Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc maggotik avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 11.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás Jó volt ez így?

    szerintetek? 1.20 FR SNG pstars

    weaktight | Hand | AQs - No Limit Holdem Tournament

  2. #2
    Lelkes újonc maggotik avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 11.
    Hozzászólások
    52
    Utoljára módosítva: maggotik által: 2010. 09. 13. 20:23

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy egy 1.2-es SnGn lehet-e bárkit bármire tenni, de ha értelmes a srác, akkor mindkét esetben QQ+, AK. Vagy tetszőleges szeméttel kreatívkodik, de szerintem annak nincs sok teteje mert 4-5 emberből valaki könnyen adhatja. Jó a fold.

  4. #4
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Ekkora emelésre szerintem is fold. Legjobb esetben flip.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  5. #5
    Lelkes újonc maggotik avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 11.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Köszönöm

  6. #6
    Tag RTT314 avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Nagyvarad
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Dobni kell mind2 esetben. Ez az SNG eleje, nem akarunk ilyen nagy potokat jatszani marginalis lapokkal.

    Ami meg az 5xos emeleseket illeti, szerintem jobb volna 3x vagy max 4x. Ilyen szinten ugyse befolyasolja a halakat - ha tetszik a lapjuk adjak, ha nem nem. Neked viszont annal fontosabb, hogy az SNG elejen kisebb potokat jatsz meg, hogy keruld a korai swingeket a stackedben.

    Ha 100ig emelsz kapsz 2 callt a vakokkal egyutt a pot flopon mar 330. Ha nem kapott el a flop, 1 Cbet ebbe mar minimum 150 kell legyen. (mar ha erdemes Cbetelni a halak ellen ezt neked kell floptol fuggoen eldontened)
    De ha csak 60ig emelsz ugyanebben az esetben a pot csak 210. Remelem erted mire akarok kilyukadni.

    A monster lapokkal (AA KK QQ) persze emelj akkorat amekkorat nem szegyelsz. Hadd fizessenek

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Mind a két hand-nél jó a fold.

  8. #8
    Lelkes újonc maggotik avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 11.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet RTT314 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dobni kell mind2 esetben. Ez az SNG eleje, nem akarunk ilyen nagy potokat jatszani marginalis lapokkal.

    Ami meg az 5xos emeleseket illeti, szerintem jobb volna 3x vagy max 4x. Ilyen szinten ugyse befolyasolja a halakat - ha tetszik a lapjuk adjak, ha nem nem. Neked viszont annal fontosabb, hogy az SNG elejen kisebb potokat jatsz meg, hogy keruld a korai swingeket a stackedben.

    Ha 100ig emelsz kapsz 2 callt a vakokkal egyutt a pot flopon mar 330. Ha nem kapott el a flop, 1 Cbet ebbe mar minimum 150 kell legyen. (mar ha erdemes Cbetelni a halak ellen ezt neked kell floptol fuggoen eldontened)
    De ha csak 60ig emelsz ugyanebben az esetben a pot csak 210. Remelem erted mire akarok kilyukadni.

    A monster lapokkal (AA KK QQ) persze emelj akkorat amekkorat nem szegyelsz. Hadd fizessenek
    köszönöm
    valójában legtöbször ha nincs limp előttem akkor 3-3,5x emelek,de az AQs hand rögtön a JJ után következett,ahol a kisebb emelést sokan adták, ezért gondoltam (talán kicsit tilten) hogy akkor itt most 5x-et emelek, de teljesen igazad van- nem volt jó döntés

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •