Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 23 (23) összesen
Like Tree2Likes

Téma: 11$-os HU AA első parti

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne csináljátok már.

    Ha az ellenfél hajlandó K3s-sel 5x emelésért megnézni a flopot, akkor miért ne lenne jó az 5X, és ha TP vel megadja az overbetet a flopon akkor miért lenne hiba? Ha TP vel megadja a nagy betet akkor húzóval is, és PSB marad a turnre, és az ő játéka brutális -EV.
    Most leesett neki de ez csak 10-ből 1 szer történik meg a másik 9 alkalommal valszeg ugyanúgy callolja az allint a turnön TP vel és hátul lesz.

    Éa mi ez hogy megúszhatttuk volna 600-ból? Nem akarjuk megúszni hanem minél hamarabb be akarjuk pakolni a stacket. Egy ilyen játékostól valszeg olyan mutatásokat/játékot láttunk eddig hogy overpárt kb soha nem fogunk dobni, legalábbis nem ilyen boardon. BBVPIP legalább 50-60%.

    Amúgy a legtöbb ellenfél ellen jobb a 3X pre és 60-70% pot cbet. De ha valaki callol minden szarral, akkor simán lehet nagyobbakat hívni monsterrel.
    De ismeretlen volt az enemy, nem tudta, hogy megad 5X emelést...

  2. #22
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ismeretlen volt az enemy, nem tudta, hogy megad 5X emelést...
    első handben sokkal jobban kifizezik az agro játékot. én is szoktam betpotolni (magasabb limiten) végig első 4-5 handben overpárral, mert kb any piece callol.
    Semmi baj nincs azzal ahogy a parti ment, 10$ on elég sokat fognak callolni ahhoz hogy nem marad érték a partiban akkor ha dobnak. A flop overbettel én sem értek egyet, de mint a példa mutatja az is belefér.
    micron az ellenfelek többsége 55-90% BBvpip-pel játszik, ami az elején a több mert van miből callolni és ő nem azért jött hogy dobáljon, hanem hogy megnézze segít-e a flop. A flopon a foldEQ kb semmit sem változik attól hogy nagyobbat emeltünk pre. Ránéz a lapjára és ha van vmije call, ha nincs fold. Ezt átgondolva sokkal nagyobb lesz egy magas pár EV-je a játék elején ha nagyobbat emelek pre, és potközelit cbetelek a flopon, mintha a standard licitmintával csinálnám.
    Utoljára módosítva: mrj által: 2010. 08. 13. 20:17
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  3. #23
    Tag RTT314 avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Nagyvarad
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Ez az egesz. "rosszjatekvolt" meg "milyenlinezmar" a hozzaszolasokban szerintem nagyreszt abbol fakad, hogy lattak a showdownt az emberek, es igy az obiektivitas elveszett...hehe ez meg rimmelt is .

    Szo a mi szo legkozelebb vegeredmeny nelkul rakj be leosztast.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •