Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 27 (27) összesen
  1. #21
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    nem azért de sztem nem fog 3 utcát végig blöffölni 2 játékos ellen emelt potba egy limpelö pasziv? fish
    flopon elöröl belehivott preflop aggreszor (az-az mi ellenunk) ez is már jelent valamit nem hiszem h egy jatekos aki limpel bele hivna kis ppl ilyen boardon :S
    szoval a kis pp-t kb ki is lehet zárni szoval hiaba varunk arra h set lejöjön neki a kis pp-hoz turnon
    szoval nem értem h miért van olyan player aki csak adná flopon
    aki limpel - az valoszinüleg pasziv és nem fog kis ppvel belehivni elöröl ilyen flopon és nem fog 3 utcan blöffölni.
    szoval teljesen felesleges a slowplay és kevesebbet nyerunk vele mintha aggreszivan játszanánk meg a handunket
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  2. #22
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem azért de sztem nem fog 3 utcát végig blöffölni 2 játékos ellen emelt potba egy limpelö pasziv? fish
    flopon elöröl belehivott preflop aggreszor (az-az mi ellenunk) ez is már jelent valamit nem hiszem h egy jatekos aki limpel bele hivna kis ppl ilyen boardon :S
    szoval a kis pp-t kb ki is lehet zárni szoval hiaba varunk arra h set lejöjön neki a kis pp-hoz turnon
    szoval nem értem h miért van olyan player aki csak adná flopon
    aki limpel - az valoszinüleg pasziv és nem fog kis ppvel belehivni elöröl ilyen flopon és nem fog 3 utcan blöffölni.
    szoval teljesen felesleges a slowplay és kevesebbet nyerunk vele mintha aggreszivan játszanánk meg a handunket
    OFF: Rusherninja plz módosítsd le az aláírásod
    Hint: Valami 2x van benne...
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 08.
    Hely
    Vaskút
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Egyértelmű raise, most van még esélyünk minden pénzt betetni az ellenfelekkel, mondjuk nyilván nem akkorát kell emelni, hogy összecsinálják magukat csak értékért, és mint láttam többen is írták , hogy a későbbi utcán még el tudják riasztani őket, és mivel fishről van szó, nem hiszem , hogy mérlegelne a között , hogy commited vagy sem.

    Természetesen létezik több megoldás is ebben a helyzetben, nyilván játékos stítulstől függ az, hogy ki hogy játszaná meg ezt a szitut.

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 03. 11.
    Hely
    Dóc
    Hozzászólások
    18

    Beszélő

    én reraise all-in, mert 10 ilyen helyzetből 8x jön a full a 2 párra neki ...
    Tudom, nem sok esély van, nem tartom bent ha szar a lapja, nem baj.
    Az én hozzáállásom az, hogy ennyit már elköltött, és amíg én vagyok a legjobb, addig agresszív vagyok, ha pedig dob, akkor ennyit nyertem. Ha megad, inkább ő fog izgulni a mákoskalácsért...
    Hosszútávon talán ez a nyereségesebb, mert ha párosodik az asztal, nem tudod hol állsz, hiszen jöttek végig.
    Mondom persze én, aki kezdőnek tartja magát és nem nyereséges egyelőre!

    Persze, mivel óvatos vagyok, csak akkor all-in, ha több a kessem mint nekik - legalább a BI maradjon meg ))

  5. #25
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a kevés ami elronthatja turnön az akciót az 3J 3Q 3K 8 treff 3db 9 es 3T meg a 3A. Ezeken a lapokon megakadhat az akció. Ez a 46 ismeretlenből csupán 26 lap tehát több mint a pakli fele. rase 25K.
    azért ez így nem igaz
    lehet nála is fd v Tx és egyéb szépségek, a duplázodás tényleg ciki szitu

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Call. Nem mondanék le a lehetséges royal bónuszról...

  7. #27
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    A Little Réz!
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •