Oldal: 73 / 171 ElsőElső ... 2363717273747583123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 721 - 730 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #721
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaha nll100/200-on akarsz játszani ott úgyis ezt kell 5 maxon, akkor meg jobb ha már most elkezded gyakorolni.
    Miért kellene??


    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha befeszulok, akkor kb. ezek a statjaim .
    csak szeretnéd

  2. #722
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért kellene??
    persze, nem kötelező. De a legnagyobb nyerők 26-32% közötti vpip-pel játsztanak nl 200on
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  3. #723
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet brainfuuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy játszottunk szerintem már most ott vagy a limit top mondjuk 5 játékosa között, le a kalappal, csak így tovább!
    Huh, hát erre mit mondjak? Köszi! Azért ez szerintem erős túlzás. Az elmúlt néhány session-ben mindig pont jókor kaptam a jó lapokat, inkább ez lehet mögötte. Persze jó esik, amit mondasz, meg legyezgeti az ember hiúságát, de azért a földön járok. Sokat kell még fejlődnöm, hogy NL50-en az élvonalba kerüljek.

    Ezek szerint játszottunk egy asztalon? Mi a nick-ed, ha nem titok? Persze jöhet PM-ben is.


    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy nem túl szakmai kérdés a szomabti statokhoz. eztki printscreenelted és összevagdostad, vagy ki tudja valahogy menteni így egyben a hm? köszi a választ!
    Én úgy csinálom, hogy HM-ből nyomok 3 print screen-t: 1. statok első része, 2. statok második része, 3. grafikon
    Majd ezeket Paint-ben 2 ablakban összeszerkesztem ilyenre.

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért kellene??
    Ahogy az adatbázisomat nézegettem, vannak jó nyerők lazább, meg feszesebb statokkal is. A lényeg szerintem, hogy mindenki olyan stílusban játsszon, amelyikben a legjobban otthon van. Az tény, hogy a lazább reg-eknek a legnagyobb a winrate-je, de ezzel együtt jár a nagyobb variancia is, tehát aki nehezen viseli a 15-20BI-es swing-eket, annak -EV lazán játszani, mert gyakran kerülhet olyan mentális állapotba, amikor nem tudja az A játékát hozni. De ez csak magánvélemény, nincs tapasztalatom NL200-ról, így inkább csak hangosan gondolkodtam.

  4. #724
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    A vasárnapi adag

    Már egész jól beálltam erre a 30/25-re, 10-11 körüli 3bet-tel. Valószínűleg ennél maradok, ezt érzem jól játszhatónak. S ha majd az rng is úgy akarja már, hogy mutatással is tudjak pot-ot nyerni, akkor már minden fain lesz.

    Megvan közben az első 10k hand NL50-ről

    Összesítve még egy kicsit feszes, az első néhány K hand nit-eskedése miatt, de már egész biztatónak érzem.

    Ha nem szaladok bele valami orbitális szopóba, akkor érzésem szerint most már meg tudok ragadni NL50-en.

  5. #725
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    1k-tol v.mi elromlott

    GL! és toljad neki.

  6. #726
    Tag ShirDady avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Grat az első 10k-hoz. Nagyon tetszenek ezek az aggros statok, sok postflop figyelmet igényelhetnek. Nagy nagy respectem emiatt!

    Amit kérdezni akartam, hogy ha esetleg 2-3 hal is van az asztalnál vagy shortstackek is, akkor is ilyen 30/25-t hozol? 10-11-es 3bettel?

  7. #727
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Niteskedsz, vicces. Nekem a Te nit statod bőven jó lenne

    GL!
    "Visszaolvastam és rájöttem, hogy veled soha többé nem vitázok, mert kb egy értelmi fogyatékos szintjén értelmezed a dolgokat... Szándékosan" - andree

  8. #728
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet ShirDady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Grat az első 10k-hoz. Nagyon tetszenek ezek az aggros statok, sok postflop figyelmet igényelhetnek. Nagy nagy respectem emiatt!

    Amit kérdezni akartam, hogy ha esetleg 2-3 hal is van az asztalnál vagy shortstackek is, akkor is ilyen 30/25-t hozol? 10-11-es 3bettel?
    Ha fish-ek ellen játszom az alapvetően nem változtat a stratégiámon, mivel ellenük még inkább +EV a határeset lapok megjátszása, mert akár egy 2nd párt is végig lehet value bet-elni ellenük. A kulcs az, hogy mindig pozícióban lazulok és agresszorkodok. Pozíción kívül feszes vagyok, és határeset lappal, igyekszem alacsonyan tartani a pot-ot, pozícióban viszont a lehető legnagyobb nyomást helyezem az ellenfelekre, rengeteget 3bet-elek is pozícióból. Nem az SB és BB resteal-ekből jön össze a 10 körüli 3bet, hanem a pozíciós 3bet-ekből. Azt vettem észre, hogy egyrészt nagyon rosszul alkalmazkodnak ehhez még a reg-ek is, pl. elkezdnek call-olgatni OOP a 3bet-jeimre, aztán meg 2nd párral kifizetnek, csak mert azt látják, hogy agró vagyok.

    Az egyedüli helyzet, amikor befeszülök, ha nagyon agresszív az asztal, monduk egy 8 fölötti 3bet-es reg-gel, meg 2 70/30-at játszó fissel. Ilyenkor OOP ultra tight vagyok IP meg szolídabban megy a durvulás, de ilyen asztalokon van az, hogy a TPGK már nuts, amivel stack-ért játszok, de call-oltam már read alapján reg ellen allint 100bb deep-en Q9o-val Q magas board-on, és elöl voltam, amikor a pénz bekerült.

    Mindez persze, ahogy a grafikonon is látszik, iszonyat ingadozással jár, de egyelőre úgy látom jó winrate-et fog hozni, mert nem kell várnom a monstereket, hogy full beülőt nyerjek, aztán meg anyázzam a fisseket, hogy mindig lemákolnak.

  9. #729
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Zavarban

    Imádom ezt a topicot!
    Csak fele ennyire leszek összeszedett, mint te már örülni fogok, mint majom a farkának!
    Sorry az off-ért!

    GL

  10. #730
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    A mai lett az eddigi legbetegebb session, mármint statok szempontjából

    Pedig én igyekeztem visszafogni magam, és nem éreztem, hogy ennyire durvulnék, csak amikor session közepén megnéztem a HM-et, hogy bmeg 34 a VPIP, 19 a 3bet, jó lenne visszavenni, mert mindjárt zöld halas ikont ad a HM.

    És végre az első NL50-es session, ahol nem mákoltak le állandóan river-en, valószínűleg az RNG kicsit kompenzálta az eddigieket ezzel a 63-as W$SD-vel. Így ezzel ismét sikerült megjavítani az egy session alatt nyert összeget.

    HOOOOOLD!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •