Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    szerintem romsy v bala se mondaná, hogy nem látezik oylan szituáció SHban ahol ne lehetne elgondolkozni a KK foldon
    DE!!!

    (a teljesen irrealis, soha elo nem fordulo eseteket kiveve)

  2. #12
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    FTP 100-200 -at nyomom jelenleg... szerintem nem "olyan" fajta játékos vagyok !!!!

    H0rr0rka Poker Player Ranking and Stats at Full Tilt Poker

    ez a nicked ftpn?

    mert ha igen,akkor a 200 at picit túlzásnak tartom,persze ptr tévedhet
    A játék az nem játék...

  3. #13
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet sariboxer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DE!!!

    (a teljesen irrealis, soha elo nem fordulo eseteket kiveve)

    ha UTG emelsz KK-val és NIT 3betelel, majd még egy NIT cold 4betel

    akkor csak azért mert beraktál 3bb-t a potba, nem kell mindenáron berakni... ha BIZTOS a readed, hogy nem játszanák ezt el rosszabbal


    én NEm az írtam, hogy ha cold 4betelnek akkor KK-t lehet dobni.... én csak azt írtam, hogy elképzelhető számomra oylan variáció/eseménysor ami után elgondolkoznék hogy a másiknál AA-n kívül lehet e más lap

    megpróbáltam kihangsúlyozni a LEHET és az ELGONDOLKOZNI szavakat...
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  4. #14
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    H0rr0rka Poker Player Ranking and Stats at Full Tilt Poker

    ez a nicked ftpn?

    mert ha igen,akkor a 200 at picit túlzásnak tartom,persze ptr tévedhet
    microgamingen, mergén és PKRen játszottam 200-at többet nem azt írtam, hogy 200on már nagyon sokat jtsázottam
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    vicces szamomra:

    - ez a kerdezzuk meg romsyt, balat. felreertes ne essek termeszetesen mindketto jo jatekos, de ettol meg eleg lol veluk probalni igazolni a KK foldot, kulonosen, hogy ok nem dobnak

    - 2010-ben az idealisnal sokkal feszesebb, nitebb a hozzaallasod a handhez (szerintem)
    erre pelda:
    heronal egyertelmuen a 4 bet(/call) a legjobb jatek, bar az teny, hogy a 3 bet cold callolo miatt nem egy oriasi +EV, de attol meg az, az meg szinten nem igaz, hogy az ellenfelek heyeben a 4 betre pl. QQ autofold lenne, en sem orulnek de soha sem dobnam, JJ-t mar valoszinuleg igen.

    - vegul ez a "bocsáss meg, de nem én szorultam ki FR-re mert az SH nem ment", meg talan nem igenyel kulon magyarazatot.


    no offense

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha UTG emelsz KK-val és NIT 3betelel, majd még egy NIT cold 4betel

    akkor csak azért mert beraktál 3bb-t a potba, nem kell mindenáron berakni... ha BIZTOS a readed, hogy nem játszanák ezt el rosszabbal


    én NEm az írtam, hogy ha cold 4betelnek akkor KK-t lehet dobni.... én csak azt írtam, hogy elképzelhető számomra oylan variáció/eseménysor ami után elgondolkoznék hogy a másiknál AA-n kívül lehet e más lap

    megpróbáltam kihangsúlyozni a LEHET és az ELGONDOLKOZNI szavakat...
    egyreszt konkretan ilyen estre teljes palyafutasombol sem emlekszem, masreszt meg itt sem dobnam a KK-t (fel sem merulne), mert a nitek is megorulnek neha/bloffolnek/csinaljak ezt QQ, AK, masik KK-val olyan aranyban, hogy - EV legyen a dobas.

    akkor merulhetne fel esetleg a teoretikus (amugy soha elo nem fordulo) esetben a dobas, ha nekem magamnak is durvan nit imidzsem van, de ez a helyzet nem all fenn

  7. #17
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    elég szépen elment már ez a topic egy másik irányba
    megtudhatjuk hogy Hero végülis mit csinált és esetleg látta-e a többiek lapját??

  8. #18
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    életemben 1szer fordult elő, hogy megfordlt a fejemben, hogy KK-t dobjak. emlékszem, még veszpremben volt a közös grindnel. persze nem tartott sokaig elhessegetni a gondolatot a fejembol, s nyilvan jó lett volna a readem. Ettől függetlenül erre a szitura aztan tenyleg igaz, hogy forditott helyzetben teged is ugyanugy kifizetnek majd. amugy tenyleg van, hogy megorulnek a nitek is, es nagyon pici 3beteloknel is lattam mar csodlapokat.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  9. #19
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elég szépen elment már ez a topic egy másik irányba
    megtudhatjuk hogy Hero végülis mit csinált és esetleg látta-e a többiek lapját??
    Hát igen, annak örülök hogy jönnek a kommentek, de személyeskedni nem kéne...

    Én végülis hosszú gondolkozás után dobtam, mivel abban szinte biztos voltam hogy a cold3bet callolónál QQ+,AK van, és AA-t én súllyozottabban tettem akkor a rangebe, nem beszélve az MP-ről, akinek itt a valuerange ugyancsak QQ+AK, vagy még szűkebb szvsz(persze blöffből is csinálhatja)

    Mp-nél amúgy J9s, CO-nál meg QQ volt, szóval a lapok ismeretében most az Ai(vagy 4bet/c, szerintem mind1) jobb lett volna, összeségében meg még mindig nem tudom melyik a jobb, elég határeset.

    KK-t meg én emlékezetem szerint sohasem dobtam preflop SH, 100bb deep szerintem nem is lehet.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •