Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
  1. #11
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah, egy gondolat: emelj csak 1,75$-t. Pláne, ha tudsz dobni 3bet-re. Ilyenkor mindig spórolnál 0,25$-t. Aki pedig dob 2$-os emelésre az ugyanezt megteszi a kisebbre is.
    akkor már miért nem minraise az optimális megoldás?
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder panamaa avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Hely
    Oroszlány
    Hozzászólások
    595

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ekkora 3bet-et kötelező megadni ilyen stack-ekkel, hiszen 2$-unk már a kasszában van, s már csak 4$-t kell beraknunk ahhoz, hogy egy set-tel stack-eljük ellenfelünket (esetleg ellenfeleinket). (ha legalább 12-szer annyi zseton van ellenfelünk előtt, mint amennyit a kasszába kell még rakni, akkor jó a megadás - jelen esetben itt ugye 15-szörös, ráadásul két potenciális ellenfél van).

    Ami kérdésessé teheti a dolgot, inkább az, hogy mit tudunk az utánunk következő játékosról, aki még azért megkavarhatja a játszmát. Ha ezen játékos inkább passzív call-olgató, akkor még egyértelműbb a preflop megadás, hiszen általa tovább javul a potodds-unk.
    na, erről beszéltem
    Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.

  3. #13
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet Zakaryy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi bojanika!

    Ez a 12x-es dolog rendben van ha stackelem. Ha ez nem megy nem sok hosszútávon 6$ setre várva? Alacsonyabb párt (pl. 66) hogyan játszanád?


    De, sok, ha minden set-ért ennyit kéne adni.
    Ugyanakkor itt továbbra is csak 4$-t kell berakni cserébe 2x61$-ra pályázunk.
    Sok esetben pedig nem kell set-et floppolni ahhoz, hogy miénk legyen a pot. Nem mindig QQ+-al 3betelnek minket, pláne egy ilyen kellemes squeeze szituációban.
    Egy AK-t, de akár még egy overpár-t is el tudnak dobni sok asztalon játszó, gondolkodó játékosok. Tehát, mint a legtöbb dolog a pókerben, ez is ellenfél függő.
    Az alacsonyabb párokkal való játék sztem limit és terem függő. Nl50-en én nem ítélném el a limpelés gondolatát sem. Feljebb vagy bet, vagy fold.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  4. #14
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor már miért nem minraise az optimális megoldás?
    Fixlimit játékokban mindenképpen az az optimális.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  5. #15
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    én komolyan kérdeztem
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •