell megtalálnia a neki megfelelő, és nyerő játékot.

    úgy érzem nem veszthetek a dolgon, abban biztos vagyok hogy a pénzt nem fogom elbukni, és ha a 2 hónap alatt csak 100$ nyereséget is termelek, már akkor is megérte.
    DoN pihen?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •