Oldal: 421 / 888 ElsőElső ... 321371411419420421422423431471521 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.201 - 4.210 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #4201
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet Lacaca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Hogy tudnám beállítani a HUD-ban, hogy egy adott játékos összes eddigi általam lejátszott statját mutassa a HUD és ne minden közös asztalt úgy kezdjünk, mintha életünkben nem játszottunk volna együtt?

    köszi
    Nicked beállítottad a hm-ben?

  2. #4202
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szusza vidijében, és több vidiben is láttam, hogy több K handet jelez ki. Ezt hogy csinálták?
    Mondjuk én azt se értem, hogy ez miért relevánsabb információ annál, hogy lásd a jelenlegi image-ed.
    "Visszaolvastam és rájöttem, hogy veled soha többé nem vitázok, mert kb egy értelmi fogyatékos szintjén értelmezed a dolgokat... Szándékosan" - andree

  3. #4203
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet paulbig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én azt se értem, hogy ez miért relevánsabb információ annál, hogy lásd a jelenlegi image-ed.
    Talán azért, mert kiváncsi vagyok rá, hogy nekem milyen statjaim vannak összességében, hogy javítsak a játékomon...

  4. #4204
    Fáradhatatlan grinder panamaa avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Hely
    Oroszlány
    Hozzászólások
    595

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szusza vidijében, és több vidiben is láttam, hogy több K handet jelez ki. Ezt hogy csinálták?
    a HM-ben van egy replayer, abban mutatja az összes statod, amúgy teljesen lényegtelen játék közben, mert nem hiszem, hogy van olyan játékos, akinek megvan az összes handed
    Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.

  5. #4205
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán azért, mert kiváncsi vagyok rá, hogy nekem milyen statjaim vannak összességében, hogy javítsak a játékomon...
    Lehet én siklok el valami felett, de Te most azt mondod, hogy látni akarod az x százezer handed statját, minden asztalon, azért mert szerinted így könnyebb a játékodon csiszolni? Lehet én értek félre valamit
    "Visszaolvastam és rájöttem, hogy veled soha többé nem vitázok, mert kb egy értelmi fogyatékos szintjén értelmezed a dolgokat... Szándékosan" - andree

  6. #4206
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet paulbig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet én siklok el valami felett, de Te most azt mondod, hogy látni akarod az x százezer handed statját, minden asztalon, azért mert szerinted így könnyebb a játékodon csiszolni? Lehet én értek félre valamit
    Félreérted, én nem az asztalaimon akarom látni, hanem egyszer akarom megnézni őket valahol

  7. #4207
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félreérted, én nem az asztalaimon akarom látni, hanem egyszer akarom megnézni őket valahol
    Ahan, éreztem én, hogy én vagyok a suta. Akkor menj a reports fülhöz, majd felül középtájt a PLAYER felirat után a 3. gombnál állítsd be, hogy ne csak a mai napot mutassa hanem az összes handet.
    "Visszaolvastam és rájöttem, hogy veled soha többé nem vitázok, mert kb egy értelmi fogyatékos szintjén értelmezed a dolgokat... Szándékosan" - andree

  8. #4208
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    persze, ennek ellenére mindig 0 handről indul az összes ellen a hud-ban, közben meg a HM megmutatja, ha névvel rákeresek, hogy már jó párszor találkoztunk

  9. #4209
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Idézet Lacaca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze, ennek ellenére mindig 0 handről indul az összes ellen a hud-ban, közben meg a HM megmutatja, ha névvel rákeresek, hogy már jó párszor találkoztunk
    Alaphelyzetben a HM mindig az összes hand alapján mutatja a statokat a villainról, tehát nem igazán értem, hogy fordulhat ez elő. Esetleg próbálj meg frissíteni. Melyik terem ez és mit játszol ott? Ha a az ellen statjaira duplán kattint az ember, akkor az adott asztalnál játszott statjait mutatja, ilyenkor az előugró statokat zöld háttérrel jelzi és nem sárgával. Nem lehetséges, hogy valami ilyesmi baj lehet nálad?
    "Visszaolvastam és rájöttem, hogy veled soha többé nem vitázok, mert kb egy értelmi fogyatékos szintjén értelmezed a dolgokat... Szándékosan" - andree

  10. #4210
    Idegen atiii77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 26.
    Hely
    vegas
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    ajj letöltöm a HM weboldaláról a legújabb verziót+updatet,feltelepítem,majd miután ráklikkelek h induljon el,ezt írja ki :

    "please note that all new versions of Holdem Manager require the Microsoft.NET Framework Version 3.5 Service Pack 1

    Click on OK to go to the MIcrosoft Download page "

    letöltöm ,felrakom,megint elindítanám a HM-et és ismét kiírja...:/ mi lehet a baj? HELP.
    "A halál közelségénél semmi nem motivál jobban. "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •