Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
  1. #11
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    csórikám.... nem is sajnálom tőle azt a SM 1. helyet...
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    gondolom,nem valami általános balesetből kifolyólag amputálták az ujjait.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Néhányan megint elkövették a "ha csöndben maradtál volna okosabb maradtál volna" hibát... előbb olvassátok el ezt, utána viccelődjetek...

    I was born with an issue called clubbed feet, and amniotic banding. Amniotic banding result = I have 7 fingers. Not a big deal at all. However, clubbed feet manages to haunt me, still today. It didn’t affect my left leg nearly as bad as it affected my right leg. When I was 1, I was adopted to the Junglen family from South Korea. It ended up being one of the best things to ever happen to me. I was adopted to a very loving family, and the doctors in the US were much better than the doctors in Korea. If I were still in Korea, there’s a good chance I wouldn’t be walking at all.

    I could talk about this subject for quite awhile, but I’ll try to give you guys a good summary, without taking it too far.

    From ages 1 – 16 I had around 17 surgeries correcting my right foot, along with minor ear and finger surgeries. Totaling around 20 surgeries at age 16.

    When I was 17 I was told that amputation was the best route to take. While contemplating this life changing decision, I’ll never forget what my doctor said. Dr. Ian Alexander looked at me in the face confidently and told me “Adam, you’ll be running track in 6 weeks.” It sounded great. I’d be able to walk without wearing awkward orthopedic shoes, and wouldn’t need my “yearly leg tune-up surgery.” He also told me I was very young so I’d recover very quickly….Well….F**K that guy. Seriously.

    I went through with the surgery and it was awful. Mentally and physically I was an absolute wreck. It didn’t take 6 weeks for me to recover like my doctor suggested. It took 6 f**king month’s.

    6 Months of being tortured on crutches, hobbling my way through Stow High School
    There was no way I could make it to dances or other high school festivities on crutches.
    Every week I’d goto my doctor to see if my limb was healed to the point where I could get a prosthetic leg.

    Again, this processes DID NOT take 6 weeks as said by my doctor. The healing took 6 of the worst month’s of my life. You can only imagine what was going through my mind during this time.

    Alright, so he finally tells me I’m healed and can learn to walk again. This was during the time I was interning at Alltel. I was walking, but with incredible pain. It was just awful. Eventually I had an X-Ray done at the doctor’s….

    Yea…

    There were bone chips floating around my limb. I needed to have another surgery.

    F**k my doctor. What a joke. Seriously, I have absolutely no idea how I didn’t sue him.

    Ok, enough of that. The 2nd surgery (which took up my senior year) ended up being “successful.”

    I can walk, but it’s still painful…just not as painful as it used to be. I can get around and have traveled on my leg, but it’s still painful. After sitting for 9-12hrs in big live events for example, I’m in extreme pain. On breaks, I quickly walk to my room just so I can take off my leg and relax for a few minutes. I’m far too insecure to take my leg off at the table. it’s just something I gotta deal with.

    I’m desperately hoping they can come up with some sort of cure. Last I heard they might do something with my nerves so I wouldn’t feel the pain. I don’t know, I really feel like it’s practically ruined my life. People jokingly tell me all the time “Oh I’d give you my leg if I could,” well, I know they’re just trying to be nice, but I almost take that as an insult.

    Nobody deserves the pain that I had to go through.

    Sorry for getting off-track. My next blog I’ll write up my memories of my first live major events in January of 07.

    I’ll close this blog with this simple statement that should get the point across.

    I would give my net worth for 2 legs in a heartbeat.

    Sorry if this ended up being a rant, just a major part of my life I thought I’d include. It was just too big to ignore.

    Thanks for reading.

    -Adam Junglen

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Nitro: köszi az infót, eddig is a kedvenc játékosaim közé tartozott, így még szimpatikusabb! Le a kalappal előtte!

    Ja és lecseréltem a képet egy olyanra, amit én készítettem az idei WSOP-én. Nem értem ha valaki készít ilyen fényképet, az egyáltalán miért teszi fel a netre? Én sosem tennék fel előnytelen fotókat játékosokról. Mondjuk magamból indulok ki, én sem szeretem ha szarul festek egy fotón... :-)

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    szánalmas egyes emberek hozzászólása.

    minden elismerésem a srácé, nekem is mindig szimpatikus figura volt. tudja egyébként valaki hogy mit is játszik (cg v. tour) pontosan neten és hol?

  6. #16
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szánalmas egyes emberek hozzászólása.

    minden elismerésem a srácé, nekem is mindig szimpatikus figura volt. tudja egyébként valaki hogy mit is játszik (cg v. tour) pontosan neten és hol?
    Asszem FTP Pro, ezen belül tourok.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Asszem FTP Pro, ezen belül tourok.
    eh, wrong....

    Valóban FTP Pro, azonban fő profilja nincs. Cash gameben NL 1k-tól 5k-ig online és élőben elég sokat játszik. HE-ben és PLO-ban egyaránt. Emellett tourozik is, és azt is igen sikeresen. :-)

    Azon kevések egyike, akik mindkét műfajt jól nyomják.

  8. #18
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    "Totaling around 20 surgeries at age 16."
    Durva...sajnalom...Nagy playa!!Picit hasonlit nanonokora nem?
    Barcelonai versenyen a legjobb playa volt FT-n,meg Korda Gy is stenitette....
    Utoljára módosítva: ravasz által: 2010. 08. 12. 01:49
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

  9. #19
    Újonc Jenobence avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Kérdés válaszolva a kérdésre

    Én is osztom AJ véleményét.
    Rossz read és bad call.
    Helycsere esetén, ha én játszom AJ ellen;
    Ilyen előzmények után AA-ra tettem volna.
    Királyokkal első vakszinten eddig vinni és azt feltételezni, hogy ezt az ellenfelem is megteszi, az pontpontpont, az AA vs. KK ritka és kellemetlen, ám a nálam levő két király nagy mértékben csökkenti az esélyét, hogy a másik játékosnál is u.e. a kombináció, -VAGY- királyos kéz legyen.
    Örülök a második legjobb indulókezemnek és 5bet után imádkozom egy király magas flopért.
    Leesik a király ám upsz az ász.
    AK-ra tenni ezek után is, az annyit jelent, hogy az ismert öt plusz a rejtett két kártyára kijelentem, hogy ott az összes király.
    Ez egy olyan, a számomra kedvező szituáció feltételezése, amire 0,5%-nál kevesebb az esély.
    check-check után egyértelműen összeszarom magamat, mert rájövök, hogy ászok azok vannak. A pot méretéhez viszonyítva gyanúsan kis emelés egy olyan jel, ami nálam az elsődleges read-em újragondolását, esély latolgatást, netalántán matekot, nem a stackem középre tolását indukálja egy fontos verseny elején, ergo örülök, hogy a fele még nálam maradt, és elegánsan muckolom.
    Ilyen deepen a fél stack bőven elég arra, hogy azzal pókerezzünk, megengedett -és ésszerű- visszavonulót fújni.

    Későbbi szakaszban ez a helyzet egy kellemetlen de egyszerű cooler, 3bet után már all-in mindkét játékos, és az egyik...
    mérges.

    Én így okoskodom, érdekelne, mit gondolnak róla mások.

    Más -szintén érdekes- kérdés, hogy AJ be tudta volna dobni ászait egy király magas flopon?
    "-Mi ez, hagymásbab?
    -Neem, krumplishal."

  10. #20
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet Jenobence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is osztom AJ véleményét.
    Rossz read és bad call.
    Helycsere esetén, ha én játszom AJ ellen;
    Ilyen előzmények után AA-ra tettem volna.
    Királyokkal első vakszinten eddig vinni és azt feltételezni, hogy ezt az ellenfelem is megteszi, az pontpontpont, az AA vs. KK ritka és kellemetlen, ám a nálam levő két király nagy mértékben csökkenti az esélyét, hogy a másik játékosnál is u.e. a kombináció, -VAGY- királyos kéz legyen.
    Örülök a második legjobb indulókezemnek és 5bet után imádkozom egy király magas flopért.
    Leesik a király ám upsz az ász.
    AK-ra tenni ezek után is, az annyit jelent, hogy az ismert öt plusz a rejtett két kártyára kijelentem, hogy ott az összes király.
    Ez egy olyan, a számomra kedvező szituáció feltételezése, amire 0,5%-nál kevesebb az esély.
    check-check után egyértelműen összeszarom magamat, mert rájövök, hogy ászok azok vannak. A pot méretéhez viszonyítva gyanúsan kis emelés egy olyan jel, ami nálam az elsődleges read-em újragondolását, esély latolgatást, netalántán matekot, nem a stackem középre tolását indukálja egy fontos verseny elején, ergo örülök, hogy a fele még nálam maradt, és elegánsan muckolom.
    Ilyen deepen a fél stack bőven elég arra, hogy azzal pókerezzünk, megengedett -és ésszerű- visszavonulót fújni.

    Későbbi szakaszban ez a helyzet egy kellemetlen de egyszerű cooler, 3bet után már all-in mindkét játékos, és az egyik...
    mérges.

    Én így okoskodom, érdekelne, mit gondolnak róla mások.

    Más -szintén érdekes- kérdés, hogy AJ be tudta volna dobni ászait egy király magas flopon?
    --------------------------->azt irta szerinte Kmagas flopon is bekerul.
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •