Oldal: 429 / 888 ElsőElső ... 329379419427428429430431439479529 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.281 - 4.290 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #4281
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    286

    Alapbeállítás

    Idézet boci23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    indítsd ilyenkor újra a hud-ot és jó lesz. nekem is ilyen...
    Próbáltam de úgy sem akar menni

    Megpróbáltam már szinte mindent bezártam majd ujraindítottam az asztalt akkor sem ment megállítottam az auto importot és ujraindítottam de akkor se ment
    Utoljára módosítva: Threwory által: 2010. 09. 04. 09:47

  2. #4282
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden stimmel amit írtál.És mégse semmi Nem lehet h a programmal van vmi? Vagy a gépemmel? Mert van hogy a PS replayerében ott vannak a statok, de simán nincsenek. Ezzel ellentétben viszont a torney/results-ban szintén írja a statokat, és frissíti is őket.
    Akkor azt mondanám így elsőre, hogy frissitsd vagy rakd újra a HM-et, lehet ,hogy az megoldaná a problémát, de mivel trialrol van szó, nem tudom, hogy ez mennyire megoldható.
    Ha nem annyira fontos, hogy HM-et használj, kipróbálhatnád a PT-t, ott ráadásul 60 napos trial van.

  3. #4283
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet P8k3r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor azt mondanám így elsőre, hogy frissitsd vagy rakd újra a HM-et, lehet ,hogy az megoldaná a problémát, de mivel trialrol van szó, nem tudom, hogy ez mennyire megoldható.
    Ha nem annyira fontos, hogy HM-et használj, kipróbálhatnád a PT-t, ott ráadásul 60 napos trial van.
    Megpróbálom a PT-t. Most, hogy nézem, a versenyeket sem pontosan számolja, a grafikon sem pontos, és a KO versenyeknél nem számolja be a nyereségbe a fejpénzeket. Szal valami nagyon nem kóser.:S
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4284
    Fanatikus tag borg1r avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    tudna valaki segíteni..?
    szal újra akarom tenni a windows ma délután, de az egyetlen dolog ami ebben akadályoz, hogy a nem szeretném, ha a HM adatai elvesznének, sem a HH-k, de azt sem szeretném, hogy újra kelljen importálni az összes handet. Csak a C.t formatálom, a HM a D-n van, csak a postgres van a c-n.
    szóval légyszi légyszi valaki
    jav: azért akartam csak ujra tenni a wint, mert betelt a C. most néztem, és a postgres mappa 8 giga. Ugyh, a kérdésem is módosulna:Át lehet ezt tenni más meghajtóra? Ha nem lehet ezen tömöríteni? vagy mit lehet tenni?
    Utoljára módosítva: borg1r által: 2010. 09. 04. 13:28

  5. #4285
    Fanatikus tag borg1r avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet borg1r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudna valaki segíteni..?
    szal újra akarom tenni a windows ma délután, de az egyetlen dolog ami ebben akadályoz, hogy a nem szeretném, ha a HM adatai elvesznének, sem a HH-k, de azt sem szeretném, hogy újra kelljen importálni az összes handet. Csak a C.t formatálom, a HM a D-n van, csak a postgres van a c-n.
    szóval légyszi légyszi valaki
    jav: azért akartam csak ujra tenni a wint, mert betelt a C. most néztem, és a postgres mappa 8 giga. Ugyh, a kérdésem is módosulna:Át lehet ezt tenni más meghajtóra? Ha nem lehet ezen tömöríteni? vagy mit lehet tenni?
    valaki segítsen már plz mert nemtok játszani XD

  6. #4286
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás Holdem manager (Starson) segítség

    Sziasztok!
    Segítséget kérnék valakitől, aki kicsit profibb a HM beállításban, különösen Starson. Nem vagyok nagy fórumozó, inkább msn-es/skype-os segítségnek örülnék.
    Ha valaki tudna segíteni, hogy lehet itt priviben üzit küldeni, msn-cím végett?
    Köszönöm szépen.
    üdv

  7. #4287
    Fanatikus tag K1sk4rcs1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    237

  8. #4288
    Fanatikus tag K1sk4rcs1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Idézet borg1r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudna valaki segíteni..?
    szal újra akarom tenni a windows ma délután, de az egyetlen dolog ami ebben akadályoz, hogy a nem szeretném, ha a HM adatai elvesznének, sem a HH-k, de azt sem szeretném, hogy újra kelljen importálni az összes handet. Csak a C.t formatálom, a HM a D-n van, csak a postgres van a c-n.
    szóval légyszi légyszi valaki
    jav: azért akartam csak ujra tenni a wint, mert betelt a C. most néztem, és a postgres mappa 8 giga. Ugyh, a kérdésem is módosulna:Át lehet ezt tenni más meghajtóra? Ha nem lehet ezen tömöríteni? vagy mit lehet tenni?
    hem backup & restore szolgáltatást használd, le van írva az official oldalon hogy működik

  9. #4289
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet Wildace_hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék valakitől, aki kicsit profibb a HM beállításban, különösen Starson. Nem vagyok nagy fórumozó, inkább msn-es/skype-os segítségnek örülnék.
    Ha valaki tudna segíteni, hogy lehet itt priviben üzit küldeni, msn-cím végett?
    Köszönöm szépen.
    üdv
    Hello!
    Itt egy kis leírás a legalapabb dolgokról, amikre szükséged lesz, hogy eltudd kezdeni használni a hm-et.Használat során még biztos előjönnek egyéb kérdések is, akkor majd kérdezz itt a fórumon, biztosan lesz, aki tud majd segíteni.

    1.Pokerstars kliensen belül beállítani, hogy mentse a HH-kat, angol nyelven(Options-Instant Hand History Options), itt látod az elérési utat is, fontos, hogy angol nyelven mentse a hh-kat
    2.Ha HM-ben nincs beállítva, akkor hozzá kell adni az autoimprt foldert, azt a mappát, ahova a Stars menti a hh-kat(Import-"click here to add auto..."-Add folder-Save)
    3.Ahhoz, hogy meg tudd nézni a handjeidet, be kell állítanod a neved
    Cash game-hez:Cash Games-Reports-Change mellett van egy kis nyíl, arra katt, a legördülő menüben Player Search, ha van már beimportálva hh, akkor amint beírod a nicked, kidobja, ha többet is kidob, mellette van, hogy melyik site-hoz tartozik a nick, válaszd ki a tiédet.
    Tornához:Tourney-Results-innentől pedig ugyanaz, mint cg-nél
    4.Ahhoz, hogy a hud megfelelő helyen jelenjen meg játék közben, aállítsd be, hogy hol szoktál ülni,Hud Options-Seating Preferences

  10. #4290
    Fanatikus tag borg1r avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet K1sk4rcs1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hem backup & restore szolgáltatást használd, le van írva az official oldalon hogy működik
    Kösz!!
    amúgy még egy kérdés: a postgrest fel lehet telepíteni C-n kivül máshova?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •