Oldal: 20 / 41 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (408) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Költözzünk Thaiföldre

  1. #191
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...
    Na mind1, nem siránkozok csak sok mindent eszembe juttatott a hozzászólásod. A lényeg, hogy most itt vagyok.
    ...
    Akárhogyis, de már mikor a topikot megindítottad, kiváncsi voltam, hogy hogy alakulnak majd a dolgaitok, terveitek és az, hogy már kint vagytok, szerintem abszolút pozitív dolog!
    Egy biztos, siránkoznod nem szükséges, szerintem sokan vagyunk itt(hon), akik egy picit irigykednek, de csakis jóízűen, hogy hova is jutottatok. Nemhiába, ha vannak célok, keményebben tesz is értük az ember.
    Mindenesetre csak ügyesen kint, mutassátok meg, hogy mi a magyar virtus!
    Játékhoz is kalappal, eddig is és ezután is olvasni fogom az írásodat, írásaitokat, blogokat!
    Csak így tovább!!

  2. #192
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    lányokról, ladyboyokról is jöhet majd kép

  3. #193
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    wazze, kedvet kaptam egy ladyboyhoz.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #194
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Rétság
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    wazze, kedvet kaptam egy ladyboyhoz.
    Egy barátom azt mondta sokkal ügyesebben cumiznak mint egy csaj!!
    És nem , a haverom nem homár, csak úgy mentek ki, hogy mindent kipróbálnak ami adódik, csajok, drogok, bulik, az alapszabály az volt h nem mondanak nemet...

  5. #195
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    ami thaiföldön történik az ott is marad...

  6. #196
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah, dealerkedtem 1-2 évet amíg nem ment a póker és rendszeresen lenulláztam a rollt a rossz management miatt.

    Első 1,5 évben Pesten az online póker viszonylag kevés időmet tette ki. Néha bementem órákra, rengeteget buliztam, osztottam a törökben és sokat játszottam élőben. Utólag már tisztán látom, hogy hiba volt és időpazarlás.. És ezt most a gyógyszerészkarra és az élő pókerre egyaránt értem.
    Na mind1, nem siránkozok csak sok mindent eszembe juttatott a hozzászólásod. A lényeg, hogy most itt vagyok.

    Üdvözlök mindenkit a Törökben!!!!!!
    A Török utca is üdvözli a kis Talmát!

  7. #197
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Mosoly

    Huh jó látni hogy beindult a topik. Hálából írok is egy hosszú bejegyzést a ma estéről.

    Itt most hajnali 3 van és ismét egy nagyon durva napon vagyok túl. Délután ugye picsa másnapos voltam, aztán kórházba kellett mennem kötözésre, úgyhogy azt hittem ez a nap nem lesz ütős, de tévedtem.
    Este sikerült rávennem Roroent és Dinnyó kolegát, hogy mennyünk el ma is Bangla roadra, ezúttal luvnyák nélkül és járjuk végig a nudibárokat. Odafele egy bazinagy jip-el mentünk, amit pár napja bérlünk, mivel rájöttünk hogy 7 havi motorozást nem élnénk túl mindannyian... Roroen vezetett, akinek volt annyi esze, hogy bevett vmi altatós pirulát indulás előtt, viszont nem ivott semmit, így tényleg csak bealudt. 20 perc vezetés után átadta a kormányt Dinnyónak, hátramászott és 30 másodperc alatt elaludt a hátsó ülésen. Nagy nehezen megtaláltuk Patong beachet és letettük a verdát. Este 10 volt, amikor megálltunk és keltegetni kezdtük Roroent. Nem jártunk sikerrel, sem sört sem kávét nem sikerült beleerőszakolni, így ott hagytuk a nyitott Jip hátsó ülésén aludni. A kulcsot eltettük és megmondtuk neki, hogy pár óra múlva jövünk.

    Az első utunk egy ****a kis Go-Go bárba vezetett, ahol rengeteg jó csaj táncolt egy falatka bugyiban. Egy fürdőkád mellett söröztünk, ahol két csaj nyomta. Az egyik nagyon bejött mindkettőnknek, meg is kérdeztem mennyi az annyi. Kicsit sokalltam azt a 2K bahtot (14K HUF) amit mondott, bár lehet, hogy megérte volna. Mindenesetre tovább álltunk és a következő sörünket 3500 ft-ért ittuk egy olyan go-go bárban ahol 3 rúdon nem csak táncoltak, hanem különböző műsorszámokat adtak elő. Na ne vmi megasztáros ****ságra gondoljatok. Lányok hívtak fel vendégeket, bekenették magukat testápolóval, aztán egy átlátszó kabinban lezuhanyoztak. Ők még jól is néztek ki, de aztán pár öreg, ronda thai nő kezdett akciózni. Az első kihúzott egy madzagot a muffjából, a kezembe adta a végét és mutogatta, hogy húzzam. Ha nem cibáltam ki belőle 20 métert akkor semennyit. Ezután meggyújtott kb 10 gyertyát egy tortán, feldugott egy 30 centis műanyag csövet a csunyájába és elfújta a gyertyákat. Pinponglabdákat is lövöldözött kifele ugyan abból a nyílásból, sőt egy másik csaj elszívott puncival 3 cigit. NEM viccelek, lehajolt felénk, pucsított, nem volt trükk. Úgy pöfögött mint egy gyárkémény.
    Megdöbbentő volt a műsor, soxor gusztustalan is, de igazán csak akkor izzadtam le, mikor felhívtak a színpadra.
    Dinnyó okosan nemet mondott, én viszont 2 másik sráccal felmentem, mert úgy költöztem ki, hogy a buzulásonkívül mindent bevállalok.
    Lényeg a lényeg, mind a hárman kaptunk egy nagy lufit a lábunk közé és egymás mögé felsorakoztattak minket. Persze engem állítottak előre, így menekülni már nem nagyon tudtam...

    Hatásszünet... :Ö



    A ronda öreg nő megtöltötte a 30 centis műanyag csövet henger alakú papírral, aminek a végén tű volt. Készítettetek gyerekként fújócsövet? Mert én igen, de nem egészen úgy használtam ahogy a nyanya. Beállt nekem háttal, 2 méterre előttem, nagy terpeszben előre hajolt, feldugta a cső végét és célzott. Én persze megijedtem, markoltam a tökömet két kézzel, hogy ha ez a hülye mellélő csak a lényeg ne sérüljön. Látta, hogy remegek ezért poénkodott is. Elsőre úgy állította a cső végét, hogy úgy lássam hasbalő. Kis szarakodás után végül is elsütötte a pinafingos fújókát, a lábam közötti csípésből és durranásból pedig tudtam, hogy nincs gond. Azt mondjuk pofátlanságnak érzem, hogy ezért az akcióért előre legomboltak rólam 100 bahtot.
    A végén még bementünk olyan bárba is, ahol életem legkomolyabb rúdtáncát láttam. Voltam anno excsajommal Párizsban night klubban a Pigallon, de az a rúdon fejjel lefele pörgés ehhez képest semmi volt. Ezen a helyen kb artista csajok nyomták, de nem ám kis barna thaiok. MAGAS, SZŐKE ISTENNŐK. Beszéltem is az egyikkel, kis tapizás közben megérdeklődtem, hogy mennyi az annyi. Kiderült, hogy ezeket nem lehet elvinni, csak táncolnak. Azt is megtudtam, hogy mindegyik ruszki. Igazi kis Katyuskák az orosz sztyeppékről. Persze csakis a legszebbek, gondolom a legszegényebb falvakból.

    3,5 óra után értünk vissza a JIP-hez. Roro épp akkor ébredt, nemsokkal előtte szedte le magáról a ponyvát, ami eredetileg a kocsi tetején volt.

    Klassz kis este volt, elbasztunk egy adag pénzt, de megérte. Végül is nem vittünk haza senkit, bár nem tudom, hogy megírnám-e ha igen. Indulás előtt úgy gondoltam mindent megírok ami történik, de azt hiszem mégis csak cenzúráznom kell a mondandómat. Részben az otthoniak miatt, részben meg azért, mert ilyen kompromittáló bloggal már nem lehetek elnök, sem vallási vezető.


    Az eddigi hozzászólóknak még annyit, hogy akit érdekel nyugodtan jelöljön be facebookon, bár úgy állítottam be, hogy ne csak ismerős lássa a képeket.
    Továbbá valaki írta, hogy hetero haverjai leszopattak egy ladyboyt. Hát akármit is mondasz, az az ember ****. Lányok lezbiznek már gimiben is poénból és kíváncsiságból, srácok soha. Azok mind ******ök belül. Nincs az az isten hogy egy csávó hozzám nyúljon. Írtam, hogy egyet tapiztam 2. napon, de az egy istennő volt, és mikor megtudtam az igazat azt üvöltöztem hogy hazarepülök. Ha mást is csináltunk volna sztem besétálok a tengerbe és addig úszom amíg el nem nyel az Andamán tenger.

  8. #198
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet LLCG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Török utca is üdvözli a kis Talmát!
    Kicsit fáradt vagyok és tompa, elsőre nem esett le a Talmás poén, de mostanra feldolgoztam. KAPJÁTOK BE! fogadok a Béla találta ki

  9. #199
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    velem meg az tortent h a csillagos eg alat a tengerparton aludtam egy joooot az a faxa azutoban, most jatszum uszom egyet...
    (azert elso nap igencsak a ladyboyokra hajaztal)

    Google képkeresési találat: http://www.orovalleyautomotive.com/images/jeep-after.jpg

    ez a link erdekesen hosszu , de most ez a szolgalati verdank....

    nahmind111
    gl

  10. #200
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert ilyen kompromittáló bloggal már nem lehetek elnök, sem vallási vezető.



    a sima *****kon kivul vannak ilyen baratno tipusu thai csajok is, akiket csak meg kell hivni erre-arra; hosszutavon minden szempontbol + EV-sebb

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •