Oldal: 199 / 509 ElsőElső ... 99149189197198199200201209249299 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.981 - 1.990 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #1981
    Lelkes újonc Mriya avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Segítséget kérnék!! Regisztráltam az akadémiáról annak rendje és módja szerint, de akármit csinálok képtelen vagyok elindítani az ikonból (el se indul csak a feladatkezelővel tudom bezárni) és a böngészőből se megy, egyikből se.(ffox, expl.) Haverral nem tudtunk rájönni mi lehet, Adobe Airt is feltettem. A gép régebbi (pár hsz. ezelőtt leírva), de miért ennyire halott a dolog arra kéne vmi gyors tipp. Kicsit pipa vagyok u.is, köszi szépen:-) Egy reinstallt már csináltam, de semmi.
    Remélem tudtok segíteni valamit.TY
    A sikernek ára van, nem titka...

  2. #1982
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Mriya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérnék!! Regisztráltam az akadémiáról annak rendje és módja szerint, de akármit csinálok képtelen vagyok elindítani az ikonból (el se indul csak a feladatkezelővel tudom bezárni) és a böngészőből se megy, egyikből se.(ffox, expl.) Haverral nem tudtunk rájönni mi lehet, Adobe Airt is feltettem. A gép régebbi (pár hsz. ezelőtt leírva), de miért ennyire halott a dolog arra kéne vmi gyors tipp. Kicsit pipa vagyok u.is, köszi szépen:-) Egy reinstallt már csináltam, de semmi.
    Remélem tudtok segíteni valamit.TY
    hibaüzenet, vagy eseménynapló bejegyzés születik? esetleg a tűzfal beállításokat megnézném a helyedben!

  3. #1983
    Lelkes újonc Mriya avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Oprendszer reinstall megoldotta.
    A sikernek ára van, nem titka...

  4. #1984
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 09.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Helló!

    Egy kérdés: bonust naptári havonta lehet venni vagy 30 naponta?

  5. #1985
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    nyíregyháza
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Az lenne a kérdésem, hogy az akadémiáról regeltem a bwinre de nem kaptam aktív bónuszt. Mi lehet a baj?

  6. #1986
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Idézet incredible91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem, hogy az akadémiáról regeltem a bwinre de nem kaptam aktív bónuszt. Mi lehet a baj?
    Bwin
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  7. #1987
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 13.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás bwin reg

    üdv!

    innen regeltem a bwinre, de nem látom hogy bármi történt volna, illetve egyáltalán nem látom, hogy:
    1. mi értelme van innen regelni
    2. egyáltalán honnan derül ki, hogy akadémián keresztül regeltem
    3. milyen nevet kell itt megadnom??
    - bwin login name?
    - vagy amilyen néven az asztaloknál ülök?
    mert a kettő ugye nem lehet ugyanaz!!

    thx a választ!

  8. #1988
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet poliparc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    üdv!

    innen regeltem a bwinre, de nem látom hogy bármi történt volna, illetve egyáltalán nem látom, hogy:
    1. mi értelme van innen regelni
    2. egyáltalán honnan derül ki, hogy akadémián keresztül regeltem
    3. milyen nevet kell itt megadnom??
    - bwin login name?
    - vagy amilyen néven az asztaloknál ülök?
    mert a kettő ugye nem lehet ugyanaz!!

    thx a választ!
    1, az első befizetésed megkapod bónuszban 1000$-ig, persze ezért játszanod is kell. Részletek: bwin Poker - $1000 bónusz kód
    2, A fenti linken megadod a felhasználóneved (úgy tudom mind1 melyik név) az Akadémia Support pedig visszajelez neked. ha innen reggeltél és már az első befizetésed is megvan, akkor a bwin.com on a pókerem menüpont alatt kell látnod az aktív bónuszod. Ha nem látod, akkor írnod kell a bwin ügyfélszolgálatának és beállítják a bónuszt (nálam is ez volt).

    Üdv
    Wolf

  9. #1989
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    kát napja szakad nálam a bwin hálózat: ha 6 asztalt nyitok, akkor kb percenként disconect trying to reconnect jelenik meg. Tapasztalt még valaki ilyet. tudtok erre esetleg valami megoldást. Előre is köszi a helpet!

  10. #1990
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Idézet LWolf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kát napja szakad nálam a bwin hálózat: ha 6 asztalt nyitok, akkor kb percenként disconect trying to reconnect jelenik meg. Tapasztalt még valaki ilyet. tudtok erre esetleg valami megoldást. Előre is köszi a helpet!
    A megoldás az lenne, hogy a bwin pénzt fektetne a szoftverébe illetve a szervereibe. Nem tudsz neki mit tenni, sűrűn előfordul ilyesmi a winen, ilyenkor imádkozni kell, hogy ne dobjon le végleg.
    "Visszaolvastam és rájöttem, hogy veled soha többé nem vitázok, mert kb egy értelmi fogyatékos szintjén értelmezed a dolgokat... Szándékosan" - andree

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •