Oldal: 68 / 171 ElsőElső ... 1858666768697078118168 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 671 - 680 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #671
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 10.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Tényleg nem kötekedni jöttem, hanem komolyan érdekel a dolog. Ezt írod:

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről a kérdésről már írtam akkor is, amikor nagyon rápörögtek sokan erre a témára, hogy a nonsd viszintesben tartása nem cél, hanem csak az eredménye a játékstílusomnak, a cél mindig a vastag zöld vonal maximalizálása.
    Emlékeztem arra, hogy írtál valamit erről korábban, ami másképp hangzott, és ezért is tettem fel a kérdésemet. Kis utánajárással megtaláltam az egyik blog-postodnál a kommentedet, és ott ezt írtad:

    Az én célom ezzel a játékstílussal az, hogy minél gyorsabban fejlődjek. A kitűzött cél ugyebár, hogy 1 éven belül stabil nyerő legyek NL100-on. A cél elérése érdekében egyrészt sokat olvasok, videózok, és játék közben pedig erőltetem az ott tanult határeset szituációk gyakorlását, hogy minél több tapasztalatom legyen. A grafikon pedig mindezeknek a végeredménye, de mindez egyáltalán nem jelenti azt, hogy éppen optimálisan játszom a bwin NL30 állományhoz szükséges módon, mivel nekem nem ez a hosszú távú célom. Ha a néhány hónapos időtávra vetített profitmaximalizálás lenne a cél, akkor nem ez a játékmód lenne az ideális.
    Ezért kérdeztem, hogy változott-e a cél, most meg némi ellentmondást vélek felfedezni a két válaszod között.
    Utoljára módosítva: ALCU01 által: 2010. 08. 18. 10:11

  2. #672
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás xzotyax

    Sziasztok! Zotyának hívnak, és kb 2 éve pokerezem. Most jelenleg pokerstarson 3$-os 45 fős és 2$-os 180 fős játékokat játszom. már megvan több mint 150 bi 6$-ra de az még várat egy kicsit magára Szerintem elég aktív tagja leszek a forumnak. Mindenkinek GL!

  3. #673
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Nem veszem kötekedésnek. És van is némi igazság abban, amit írsz.

    Megpróbálom valahogy pontosítani, amit írtam:

    1. A nonsd viszintesben tartása soha nem cél önmagában, hanem csak az eredménye egy adott játékstílusnak, a fő cél mindig a vastag zöld vonal maximalizálása

    2. Olyan stílusban játszom, hogy a lehető leggyorsabban fejlődjek, de ez nem feltétlenül az, amivel pillanatnyilag a legnagyobb winrate lenne elérhető, és nagyobb ingadozásokat is eredményez, mint egy feszesebb stílus

    (valószínűleg ez a két fenti pont keveredett össze a nem pontos fogalmazás miatt, és ezért volt látszólagos ellentmondás)

    3. A nonsd csökkenése elsősorban nem azért következett be, mert valami döntő változás állt volna be a játékomban, vagy az alapvető célok megváltoztak volna

  4. #674
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Mondtam, hogy fish

    Amúgy szerintem ezt úgy érti, hogy a stílusának velejárója a nonsh vonal katartikus szépsége, azonban Ő nem erre törekszik, hanem a profitját maximizálni ezzel a stílussal, amit nem feltéten a nonsh vonalban lát, de fenntartja, hogy nem ez a legoptimálisabb módja ennek (mármint a profitmaximizálásnak).

    Szerk.: Shit, too late. De jó volt a readem
    Utoljára módosítva: paulbig által: 2010. 08. 18. 10:22

  5. #675
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet xzotyax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Zotyának hívnak, és kb 2 éve pokerezem. Most jelenleg pokerstarson 3$-os 45 fős és 2$-os 180 fős játékokat játszom. már megvan több mint 150 bi 6$-ra de az még várat egy kicsit magára Szerintem elég aktív tagja leszek a forumnak. Mindenkinek GL!
    bocsika, eltévedtél kicsit.

  6. #676
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 10.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Oké, köszönöm a részletes választ!

    GL

  7. #677
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    jajj de hülye vok
    bocsi

  8. #678
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet paulbig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    stílusának velejárója a nonsh vonal katartikus szépsége
    a nonsh vonal az fr vonal?

  9. #679
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    A nonsh vonal az e-penis nagyságára utal

  10. #680
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Belenéztem megint az nl10-es videódba, ott többször mondtad, hogy a magyarázás miatt feszesebben játszol. Az lenne az ötletem, hogy amikor csinálod az nl30-asat akkor ne magyarázz közbe csak játsz és utána mondd rá a videóra a dolgokat.
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •