Oldal: 196 / 509 ElsőElső ... 96146186194195196197198206246296 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.951 - 1.960 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #1951
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Mriya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek. Infot gyűjtenék, ugyanis teremváltáson agyalok, a kiszemelt a bwin lenne minden nyűgével – bajával együtt. Utóbbira többek közt írtátok többen tapasztalatként, hogy nagyon „lefogja” a gépet, laggol stb. Egy réginek számító, sulinetes gépen nyomnám SH 4-5, esetleg 6 db asztalon maximum. Ehhez rendelkezésre álló hardveres háttér: Intel Celeron 2,66GHz proci + 1 GB RAM. Azt kérdezném, hogy ez most erdőtűzhöz vízipisztoly szindróma, vagy akár működhet is mondjuk anélkül, hogy elmeosztályra kerülnék miatta? Vagy minimum 2 magos proci kell már „belépőnek” ide? Nem annyira örülnék mert most abból kellene főznöm mindenképp, ami van… (ja, most még nincs tracker, a HM kijátszását is ennél a teremnél valósítanám meg, tehát elvileg hamarosan lenne az is. Annak alkalmazása majd mennyit ront esetlegesen az említett helyzeten?) Köszi a segítséget előre is!
    hát ez nehéz, mert tényleg régi gép, de nekem egy p4 3Ghz (nem celeron) 2gb ram, win7 + HM (legújabb), de alapvetően nincs gond, a pocihasználat sem ugrál. rosszabbra számítottam. nem akarok okoskodni, de ez akár betudható annak is, hogy a flash-t már lehet vidkarival is gyorsítani (legalábbis a videókat biztosan), lehet, hogy nekem azért jó.
    azt tudom javasolni, hogy szedd le a progit, regelj valami teljesen fake névvel, adatokkal, s próbáld ki a játékpénzes asztaloknál, hogy jó e neked.

    MÁS:
    valaki tud adni nekem vmi ahk scriptet? esetleg pokerpadot be lehet valahogy üzemelni bwinre?

  2. #1952
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet Mriya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek. Infot gyűjtenék, ugyanis teremváltáson agyalok, a kiszemelt a bwin lenne minden nyűgével – bajával együtt. Utóbbira többek közt írtátok többen tapasztalatként, hogy nagyon „lefogja” a gépet, laggol stb. Egy réginek számító, sulinetes gépen nyomnám SH 4-5, esetleg 6 db asztalon maximum. Ehhez rendelkezésre álló hardveres háttér: Intel Celeron 2,66GHz proci + 1 GB RAM. Azt kérdezném, hogy ez most erdőtűzhöz vízipisztoly szindróma, vagy akár működhet is mondjuk anélkül, hogy elmeosztályra kerülnék miatta? Vagy minimum 2 magos proci kell már „belépőnek” ide? Nem annyira örülnék mert most abból kellene főznöm mindenképp, ami van… (ja, most még nincs tracker, a HM kijátszását is ennél a teremnél valósítanám meg, tehát elvileg hamarosan lenne az is. Annak alkalmazása majd mennyit ront esetlegesen az említett helyzeten?) Köszi a segítséget előre is!
    laggolni fog

  3. #1953
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    szerintem is, a ram nagyon kevés

  4. #1954
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Mindenkinél első cashout-kor bekérik újra a papírokat?

    Mit csináljak, hogy ne kelljen beforgatnom magam mindig a statomhoz?

    Köszi.
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  5. #1955
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet zsjozsef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinél első cashout-kor bekérik újra a papírokat?

    Mit csináljak, hogy ne kelljen beforgatnom magam mindig a statomhoz?

    Köszi.
    Nekem kérték.

    Ne fixáld a saját statjaidat a hm-ben és akkor mindig föléd fogja tenni.

  6. #1956
    Lelkes újonc Mriya avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Köszi, akkor első körben kipróbálás, majd ram bővítés lesz terítéken ha laggolna (akkor ezek szerint fog)
    A sikernek ára van, nem titka...

  7. #1957
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Ma vettem észre, hogy riveren a muckolt kártyákat nem mutatja a szoft. Ez valami új dolog?
    less qq more pewpew!

  8. #1958
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma vettem észre, hogy riveren a muckolt kártyákat nem mutatja a szoft. Ez valami új dolog?
    Hát ja. A HM nem mutatja, de a bwin hh-jában ott van.
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  9. #1959
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem kérték.

    Ne fixáld a saját statjaidat a hm-ben és akkor mindig föléd fogja tenni.
    Az nem jó.
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  10. #1960
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1

    Mosoly bwin:))

    Szerintem a bwin hiába próbálja tartani a lépést kezd ráverni a PS !!! Bár a népszerűsége töretlen játékos állománya felhigult, bónuszokban igen szűkmarkúak!!Néha ami az asztaloknál megy hajmeresztő semilyen stratégia nincs mindenki mindenre hív

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •