Oldal: 364 / 522 ElsőElső ... 264314354362363364365366374414464 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.631 - 3.640 (5220) összesen
  1. #3631
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet cesc_487 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy számomra elég sarkallatos kérdésem lenne.
    Bubble van,150/300-as,vagy 200/400-as vakok,és valami úgy hozza,hogy te leszel a shortstack 810 chippel.Rajtad kívül pedig nincs short,mindenki majdnem ugyanakkora stackkel rendelkezik!Milyen handdel érdemes betolni,ha már nagyon fenyeget a nagyvak ,és folyamatosan szemét lapokat kapsz.
    Tudom,hogy itt már igazán belejátszik a szerencse,hiszen az all-in-em autocallolhatják simán 2en is....
    Any2. (32o kivételével talán). Nem biztos az autocall 300 vaknál, mer hátha nem akarnak felhízlalni. 400nál is lehet, hogy az alsó 3%-ot eldobja. De nagyon sok esélyed nincs, mert ugye, ha rádér a vak, akkor mindenképen adnod kell a potods miatt.

  2. #3632
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    A vakokra pedig szerintem azért sem érdemes várni, mert 200/400nál már ante is van, és 2 leosztásonként az a 810es stacknek a 10%. Én azonnal tolnám, aztán bizakodnék...

  3. #3633
    Tag lordvico avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    190

    Alapbeállítás

    rakat új funkció van mától starson, itt fel is sorolják őket.

  4. #3634
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet lordvico eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rakat új funkció van mától starson, itt fel is sorolják őket.
    Igen, és ezeket a Tableninjának még nem sikerült feldolgoznia, szóval aki az elkövetkező 1-2 napban grindelni szeretne, az a pokertars.exe-vel indítson, különben frissül a Stars, és oda a Ninja.

  5. #3635
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Any2. (32o kivételével talán). Nem biztos az autocall 300 vaknál, mer hátha nem akarnak felhízlalni. 400nál is lehet, hogy az alsó 3%-ot eldobja. De nagyon sok esélyed nincs, mert ugye, ha rádér a vak, akkor mindenképen adnod kell a potods miatt.
    Micsooooda? ICM calculator szerint ha 150/300-nál van 800-ad és mindenki másnak pont egyenlő akkor a push range (UTG-ből) 44+ A2s+ A3o+ K9s+ KTo+ QTs+

  6. #3636
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    De mi az hogy any2 kivétel 23o???? elmondanád mitől jobb a 42o mint a 32o? erre kíváncsi lennék de baromira, bár lehet én nem értek hozzá akkor sorry Civil véleményére kíváncsi lennék! Ugyanakkor ez sok mindentől függ : legfőképp POZÍCIÓ!!! aztán limit (nem mindegy hány $on tolod, lehet fogalmuk sincs az EVről), vakok (nem mindegy hogy 150/300 vagy 200/400), turbo/nemturbo stb.... konkrét szitut mondasz megmondjuk raise/push/call/fold, de ilyen kérdések előtt azért bizonyos tényezőkkel nem árt tisztában lenni, egyébként fogalmunk sincs hogy mivel told rá, mi "regek" is csak improvizálni szoktunk.... nemigaz????

  7. #3637
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Szerintem tolja rá K3o-val
    Amúgy 2BB-vel már nyilván semmi értelmeset nem tudsz kezdeni, részemről Kx Ax PP allin, ha egyik sem jön, akkor BB-ben bármivel megadom az emelést.

  8. #3638
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Ez sztem függ a pozíciótól és a vakmérettől is, nem mind1, hogy 300 v 400 a vak.

    Szerintem érdemesebb megvárni, hogy ránk kerüljön a vak, mint valami total trashel ai menni, kivéve SB ill BTN.

    Ha nincs kiemelkedően nagy stack, akkor általában elég szűk rangel tolják rá az emberre, tudván, hogy nincs FE-jük.

  9. #3639
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez meg milyen már?
    Elvileg ezek egymástól független események
    Határeset szituációknál gyakran az alapján döntök, hogy aznap jellemzően épp melyik testrészét mutatja felém Fortuna. A 3. eset klasszikusan ilyen, szerintem a rátolás és a dobás is jó!

    Más:

    A játékotokban mennyire jelenlévő elem a bosszú?
    Ha pl. valaki velem észrevehetően szarháziskodik, note-olom és ha tehetem, nagy stackkel felvállalok ellene kevésbé plusz EV-s lépéseket is, ha ezzel az ő EV-jét jelentősen csökkenthetem.
    Szoktatok ilyet művelni?
    ../.. feszes, vagy laza? - felváltva ****a! ../..

  10. #3640
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet rioka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De mi az hogy any2 kivétel 23o???? elmondanád mitől jobb a 42o mint a 32o? erre kíváncsi lennék de baromira
    A stove szerint az rnd ellen egészen pontosan 1%-al többje van . Nyilván asztaltól függ, de szerintem itt az ICM szerintinél azért lehet szélesebb a push range. Ugyanis a feladvány szerint van mindenki másnak 2800 zsetonja. Ebből nem biztos, hogy el akar veszíteni 800-at.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •