Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (70) összesen
  1. #31
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Biztos o PAKD650?
    Ez a nick a PTR szerint a PS-en es a FTP-en osszesen oriasi nagy minuszban van, tobb mint -300k

    Egyebkent meg gratula a szerzodeshez

  2. #32
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szánalmas ami itt megy. miért nem lehet örülni, hogy van még 1 magyar pro játékosunk?
    Sajnos magyar betegseg az irigyseg, nem csak poker teruleten. Nem az a gond, hogy sokan nem esnek hasra egy hazai eredmenytol/sikertol, hanem az, hogy egybol indokot keresnek, hogy kissebbitsek annak erdemeit.

    Amugy kicsit meglepodtem a dolgon, mert ugye Denesnek nem ez a fo beveteli forrasa a 2,5M$ ellenere sem, de bizok benne, hogy igy tobbet latjuk majd elo versenyeken a jovoben. Grat es GL a folytatashoz.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  3. #33
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha őszinték akarunk lenni akkor szerintem mindenki belátja, hogy nem érdemli meg, ha ő olyan jó tornajátékos akkor tudok nála még 100 jobbat mondani aki nem pro és valszeg nem is lesz de ez lényegtelen de nincs ezzel ám semmi gond! örülni kell neki, hisz magyar! csak remélem, hogy majd a birs kollégák sem lesznek kifelejtve, és akik tényleg végigjárták a ranglétrákat, és úgy értek a csúcsra... azért szerintem ez is fontos
    Moon példája nagyon jó erre! szép eredmény de senki nem hajlik meg a tudása előtt...
    Oregem ugy latszik te eppen life tilt-en vagy... Fogalmam sincs milyen jatekos Kalo Denes, a ket EPT FT-t megneztem, ott velemenyem szerint 10/10 ahogy jatszott. Bukott online nemi penzt? Es?

    Mindenki tudja, hogy a PTR nem pontos, foleg ilyen keves hand alapjan. Ha csak a PTR-t nezed, akkor a Pokerakademia Pro team is minuszos. Nekik is fogsz majd egy kulon topic-ot nyitni? Nem mindenkinek fekszik az online grind. Lehet, hogy nem hasznal HUD-ot, nem 20 asztalon tolja egyszerre stb.

    De miert is szerzodtet egy online terem profi jatekosokat? Mert ha a profi megjelenik "azerteelklub" musoraban es a bazi nagy logo ott van a polojara tuzve, akkor pista bacsi es zolika a musor utan lehet, hogy leul a szamitogephez es regel a terembe.

    Kalo Denes sikeres EPT szezonja utan rengetegen hallottak a nevet es lattak/olvastak vele interjukat. Az Magyaroszagon az utca emberenek nem hir, hogy probirs nyert egy 109R tornat online.

  4. #34
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Csak halkan megjegyzem hogy az ország egyik legeredményesebb játékosárol beszélünk továbra is. Az hogy Iteo nem tagja még egyik tiemnek sem nem jelenti azt hogy soha nem is lesz az. Az meg hogy Bela nem tagja egyik csapatnak sem az lehet azért van mert őt nem nagyon tudják megfizetni. Szerintetek a FTP kifizetné bélának azt a pénzt amiért neki megérni csak ott játszani? Birséknek meg közel sincsennek még olyan eredményeik hogy leigazolják őket. A pokerben a $ ok számítanak. Kaló Dénes ebből meglehetősen sokat fel is tud mutatni. Sőtt az összes PRO még a FISHEK is $ milliós bevételekkel rendelkeznek. Megnézhetitek akár melyiket. Belának egyébként a bronson 10 ben lenne a helye szerintem.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  5. #35
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek a FTP kifizetné bélának azt a pénzt amiért neki megérni csak ott játszani?
    Luigi is ott játszik ahol akar

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Luigi is ott játszik ahol akar
    Ez igaz. De tetszik nem tetszik Kaló Dénes eredményesebb mindenkinél. Attol hogy nem szampatikus a pali egyeseknek attol még megérdemelten lett FTP PRO. Bár tudom itt az AKADEMIAN sokan kiérdemelnék ezt a címet.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  7. #37
    wtf
    wtf nem elérhető
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 03.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet muntib eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy amikor ilyen Kaló Déneseket meg nagymellű cicababákat vesznek be egy "pro" teambe azzal az olyan nagyszerű játékosok mint pl. Luigi érdemeit kisebbítik. Tisztelet a Brunson 10-nek és annak a csapatnak akik összeszedték azokat a srácokat. Azt a csapatott valóban pro játékosok alkotják. Az FTP és a PS csapata az már inkább reklámarcokból áll mintsem profi pókeresekből. Dehát ez kell a népnek, csak kicsit szar érzéssel tölt el. Sokáig azt hittem, hogy a póker az egy olyan terület ahol ha keményen dolgozik az ember elérhet valamit. Ez így is van, csak sajnos a valóban zseniális játékosokat egylapon szokás említeni az egyszermákoltak/szépapofija/jokakapcsoltai típusúakkal. Ez viszont nincs rendjén számomra. Gusztustalan média maszlag már ez az egész póker...

    Az, hogy Kaló Dénes zsebből kifizette a Monte Carlo EPT nevezési díját és elnitteskedett a második helyig számomra nem jelent olyan hatalmas érdemet. Jó persze gratula neki meg minden, de Darvin Moon is nagyot szakított mégsem ereszkedik senki térdre a tudása előtt.

    dj.reLax86: igazad van én nem nyertem 2.5M$, viszont nagyságrendileg annyit nyertem online cash-en mint amennyit ő bukott...szvsz ebben több munka van mint abban a 2.5M-ban
    +1

    Teljesen egyetértek. Nézzétek csak meg hány FTP pro van, már rég nevetséges, hogy a PS-nek és a Full Tiltnek ennyi "prója" van. Ezzel tényleg azok érdemeit kisebbítik, akik igazából meg is érdemlik.

    És néhány embernek be kéne már látni, hogy attól, hogy vki nyert (bemákolt?) x millió dollárt 1-2-3 versenyen élőben, attól még messze nem ő a legjobb.

    Ja és még vmi: mindenki írkálja itt, hogy "jajj, magyar emberek, mindig irigykednek, miért nem lehet más eredményének örülni????!!!". Erre csak annyit mondok, hogy egyrészt nem vagyok irigy rá, vmint attól, hogy magyar vki, tudjuk már objektívan nézni a dolgokat! Nem tudom, miért van az, hogy magyar emberről negatív dolgot nem lehet állítani, még ha az elfogadott tény is, mert rögtön irigynek titulálják az embert...

  8. #38
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet wtf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1

    Teljesen egyetértek. Nézzétek csak meg hány FTP pro van, már rég nevetséges, hogy a PS-nek és a Full Tiltnek ennyi "prója" van. Ezzel tényleg azok érdemeit kisebbítik, akik igazából meg is érdemlik.

    És néhány embernek be kéne már látni, hogy attól, hogy vki nyert (bemákolt?) x millió dollárt 1-2-3 versenyen élőben, attól még messze nem ő a legjobb.
    Azt is be kéne látni, h nem az alapján lesz vki pro, h "ki érdemli meg".
    Ez a pénzről szól, ez egy üzleti vállakozás, nem jótékony szervezet. Nekik Kaló Dénes éri meg, ebben látnak potenciált és a piac bővítését. Nem arról van szó és nem az alapján döntenek, h te vagy GipszJakab mit gondoltok Dénes játékáról...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #39
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet wtf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1

    Teljesen egyetértek. Nézzétek csak meg hány FTP pro van, már rég nevetséges, hogy a PS-nek és a Full Tiltnek ennyi "prója" van. Ezzel tényleg azok érdemeit kisebbítik, akik igazából meg is érdemlik.

    És néhány embernek be kéne már látni, hogy attól, hogy vki nyert (bemákolt?) x millió dollárt 1-2-3 versenyen élőben, attól még messze nem ő a legjobb.

    Majd ha lesz egy sajat pokertermed, akkor oda azkoat valogatsz be profinak, akit te szeretnel, de komolyabb helyeken a marktingesek eldontik, hogy ki hozna a legtobb jatekost (bevetelt) az oldalhoz es vele kezdenek el szerzodesrol targyalni.

    Ertsetek mar meg, hogy a termeket NEM ERDEKLI, hogy kinek milyenek az erdemei, nagyon jo, vagy kimagasloan jo jatekos, ha masvalaki elonyosebb a szamukra. Ez nem objektivan az eredmenyek alapjan tortenik es nem egy dij, amit a legjobbak megkapnak.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  10. #40
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt is be kéne látni, h nem az alapján lesz vki pro, h "ki érdemli meg".
    Ez a pénzről szól, ez egy üzleti vállakozás, nem jótékony szervezet. Nekik Kaló Dénes éri meg, ebben látnak potenciált és a piac bővítését. Nem arról van szó és nem az alapján döntenek, h te vagy GipszJakab mit gondoltok Dénes játékáról...
    Gipsz Jakab nemrégen elismerően nyilatkozott Dénes játékáról, úgyhogy no offense : V ;@ V@V@ V@@ V: ASD XXD
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •