Oldal: 10 / 17 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (170) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Ladbrokes Poker

  1. #91
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 02.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Apropó: ha rámköszönne valaki, nem bunkóságból nem írok vissza, csak én nem nézem itt a chatet, az igen gyenge szoftver miatt nem is látszik sok belőle stb.[/QUOTE]

    +1

  2. #92
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Mar feltettem a kerdest, csak nem valaszolt ra senki: lesz rake race juliusban Ladbrokes-on?

  3. #93
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ez engem is érdekelne, mert akkor ezúttal hó elejétől tolhatnám :P

    Dávid, bocsi, hogy elmaradt a heads up, de nagyon sokáig tartott a telefonálás, úgy meg a heads up nekem nem megy rendesen, hogy közben még arra is figyeljek :P De majd vmikor bepótoljuk.

  4. #94
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Jah oke semmi gond, csak gondoltam just for fun! Egyebkent nem tudtam irni chaten, de tudod miert...:S

    Egyebkent ha nem lesz race, akkor kicsit visszaveszek a tempobol, inkabb videozgatok helyette napi 1-2 orat.

  5. #95
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Tudom hogy fishy kérdés, de hol lehet átváltani a PP-okat cash-re? Sehol nem találom.

  6. #96
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogy fishy kérdés, de hol lehet átváltani a PP-okat cash-re? Sehol nem találom.
    A weblapon kell igenyelni vagy ha van VIP msn support-od,akkor megkered h beszeretnel valtani x pontot..Mindj megkeresem a linket

    Ladbrokes kampagner - Kræv din Poker Points belønning!

    Ez danul van, bekell jelentkezned , rakkatintasz a "klik her"re aztan bekell irni email + felhasznalonev, 1 nap az elbiralas.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2010. 08. 10. 18:59

  7. #97
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 10.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Miért van az, hogy csak moneybookersről akar befizetni ide? Korábban már fizettem be arról a terembe, de most VISA-ról akarnék befizetni. Elvileg lehetséges lenne arról is a befizetés, ám mégsem tudom átváltani, hogy ne a moneybookers mail címem kelljen beírni a befizetésnél.. Tudom, hogy kellene egy ilyennek lennie: "Select "Credit/Debit card" from the drop down box in the Cashier window " De nincs.. nem értem miért :/
    A tilt az a luxus amit nem engedhet meg magának az ember.

  8. #98
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Idézet Zobinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért van az, hogy csak moneybookersről akar befizetni ide? Korábban már fizettem be arról a terembe, de most VISA-ról akarnék befizetni. Elvileg lehetséges lenne arról is a befizetés, ám mégsem tudom átváltani, hogy ne a moneybookers mail címem kelljen beírni a befizetésnél.. Tudom, hogy kellene egy ilyennek lennie: "Select "Credit/Debit card" from the drop down box in the Cashier window " De nincs.. nem értem miért :/
    Ha jól emlékszem, csak a supporttal tudod elintéztetni, ha máshogy is akarsz később befizetni. Elég fura, ez tény.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  9. #99
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Zobinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért van az, hogy csak moneybookersről akar befizetni ide? Korábban már fizettem be arról a terembe, de most VISA-ról akarnék befizetni. Elvileg lehetséges lenne arról is a befizetés, ám mégsem tudom átváltani, hogy ne a moneybookers mail címem kelljen beírni a befizetésnél.. Tudom, hogy kellene egy ilyennek lennie: "Select "Credit/Debit card" from the drop down box in the Cashier window " De nincs.. nem értem miért :/
    Jah, irjal a live chat-be, kb 1 perc alatt feloldjak neked...

  10. #100
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 10.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Köszöntem a segítséget.
    A tilt az a luxus amit nem engedhet meg magának az ember.

Oldal: 10 / 17 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •