Oldal: 19 / 41 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (408) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Költözzünk Thaiföldre

  1. #181
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    fúú király. mennék én is.... majd jövőre

  2. #182
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Érdekességnek még annyit, hogy a ldayboyok között tényleg vannak eszméletlenül szépek. A 2. napon majdnem hazavittem egyet... Szerencsére csak táncoltunk és a seggít tapiztam, de aztán lebukott.
    ezen szakadtam GL
    A játék az nem játék...

  3. #183
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 10.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére csak táncoltunk és a seggít tapiztam, de aztán lebukott.
    Hogyan? Tapi közben rátaláltál a tojásokra?

    Nagyon jó a sztori, még-még-még!

  4. #184
    Fanatikus tag geristar avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    420

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekességnek még annyit, hogy a ldayboyok között tényleg vannak eszméletlenül szépek. A 2. napon majdnem hazavittem egyet... Szerencsére csak táncoltunk és a seggít tapiztam, de aztán lebukott.
    LOL Ez kemény lehetett
    -Hogyan jöttél a LA Poker Classic-ra?
    -Hát repülővel *******!

    by: Fröccsös Kori

  5. #185
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Mivel a honlap ás galéria qrvára nem akar elkészülni úgy döntöttem felteszek pár képet facebookra. Szalay József néven dzso001@freemail.hu e-mail címmel megtaláltok.

    5 napja itt vagyunk de még mindig nem játszottam. Most is másnapos vagyok. Tegnap Patongon buliztunk, a Bangla Roadon. Úgy kell elképzelni mint 20 petőfi sétányt Siófokon, csak thai stílusban. Amíg a szem ellát bárok és go-go girlök, az utcán lady boyok és tuk-tukok tömkelege. Egyszerúen hihetetlen. Ez a hely egy kicsit sem hasonlít európára, ami itt megy az beteg..
    Találkoztam 4 pókeressel 2+2 fórumról. Dánok és hollandok ha jól emlékszem. Csak fél órát tudtam beszélgetni velük, aztán együtt elindultunk vmi go-go bárba de út közben elvesztettük egymást. Inkább a lányokkal törődtünk, akiket a főbérlő felesége hívott Bangkokból.

    A buliról egyenlőre nem tettem fel képeket, később remélem lesz időm.
    Szombat van, hétfőn szeretnék elkezdeni játszani és visszavenni a bulizásból. Jövőhéttől mind a 8-an megyünk surfölni tanulni Kata beachre. Nagyon komoly lesz az biztos.

    A többiek most is a parton vannak, én sajnos a sebeim miatt nem mehettem. Arra várok hogy visszajöjjenek és vki elvigyen a jip-el a kórházba kötözésre. A biztosításom árát már triplán visszahoztam a Mad Max kanyarral.

  6. #186
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a honlap ás galéria qrvára nem akar elkészülni úgy döntöttem felteszek pár képet facebookra. Szalay József néven dzso001@freemail.hu e-mail címmel megtaláltok.
    Vazz, érdeklődéssel olvastam ezt a topikot, de most már arc is van hozzá. Régebben Török utca talán? Sok sikert kint.
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2010. 09. 25. 11:30
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #187
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a honlap ás galéria qrvára nem akar elkészülni úgy döntöttem felteszek pár képet facebookra. Szalay József néven dzso001@freemail.hu e-mail címmel megtaláltok.
    Én nem tudom megnézni a képeket, mert nem vagyok az ismerősöd.
    Jelöljelek be vagy van rá más mód is?

  8. #188
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vazz, érdeklődéssel olvastam ezt a topikot, de most már arc is van hozzá. Régebben Török utca talán? Sok sikert kint.

    Jah, dealerkedtem 1-2 évet amíg nem ment a póker és rendszeresen lenulláztam a rollt a rossz management miatt.

    Első 1,5 évben Pesten az online póker viszonylag kevés időmet tette ki. Néha bementem órákra, rengeteget buliztam, osztottam a törökben és sokat játszottam élőben. Utólag már tisztán látom, hogy hiba volt és időpazarlás.. És ezt most a gyógyszerészkarra és az élő pókerre egyaránt értem.
    Na mind1, nem siránkozok csak sok mindent eszembe juttatott a hozzászólásod. A lényeg, hogy most itt vagyok.

    Üdvözlök mindenkit a Törökben!!!!!!

  9. #189
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Ide is feldobhatnál pár képet a topikba
    Olvasni fogom minden nap...
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  10. #190
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah, dealerkedtem 1-2 évet amíg nem ment a póker és rendszeresen lenulláztam a rollt a rossz management miatt.
    Igen, még dumáltunk is anno erről pár mondatot...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •