Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Teljesen jó amiket írtál, de ezért szép ez a játék hogy nem feltétlenül mindig csak 1 helyes megoldás van. Egyedül a Q10 magyarázattal nem értek 1et, mert ha te lettél volna SB akkor sima de mind1 ki ül mögötted de ülnek és ez a lényeg. Mert éppen csapdázhatott is a feszes SB pont a magas Cbet értéked miatt, egy erős lappal még rossz pozícióban is. Én így gondolom. De persze látom a logikát csak jobb ilyenkor eldobni sztem.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    P
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Nézem a videót, néhány megjegyzés:

    A4 sztem is dobás, de csak egyszer próbálkoztál vele a 40. percig, szóval így azt hiszem nincs vele komoly gond.

    QT megadással én sem értek egyet.

    100/200nál úgy kommentálsz, hogy közel az itm, ez biztos, hogy nem így volt. Most néztem rá egy éppen futó tornára, 400 induló, DS, 5$ beszálló, 45 hely fizet. 150/300nál 127 fő volt még benn, 200/400nál pedig vannak még 100an. A dolognak csak a videó miatt van jelentősége, játék közben gondolom rendesen követed az állást.

    Az AT-vel valamiért nem voltál barátságban, kétszer is preflop dobtad különösebb ok nélkül, a kommentedben még csodálkoztál is a dolgon.

    800/1600-on UTGből A3o-ra 16k zsetonnal all in mentél, tudom, hogy csak 10 vakod volt, de sztem az ITM-ben érdemes inkább valami használhatóra várni, vagy hátsó pozícióból próbálkozni. Ha callt kapsz jó eséllyel kiesel.
    Talán pont a következő handnél QTo-re callolod az osztó all in-jét, mákod volt, de sztem ismét jobb várni és inkább betolni mint megadni. (40:00min körül)
    Persze ennek leginkább az FT előtt van jelentősége, hiszen ott kezd komolyabban nőni a nyeremény, az szinte mindegy, hogy 30. vagy 12. leszel, sajnos erről itt most nincs konkrét info, de gyanús, hogy már FT közeli helyzetben voltál.

    Valamit még akartam, remélem eszembe jut.

    szerk:
    1000/2000 47 fő
    12000/2400 25 fő
    2500/5000 FT
    Utoljára módosítva: tryshark által: 2010. 08. 29. 00:01

  3. #13
    Lelkes újonc pourpres avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Úgylátom ez a QT sarkalatos pont. no majd jobban figyelek rá.
    ITM és FT-bubble állapotokokat valóban rosszul érzékeltem a visszajátszás során, de persze játék közben azárt tudtam, hogy hol állunk.

    A3o allin és QT call kb 3 asztalnál volt, itt igazad van, hogy nem a legideálisabb allin lapok, de általában nem szeretek shortstackként vergődni az FT-re/-ig, és 3 aztalnál még inkább kockáztatok, FT bubble-ben lehet tudtam volna várni, ahogy írod is.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    P
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Időközben végig néztem a videót.

    2,5 vakkal nyitni a középső, késői szakaszban már nem hiszem, hogy mini raise-nek számítana. Korábban én is 3 vakot emeltem mindig, de az okosok azt mondták, hogy a vége felé nem érdemes, és azt hiszem igazuk van.

    K2 vs A7, flopra leesett a drilled. Szerintem a csóka azért tolt a flopon all int, mert úgy gondolta, hogy nem adja meg a lehetőségét annak, hogy visszaemelj rá. Nem volt bölcs döntés.

    A 33 vs AK parti, amiben ss-ké váltál. Az AK sem játszott jól, de szerintem te sem, nem hiszem, hogy volt értelme még a turnon is hívni.

    T9 vs KJ, döntő asztal. SS-ként emelsz, majd visszatolja az all int, amit azzal az indoklással adsz meg, hogy mivel all in ment és nem visszaemelt, így gyenge, majd pedig mutatásnál közlöd, hogy jól sejtetted, két magasabb lapja van. Szóval picit sántának éreztem az indoklásod. Nagyon kevés chippel meg nem igazán éri meg emelgetni, ha ott eldobtad volna, akkor azt hiszem 4-5 vakod marad, ahonnan már csak az a jó Isten hoz vissza.

    95o vs 87s. Tényleg nem volt jó játék. Még ha neki is csak 9-es top párja lett volna, akkor is jobbak az esélyei, hiszen a kickere nem nagyon lehet rosszabb mint a tied, a lyuksor meg túl sokat nem ér.

    Gratulálok a győzelemhez, valóban kell a szerencse MTT nyeréshez, de picit jobb játékkal azért csökkenthető a szükséges szerencse mennyiség.

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 20.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás .

    "köszönöm", hogy elvettél 6-7 percet az életemből.. Borzalmas.. az a belassult, flegma szöveg, a fish dumák+játék.. egy igazi mákos fish

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Dzsííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit eddig megnéztem osztom az eddigi hozzászólók véleményét A4s UTG DOBÁS! A10o 3betre szintén... 6 percnél AKra kapsz AA6 flopot mikor elég nagyot emelsz, az a baj hogy a túl kicsi emelés is gyanús lehet, pl én ott adtam volna 1 szabad lapot hátha turnon bele akar blöffölni és ott már mehet a raise, mert így csak olyannal adtak meg floppon amivel vernek, mivel nem vszínű hogy A van nála is, 6ossal sem, csak 66al. és mégis mi lehet nála ilyenkor KQ KJ esetleg K10s esetleg 88+ de nem tartom vszínűnek, mert magasabb párral azért nem biztos hogy eldobnak 2 Aos floppon. Egyenlőre ennyi, nézem tovább.
    Hogy kiegyensúlyozd a cbetjeid elég sokszor bele kell hívni nutsal is a flopba....AA6os flop tökéletes a cbetre 3 okból: 1: hiheti azt, hogy téged nem talált el, mivel 2 ász is jött (ez mikrolimiten elég gyakori hiba a részükről) 2: 77-88-99 fizet még 1-2 utcát. 3: a flop check, turn raise lineal elárulod a lapod...

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet bikol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "köszönöm", hogy elvettél 6-7 percet az életemből.. Borzalmas.. az a belassult, flegma szöveg, a fish dumák+játék.. egy igazi mákos fish
    te meg bele ne halj.

  8. #18
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    AA6 flopon a ch-turn raise a legerősebb move szerintem,én azt végig hívnám, vagy ha checkelek akkor csak adnám a turn betjét, hátha közepes pp-re tesz. A4s-ről meg annyit, hogy ilyen mezőnyben extra deepen lehet kacsulgatni, bár valószínűleg oop még így se éri meg, de biztos h nem akkora hiba mint ahogy egyesek gondolják.

  9. #19
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    + elvettél a saját életedből 10 percet amíg készítettél egy reget, hogy megírhasd ezt a szánalmas hsz-t. wp

    nem sikerült idéznem, de sejthető kinek írtam...

  10. #20
    Idegen mrdice77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hely
    Gyöngyös
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Először is grat a versenyhez, látom van pár MTT amit sikerült behúzni szal nem gondolnám a néhány rossz move ellenére sem h fogalmatlan lennél Én a betsizingokat látom -lehet rosszul- kicsit túlméretezetteknek, van egy példa is rá amikor kb. 110K-ból emelsz 60K körülit és azt mondod ha allin tesz akkor eldobod.. Ez kicsit talán érdekes, de lehet én értettem férre (1ó:11p-nél). Van még néhány preflop emelésed is amit sokallok, de ez csak én személyes véleményem. További sok sikert !

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •