Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás Piszkos trükk MTT-n

    A következő trükkel találkoztam az egyik MTT-n. Már bőven bent jártunk az ITM-ben, amikor BU lettem.Leosztották a lapokat és azt vettem észre, hogy a BB kiült. Szépen eldobta mindenki a lapjait előttem. Én meg úgy döntöttem, hogy A2o-val ellopom a vakokat. All-in mentem. Az SB hosszú gondolkodás után dobott, de közben amikor én all-in mentem a BB már vissza is ült. Ő persze tartotta és AKo-t mutatott.
    Gondolom erre játszott, de az RNG megbüntette. Flopban jött egy K és egy 2-es is. Aztán riverre behullott a harmadik 2-es.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    A vaklopáshoz allin kell menni? Szvsz te csináltál baromságot. A másik playa meg sztem nem direkt csinálta.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vaklopáshoz allin kell menni? Szvsz te csináltál baromságot. A másik playa meg sztem nem direkt csinálta.
    Bocsi nem írtam zseton mennyiséget, de kb. 5 M számmal voltam. Ő valahol felette volt. De majd visszanézem pontosan a hand historyban.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Hmm.. nem is rossz

  5. #5
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Ilyen világban élünk
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 25.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Már én is találkoztam ilyennel. Szerintem nem véletlen!

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet mbela33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi nem írtam zseton mennyiséget, de kb. 5 M számmal voltam. Ő valahol felette volt. De majd visszanézem pontosan a hand historyban.
    Hát akkor meg a macska rúgja meg! Am meg szerintem semmi csalás nem volt bent, hiszen a rosszabb lap nyert. Akkor írhatnál ide piszkos dolgokról ha netalántán kitartott volna az AK...az lett vna a fura.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor meg a macska rúgja meg! Am meg szerintem semmi csalás nem volt bent, hiszen a rosszabb lap nyert. Akkor írhatnál ide piszkos dolgokról ha netalántán kitartott volna az AK...az lett vna a fura.
    Na megnéztem. 6M számom volt, neki meg 13-14 között. Lehet, hogy rosszul gondolom,de én arra tippeltem, amikor AK-t borított, hogy azért ült ki, hogy vaklopást generáljon, aztán meg gyorsan visszaült, amikor bejött neki.De persze lehet, hogy semmi szándékosság nem volt benne, csak nekem tűnt úgy. De arra jó volt, hogy legközelebb jobban átgondoljam az ilyen szitukat. Szóval a "piszkos trükköt" erre értettem (kiülés monsterrel, majd gyorsan vissza).
    Meg az se baj, ha más is tanul belőle, nem csak én.
    Utoljára módosítva: mbela33 által: 2010. 09. 26. 11:05

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Ezt nem tudhatod, hogy direkt csinálta-e. Nekem is volt már olyan, hogy kimentem kajáért, és csipogott mint az állat a kliens, alig értem be... előttem volt 2 allin én meg AA-n ücsörögtem, de még az uccsó pillanatban vissza tudtam ülni

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hely
    velence
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    És mi van akkor ha a kisvak nem gondolkozik olyan sokat hanem egyből eldobja?? Akkor az életben nem tud visszaülni olyan gyorsan, mert automatikusan dobják akkor a lapot. Nem?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •