Oldal: 369 / 522 ElsőElső ... 269319359367368369370371379419469 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.681 - 3.690 (5220) összesen
  1. #3681
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    elolvastam, és csak egy példát hoztam fel. Ugyanis Everylnek válaszolt, ahol példa nem volt, annyit írt, hogy callolgatnak az Axek 900-1500at kockáztatva, azt nem hogy mikor, milyen szituációban. Valószínűleg arra gondol, hogy középről betolt 30BB-s allint callolnak, de ezt nem említi. Egyébként nem gond, adják csak meg nyugodtan ha előtte vagy hosszútávon profitos. Mindíg lesznek bohócok akik miatt kukázol asztalt, de hónapokban kell gondolkodni.

  2. #3682
    Tag lordvico avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    190

    Alapbeállítás

    Idézet rioka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elolvastam, és csak egy példát hoztam fel. Ugyanis Everylnek válaszolt, ahol példa nem volt, annyit írt, hogy callolgatnak az Axek 900-1500at kockáztatva, azt nem hogy mikor, milyen szituációban. Valószínűleg arra gondol, hogy középről betolt 30BB-s allint callolnak, de ezt nem említi. Egyébként nem gond, adják csak meg nyugodtan ha előtte vagy hosszútávon profitos. Mindíg lesznek bohócok akik miatt kukázol asztalt, de hónapokban kell gondolkodni.
    Az A5 itt csak egy említett példa volt, az ICM alapokra gondoltam, ahol nem sűrűn pluszos egy call. Kijön az előny hónapok alatt, de az órabér csak soványka lesz.

  3. #3683
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ......gyakorlok S&G Wizardal hogy abba belerokkan.
    Azt hogy kell? Nem ismerem egyáltalán a programot.
    Lehet vele DoN bubble-t gyakorolni?

  4. #3684
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Kacsint

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hogy kell? Nem ismerem egyáltalán a programot.
    Lehet vele DoN bubble-t gyakorolni?
    Én se vagyok benne még nagy spiler de be lehet baromisok játékfajtát állitani
    hogy melyik terem strukturájában, 6 főstől a 45 fősig, a DoN-ra, be lehet állitani a RoI-dat ez arra jó hogy ha mondjuk 0 a roid lehet hogy egy döntés pozitiv hozzamú mig ha 10% akkor a határeset handeket nem anyira kell bevállalnod. Be lehet állitani hogy ICM v. chip EV-vel számoljon HM ből tudsz importálni handet. Szerinzem ez a HM és a ninja után a legfontosabb fegyverünk.

  5. #3685
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én se vagyok benne még nagy spiler de be lehet baromisok játékfajtát állitani
    hogy melyik terem strukturájában, 6 főstől a 45 fősig, a DoN-ra, be lehet állitani a RoI-dat ez arra jó hogy ha mondjuk 0 a roid lehet hogy egy döntés pozitiv hozzamú mig ha 10% akkor a határeset handeket nem anyira kell bevállalnod. Be lehet állitani hogy ICM v. chip EV-vel számoljon HM ből tudsz importálni handet. Szerinzem ez a HM és a ninja után a legfontosabb fegyverünk.
    Egész jónak tűnik

  6. #3686
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás



    Uploaded with ImageShack.us

    Nem az a bosszantó hogy bukok, az, hogy nem tudom miért esik az EV.

    Mikor esik az EV? Akkor amikor az allin pillanatában az ellen jobb lapot mutat.?
    Ha pl egy partit elbukok preflop AI AA-val 72o ellen, és következő körben a maradék 100 zsetonomat betolom egy Q3-mal, amit Q4 fogad, akkor ez a parti -EV-nek van könyvelve?
    Gondolom az is -EV, ha betolom gombról AK-val, és 22 fogadja BB-ből.
    Jól gondolom?
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2010. 09. 13. 10:39

  7. #3687
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól gondolom?
    Mindegyik igen, szerintem ezért ne nézd az EV grafikont. Volt egy cikk a 2+2-n, vki le is fordította, a bottom line, hogy még készpénzes játékon is csak részinformáció. Tourney-n minél nagyobb a különbség az EV és az ICM között annál nagyobb marhaság és kb a DoN az a játék ahol a legnagyobb a különbség. Még azt sem igazán mutatja, hogy peches voltál mert ha betolod egy limpelőre 200-as vakszinten egy KK-val amit a vak egy ászpárral fogad, akkor rohadt peches voltál, de az EV és a nyeremény egyként megy lefelé.

  8. #3688
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Vivo!
    Amikor te stacked asztalokon játszottál, nem pattantak az újonnan megnyílt asztalok legfelülre(és nekem még olyan asztal is felülre pattan néha, ahol már folyik a játék, és nem kell cselekednem)? Tudom hogy van már a steal focusra opció a stars kliensben, de ez nekem nem működik. El sem tudnám képzelni, hogy controllerrel játsszak, percenként kent az arcomba pattanó asztalokat ledobni tálcára, mert nem engedi legfelülre ugrani azt az asztalt, ahol cselekedni kéne.

  9. #3689
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Mogottem feszes emberek ultek. Az eredeti emelorol nincs kulonosebb infom csak az hogy nagyon le van fogyva. Itt szerintem eleg szeles laptartomanyt pushol. Plusszos dolog ezt itt betolni?

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  10. #3690
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Szerintem igen. Ha pont hatan lennétek, akkor inkább a call, de itt simán lehet, hogy dominálod, vagy coinflip, de tele van halott pénzel. A két vak szinte kizárt, hogy megadja, míg elemben a 400-at adná és lenne kb 40%-od. De még ha a kicsi ki is esik, jobb ha nálad a stackje mintha másnál. (Gondolom a kérdés nem a fold volt)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •