Oldal: 24 / 41 ElsőElső ... 14222324252634 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (408) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Költözzünk Thaiföldre

  1. #231
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    azt nem tudom h a Torok utcaban mi van ,de azt nagyon jol h Patong beachen zajlik az elet.... :P

  2. #232
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás A leganda folytatódik..

    Idézet branermajszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most akkor hol vagytok?mert átment a terem annó a körútra a bazilikánál.Ismét van élet a török utcában?
    Hogy van-e élet??? Hát most van igazán! Új vezetőség, megújult környezet, szűrt vendégkör! Minden este várjuk azokat a régi- és új arcokat, akik egy meccs, és egy sör mellett szeretnénekk velünk beszélgetni a pókerről, elemezni az emlékezetesebb handeket, és feleleveníteni azoknak az időket, amikor még lehetett pénzért pókerezni..

  3. #233
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    OMG hatalmasak vagytok srácok!!!!! Mennék én is szívesen

  4. #234
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 11.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    41

    Beszélő

    Idézet Dzso001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Továbbá valaki írta, hogy hetero haverjai leszopattak egy ladyboyt. Hát akármit is mondasz, az az ember ****. Lányok lezbiznek már gimiben is poénból és kíváncsiságból, srácok soha. Azok mind ******ök belül. Nincs az az isten hogy egy csávó hozzám nyúljon. Írtam, hogy egyet tapiztam 2. napon, de az egy istennő volt, és mikor megtudtam az igazat azt üvöltöztem hogy hazarepülök. Ha mást is csináltunk volna sztem besétálok a tengerbe és addig úszom amíg el nem nyel az Andamán tenger.
    És akkor mi lesz Dzso ha egy teljes átalakításon átesett fiúval jösz össze és ezt csak utólag tudod meg?
    Utoljára módosítva: Kroki66 által: 2010. 09. 26. 23:19

  5. #235
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Kroki66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És akkor mi lesz Dzso ha egy teljes átalakításon átesett fiúval jösz össze és ezt csak utólag tudod meg?
    Gondolom letagadja

  6. #236
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet Kroki66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És akkor mi lesz Dzso ha egy teljes átalakításon átesett fiúval jösz össze és ezt csak utólag tudod meg?
    Variancia

  7. #237
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Most megyünk mobilnetet venni. Végre...

    1. A meleg témáról:
    Lehet hogy kicsit maradi vagyok, mert úgy gondolom egy fiú nem szopathat le egy fiút anélkül, hogy **** lenne. Nekem ez a véleményem, talán finomabban is megfogalmazhattam volna, de így sikerült. Egyébként ezt a témát nem szeretném folytatni, elrontaná a topikot.

    2.
    Nem tudom nagyképűség alatt mit értesz pontosan, de továbbra is ilyen stílusban fogok írni. Akit zavar az ne olvassa.

    3.
    Nem tudom mit csinálnék ha becsúszna egy ladyboy... Már írtam, hogy talán besétálnék a tengerbe úszni, jó messzire... Vagy savat innék. Lehet, hogy ez a téma vicces, de igazából nem annyira. Már nagyon rettegünk, annyira, hogy tegnap Attila, Dinnyó, Roro és én elmentünk egy helyre, ahol volt 5-6 jó csaj. András azt mondta ladyboyok, mert az egyik túl magas volt, és az is furcsa volt, hogy túl jól néznek ki. 1 sörrel később el is jöttünk, mert senki se mert megesküdni rá, hogy az András téved.

    Patongon találtunk pár helyet ahol elvileg csak csajok vannak, itt pedig majd segít Roger, bár annak ellenére hogy 10 éve itt él pár napja a Lagoon nevű helyen volt egy csaj akiről ő sem tudta biztosan megmondani, hogy az-e.

    A lényeg, hogy bár a helyzet általában vicces, soxor aggasztó és idegesítő.

    A blogolásról annyit, hogy 1-2 nap és kész az új honlap, a képeket pedig feltöltöm még ma, ez 99%. Már kész a galéria.

  8. #238
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Ennél nagyobb problémátok soha ne legyen: fogjátok fel úgy, mint ami: csak egy coinflip. (ráadásul ha bukod a flippet, megmarad a pénzed, hát nem tuti? )
    Jó szórakozást, a stílusodon pedig ne változtass.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  9. #239
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mivel szerintem nagyon sokakat (köztük engem is) nagyon érdekel ez a topik, nem lenne érdemes felvenni dzsooékkal a kapcsolatot és itt az akadémián (akár a főoldalon) egy blogban vagy bárhogyan kitenni a kint lévők beszámolóit? mivel ahogy olvasom a honlapból nem lesz semmi és itt elég komoly "tábor" alakult ki akiket napról-napra érdekelnének a kinti események... zoleee? adminok?
    Természetesen ez bennünk is felmerült, beszéltünk is róla még pár hónappal ezelőtt, de akkor még nagyon élt a saját oldal terv. Ma/holnap beszélek vele...

  10. #240
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen ez bennünk is felmerült, beszéltünk is róla még pár hónappal ezelőtt, de akkor még nagyon élt a saját oldal terv. Ma/holnap beszélek vele...
    A saját honlap megvan, feltöltés alatt ahogy látom. Bent van Dzso aláírásában.
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •